
Велосипед 20" Apollo NEO 6s boys Brushed Alloy / Black / Blue Fade
12 558 ₴
- В наявності
- Код: SKD-36-58
+380 (96) 213-41-82
продавець-консультант- +380 (97) 940-76-51Консультант по вело запчастинам
- +380 (98) 462-86-16Обмін та повернення товару
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
ЛЕОГКИЙ І КОМФОРТНИЙ
Велосипеди лінійки NEO, від австралійського бренда Apollo, славиться легкою вагою й правильно підібраними комплектуючими, які роблять їзду зручною й безпечною. І дитяча багатошвидкісна модель NEO 20 6s, що підходить для юних велосипедистів зі зростом 114-132 см, не стала винятком.
Apollo NEO 20 6s — це чудовий байк, який легко розганяється й гальмує завдяки малій вазі, а також він дуже зручний у керуванні, завдяки продуманій геометрії рами та спеціально підібраним компонентам.
РАМА І КОМПОНЕНТИ
Рама та вилка зроблені з легкого та міцного алюмінієвого сплаву. Він практично не схильний до корозії й може слугувати довгі роки.
Для додаткового зменшення ваги, стінки труб зроблені тонше в тих місцях, які не відчувають великих навантажень, водночас жорсткість конструкції залишається колишньою.
Рама покрита прозорим лаком, під яким розміщені яскраві деколі.
Кермо, винос і підсідельний штир також виготовлені з алюмінію, а їхні розміри спеціально підібрані, щоб відповідати ширині плечей, а також довжині рук і ніг дитини.
Суперкомфортне сідло та грипси дадуть змогу довго кататися й не втомлюватися.
Велосипед, що входить до комплекту, дає можливість паркувати велосипед у будь-якому зручному місці.
ТРАНСМІСІЯ І ТОРМОЗА
Колеса складаються з алюмінієвих ободів і алюмінієвих втулок, а взуті вони в покришки завширшки 1.75'''', які чудово підходять для асфальту та утоптаного ґрунту.
За швидку та безпечну зупинку відповідають обідні гальма, зроблені з алюмінію.
Ручки гальм мають зменшений важіль, яким дітям набагато зручніше користуватися, ніж класичними ручками.
Трансмісія складається з заднього перемикача Shimano на 6 швидкостей, зручною ручкою поворотного типу Shimano Revoshift і алюмінієвих шатунів із двостороннім захистом ланцюга.
Педалі для велосипеда підходили з урахуванням дитячого розміру ноги.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | apollo |
| Стать | Чоловіча |
| Користувальницькі характеристики | |
| SKU | ApolloNEO6sboys22 |
| Тип | Велосипед |
| Вилка | Полегшений алюміній 6061, інтегрована |
| Втулки | Алюміній, на гайках |
| Вынос | Алюміній, 25.4 мм, довжина 60 мм, підйом 10° |
| Габаритний товар | Да |
| Рік | 2022 |
| Грипси | Кратон |
| Діаметр колеса | 20" |
| Додаткові опції | Підніжка |
| Задній перемикач | Shimano TX-35 |
| Заднє гальмо | V-brake, алюміній |
| Касета | Shimano MF TZ06 14-28T 6 швидкостей (тріскачка) |
| Категорія велосипеда | Дитячі |
| Матеріал рами | Алюміній |
| Модельний ряд | Apollo NEO |
| Модельний ряд внутр. асорт. | Apollo 20" 6s |
| Найменування Укр | Велосипед 20" Apollo NEO 6s boys Brushed Alloy / Black / Blue Fade |
| Не оплачувати бонусами | Немає |
| Не показувати на сайті | Немає |
| Ободи | Полегшений алюміній, 32 с. |
| Педалі | Ударостійкий пластик |
| Переднє гальмо | V-brake, алюміній |
| Підсідельний штир | Алюміній, 22.2 мм |
| Покришки | 20" x 1.75, слик |
| Популярні фільтри | Акція |
| Порядок сортування | 1.5 |
| Розмір рами | One size |
| Рама | Полегшений алюміній 6061, низький стенд |
| Рост | 114-132 см |
| Кермова колонка | 1-1/8" A-head, напівінтегрована |
| Кермо | Полегшений алюміній, райзер, 560 мм |
| Ручки перемикання | Shimano REVOSHIFT |
| Ручки гальма | Алюміній, короткий хід |
| Сідло | Apollo youth saddle |
| Тип вилки | ригідна |
| Тип гальма | обідні |
| Трансмісія | Механічна |
| Колір велосипеда | Синій |
| Шаблон продукту | Дитячі |
| Шатуни | Алюміній, трискладові, 36T, подвійний захист |
| Електричний привод | Немає |
Інформація для замовлення
- Ціна: 12 558 ₴
