
Велосипед 26" Pride STELLA 6.1 рама — L 2023 бордовий (задній і передній перемикачі та манетка — MICROSHIFT)
13 860 ₴
- В наявності
- Код: SKD-40-95
+380 (96) 213-41-82
продавець-консультант- +380 (97) 940-76-51Консультант по вело запчастинам
- +380 (98) 462-86-16Обмін та повернення товару
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Stella 6.1 — це базова модель гірської лінійки Pride Bikes, створена спеціально для дівчат. Цей велосипед чудово підійде для прогулянкової їзди міськими парками та заміськими стежками. Також це чудовий варіант першого велосипеда, адже він обладнаний якісними та простими в обслуговуванні комплектуючими, а також це найдоступніший велосипед у лінійці.
Досить легка та дуже міцна рама з алюмінієвого сплаву 6061 практично не схильна до корозії. Її геометрію проєктували для напівспортивної посадки та в міру активної їзди. Верхня труба сильно опущена, щоб полегшити та убезпечити посадку на велосипед. Широке кермо й оптимально підібрана довжина виносу забезпечують комфортну й безпечну їзду, з попередньо визначеним керуванням. Колеса діаметром 26 дюймів дуже швидко розганяються й мають гарну маневреність, особливо проти 29" і 27.5". До рами вони кріпляться ексцентриками, що дає змогу дуже легко знімати їх руками, для обслуговування або заміни камери. Сідло теж можна регулювати за висотою без інструменту, адже підсідельний хомут має ексцентриковий затискач. На нижній трубі є кріплення для фляготримача, а на верхніх пір'ях і дропаутах кріплення для багажника. На байк можна встановити як швидкознімні, так і стаціонарні крила.
Амортизаційна вилка SR Suntour, з ходом 63 мм, запрасовує їзду, поглинаючи удари від каменів і ям, роблячи її комфортнішою й безпечнішою, адже кермо не виб'є різким ударом із рук. Перевірені часом гальма V-Brake вирізняються дуже легкою вагою, простотою обслуговування і гарним гальмівним зусиллям. А що б колеса залишалися рівними, що важливо для обідних гальм, їх обода зроблені з двостінного алюмінію. Покришки виробник підібрав із класичною шириною 2.0" й універсальним протектором, придатним для асфальту та ґрунтовок. Трансмісія 3х7, з перемикачами Microshift, дає змогу підібрати передавання для різного рельєфу, чи то пагорби, чи то рівнина.
Pride Stella 6.1 гарний спосіб почати знайомиться з велосипедним світом для новачків. Але підійде він і для тих, хто вже давно їздить на велосипеді та шукає простий і невибагливий велосипед на щодень.
Досить легка та дуже міцна рама з алюмінієвого сплаву 6061 практично не схильна до корозії. Її геометрію проєктували для напівспортивної посадки та в міру активної їзди. Верхня труба сильно опущена, щоб полегшити та убезпечити посадку на велосипед. Широке кермо й оптимально підібрана довжина виносу забезпечують комфортну й безпечну їзду, з попередньо визначеним керуванням. Колеса діаметром 26 дюймів дуже швидко розганяються й мають гарну маневреність, особливо проти 29" і 27.5". До рами вони кріпляться ексцентриками, що дає змогу дуже легко знімати їх руками, для обслуговування або заміни камери. Сідло теж можна регулювати за висотою без інструменту, адже підсідельний хомут має ексцентриковий затискач. На нижній трубі є кріплення для фляготримача, а на верхніх пір'ях і дропаутах кріплення для багажника. На байк можна встановити як швидкознімні, так і стаціонарні крила.
Амортизаційна вилка SR Suntour, з ходом 63 мм, запрасовує їзду, поглинаючи удари від каменів і ям, роблячи її комфортнішою й безпечнішою, адже кермо не виб'є різким ударом із рук. Перевірені часом гальма V-Brake вирізняються дуже легкою вагою, простотою обслуговування і гарним гальмівним зусиллям. А що б колеса залишалися рівними, що важливо для обідних гальм, їх обода зроблені з двостінного алюмінію. Покришки виробник підібрав із класичною шириною 2.0" й універсальним протектором, придатним для асфальту та ґрунтовок. Трансмісія 3х7, з перемикачами Microshift, дає змогу підібрати передавання для різного рельєфу, чи то пагорби, чи то рівнина.
Pride Stella 6.1 гарний спосіб почати знайомиться з велосипедним світом для новачків. Але підійде він і для тих, хто вже давно їздить на велосипеді та шукає простий і невибагливий велосипед на щодень.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Pride |
| Стать | Жіноча |
| Колір | Бордовий |
| Користувальницькі характеристики | |
| SKU | STELLA6122m |
| Тип | Велосипед |
| Вилка | Suntour SF-M3010, хід 63 мм |
| Втулки | Quando, сталь, 32 сп. |
| Вынос | PRIDE, XS\S=60mm , M=80mm, L=100mm, сталь |
| Габаритний товар | Да |
| Рік | 2023 |
| Діаметр колеса | 26" |
| Задній перемикач | MICROSHIFT RD-M36L 7ск |
| Заднє гальмо | V-Brake |
| Картинки | 16730147,16730148 |
| Касета | SHUNFENG SF-FW05, 14-28T, 7 ск. (тріскачка) |
| Категорія велосипеда | Гірські, пісочні |
| Матеріал рами | Алюміній |
| Модельний ряд | Pride Stella |
| Модельний ряд внутр. асорт. | Stella 6.1 |
| НайменуванняEng | 26" Pride Stella 6.1 frame - L 2022 burgundy (rear and front switches and tamnet - Microshift) |
| Найменування Укр | Велосипед 26" Pride STELLA 6.1 рама - L 2023 бордовий (задній і передній перемикачі та манетка - MICROSHIFT) |
| Не оплачувати бонусами | Немає |
| Не показувати на сайті | Немає |
| Ободи | Алюмінієві, подвійні, 19 мм |
| Передній перемикач | MICROSHIFT FD-M20 3ск |
| Переднє гальмо | V-Brake |
| Підвіска | хардтейл |
| Підсідельний штир | 27,2x350 мм, сталь |
| Покришки | Innova 26x2.0', універсальні |
| Порядок сортування | 8.5 |
| Розмір рами | L |
| Рама | PRIDE алюминий, 26'' |
| Рост | 170-185 см |
| Кермо | PRIDE 25,4х640 мм, підійм 30 мм, сталь |
| Ручки перемикання | MICROSHIFT TS-39, 3x7 ск. |
| Тип вилки | пружинно-еластомірна |
| Тип гірського велосипеда | прогулянковий |
| Тип гальма | обідні |
| Трансмісія | Механічна |
| Колір велосипеда | Бордовий |
| Шатуни | XS = 152 мм, S, M, L = 170 мм, 24/34/42T, сталь |
Інформація для замовлення
- Ціна: 13 860 ₴


