
Велосипед 26" Pride STELLA 6.1 рама - XS бордовый (задний и передний переключатели и манетка - MICROSHIFT) A3
14 520 ₴
- В наявності
- Код: SKD-50-31
+380 (96) 213-41-82
продавець-консультант- +380 (97) 940-76-51Консультант по вело запчастинам
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Stella 6.1 - це базова модель гірської лінійки Pride Bikes, створена спеціально для дівчат. Цей велосипед відмінно підійде для прогулянкової їзди міськими парками та заміським стежками. Також це чудовий варіант першого велосипеда, адже він оснащений якісними і простими в обслуговуванні комплектуючими, а також це найдоступніший велосипед в лінійці. Досить легка і дуже міцна рама з алюмінієвого сплаву 6061 практично не схильна до корозії. Її геометрію проектували для напівспортивної посадки і в міру активної їзди. Верхня труба сильно опущена, що б полегшити та убезпечити посадку на велосипед. Широке кермо та оптимально підібрана довжина виносу забезпечують комфортну й безпечну їзду, з передбачуваним керуванням. Колеса діаметром 26 дюймів дуже швидко розганяються і мають гарну маневреність, особливо в порівнянні з 29" і 27.5". До рами вони кріпляться ексцентриками, що дозволяє дуже легко знімати їх руками, для обслуговування або заміни камери. Сідло теж можна регулювати по висоті без інструменту, адже підсідельний хомут має ексцентриковий затискач. На нижній трубі є кріплення для фляготримача, а на верхніх перах і дропаутах кріплення для багажника. На байк можна встановити як швидкоз'ємні, так і стаціонарні крила. Амортизаційна вилка SR Suntour, з ходом 63 мм, загладжує їзду, поглинаючи удари від каменів і ям, роблячи її більш комфортною та безпечною, адже кермо не виб'є різким ударом з рук. Перевірені часом гальма V-Brake відрізняються дуже легкою вагою, простотою обслуговування і гарним гальмівним зусиллям. А що б колеса залишалися рівними, що важливо для обідних гальм, їх ободи зроблені з двостінного алюмінію. Покришки виробник підібрав з класичною шириною 2.0" та універсальним протектором, що підходить для асфальту та ґрунтовок. Трансмісія 3х7, з перемикачами Microshift, дає можливість підібрати передачу для різного рельєфу, будь то пагорби чи рівнина. Pride Stella 6.1 гарний спосіб почати знайомиться з велосипедним світом для новачків. Але підійде він і для тих, хто вже давно їздить на велосипеді та шукає простий і не примхливий велосипед на кожен день.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Pride |
| Стать | Жіноча |
| Колір | Бордовий |
| Користувальницькі характеристики | |
| SKU | STELLA6122m |
| Тип | Велосипед |
| Вилка | Suntour SF-M3010, хід 63 мм |
| Втулки | Quando, сталь, 32 сп. |
| Вынос | PRIDE, XS\S=60mm , M=80mm, L=100mm, сталь |
| Габаритний товар | Да |
| Год (модельний) | 2023 |
| Діаметр колеса | 26 " |
| Задній перемикач | MICROSHIFT RD-M36L 7ск |
| Заднє гальмо | V-Brake |
| Картинки | 23805329,23805330 |
| Касета | SHUNFENG SF-FW05, 14-28T, 7 ск. (тріскачка) |
| Матеріал рами | Алюміній |
| Модельний ряд | Pride Stella |
| Модельний ряд внутр. асорт. | Stella 6.1 |
| НайменуванняEng | 26" Pride Stella 6.1 frame - XS 2022 Burgundy (Rear and Front Switches and Maintain - Microshift) |
| Найменування Укр | Велосипед 26" Pride STELLA 6.1 рама - XS бордовий (задній і передній перемикачі та манетка - MICROSHIFT) A3 |
| Не оплачувати бонусами | Немає |
| Не показувати на сайті | Немає |
| Ободи | Алюмінієві, подвійні, 19 мм |
| Передній перемикач | MICROSHIFT FD-M20 3ск |
| Переднє гальмо | V-Brake |
| Підсідельний штир | 27,2x350 мм, сталь |
| Покришки | Innova 26x2.0', універсальні |
| Порядок сортування | 8.5 |
| Розмір рами | XS |
| Рама | PRIDE алюминий, 26'' |
| Рост | 150-160 см |
| Кермо | PRIDE 25,4х640 мм, підійм 30 мм, сталь |
| Ручки перемикання | MICROSHIFT TS-39, 3x7 ск. |
| Тип амортизації | Хардтейл |
| Тип велосипеда | Гірські, пісочні |
| Тип вилки | пружинно-еластомірна |
| Тип гірського велосипеда | прогулянковий |
| Тип рансмісії | механічна |
| Тип гальм | обідні |
| Колір велосипеда | Бордовий |
| Шатуни | XS = 152 мм, S, M, L = 170 мм, 24/34/42T, сталь |
Інформація для замовлення
- Ціна: 14 520 ₴



