
Велосипед 27,5" Pride MARVEL 7.1 рама - M оранжевый A3
16 720 ₴
- В наявності
- Код: SKD-63-22
+380 (96) 213-41-82
продавець-консультант- +380 (97) 940-76-51Консультант по вело запчастинам
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Marvel 7.1 - це базова модель гірської лінійки Pride Bikes. Він відмінно підійде для прогулянкової їзди міськими парками та заміським стежками. Також це чудовий варіант першого велосипеда, адже він оснащений якісними і простими в обслуговуванні комплектуючими, а також це найдоступніший велосипед в лінійці. Досить легка і дуже міцна рама з алюмінієвого сплаву 6061 практично не схильна до корозії. Її геометрію проектували для напівспортивної посадки і в міру активної їзди. Широке кермо та оптимально підібрана довжина виносу забезпечують комфортну й безпечну їзду, з передбачуваним керуванням. Колеса діаметром 27.5 дюймів розганяються швидше, ніж 29-ті та більш маневрені за них, а також мають набагато кращий накат, ніж 26-ті. До рами вони кріпляться ексцентриками, що дозволяє дуже легко знімати їх руками, для обслуговування або заміни камери. Сідло теж можна регулювати по висоті без інструменту, адже підсідельний хомут має ексцентриковий затискач. На нижній і підсідельній трубі є кріплення для фляготримачів, а на верхніх перах і дропаутах кріплення для багажника. На байк можна встановити як швидкоз'ємні, так і стаціонарні крила. Амортизаційна вилка SR Suntour, з ходом 80 мм, загладжує їзду, поглинаючи удари від каменів і ям, роблячи її більш комфортною та безпечною, адже кермо не виб'є різким ударом з рук. Перевірені часом гальма V-Brake відрізняються дуже легкою вагою, простотою обслуговування і гарним гальмівним зусиллям. А що б колеса залишалися рівними, що важливо для обідних гальм, їх ободи зроблені з двостінного алюмінію і заспицьовані на 32 спиці. Покришки виробник підібрав з класичною шириною 2.1" та універсальним протектором, що підходить для асфальту та ґрунтовок. Трансмісія 3х7, з перемикачами від японської фірми Shimano, дає можливість підібрати передачу для різного рельєфу, будь то пагорби чи рівнина. Pride Marvel 7.1 гарний спосіб почати знайомиться з велосипедним світом для новачків. Але підійде він і для тих, хто вже давно їздить на велосипеді та шукає простий і не примхливий велосипед на кожен день.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Pride |
| Колір | Помаранчевий |
| Користувальницькі характеристики | |
| SKU | MARVEL7122 |
| Тип | Велосипед |
| Вилка | Suntour XCE28, хід 80 мм |
| Втулки | Quando, сталь/алюміній, 32 сд. |
| Вынос | PRIDE, M = 80 мм, L = 100 мм, алюміній |
| Габаритний товар | Да |
| Год (модельний) | 2023 |
| Діаметр колеса | 27,5" |
| Задній перемикач | Shimano FD-TY300 Tourney |
| Заднє гальмо | V-Brake |
| Картинки | 23824494,23824495 |
| Касета | Shimano MF-TZ21, 14-28T, 7 ск. (тріскачка) |
| Матеріал рами | Алюміній |
| Модельний ряд | Pride Marvel |
| Модельний ряд внутр. асорт. | Marvel 7.1 |
| НайменуванняEng | 27.5" PRIDE MARVEL 7.1 frame - M 2022 orange |
| Найменування Укр | Велосипед 27,5" Pride MARVEL 7.1 рама - M помаранчевий A3 |
| Не оплачувати бонусами | Немає |
| Не показувати на сайті | Немає |
| Ободи | Алюмінієві, подвійні, 19 мм |
| Передній перемикач | Shimano FD-TY500 Tourney |
| Переднє гальмо | V-Brake |
| Підсідельний штир | 27,2x350 мм, сталь |
| Покришки | Chaoyang 27,5x2.1'', універсальні |
| Стать | Чоловічий, Унісекс |
| Порядок сортування | 4.5 |
| Розмір рами | M |
| Рама | PRIDE алюміній, 27,5" |
| Рост | 165-175 см |
| Кермо | PRIDE 25,4х660мм, підіймання 30 мм, сталь |
| Ручки перемикання | Shimano ST-EF41, 3x7 ск. |
| Тип амортизації | Хардтейл |
| Тип велосипеда | Гірські |
| Тип вилки | пружинно-еластомірна |
| Тип гірського велосипеда | прогулянковий |
| Тип рансмісії | механічна |
| Тип гальм | обідні |
| Колір велосипеда | Жовтогарячий |
| Шатуни | 170 мм, 24/34/42T, сталь |
Інформація для замовлення
- Ціна: 16 720 ₴



