
Велосипед 28" Pride ROCX 8.3 рама — XL 2024 чорний
46 998 ₴
- В наявності
- Код: SKD-31-57
+380 (96) 213-41-82
продавець-консультант- +380 (97) 940-76-51Консультант по вело запчастинам
- +380 (98) 462-86-16Обмін та повернення товару
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
ROCX 8.3 — це топова модель у лінійці алюмінієвих гравійників від українського бренда Pride Bikes. Від молодших моделей він вирізняється не тільки передовим навісним обладнанням і карбоновою вилкою, а й більш спортивною геометрією велосипеда.
Рама зроблена зі сплаву алюмінію 6061Т, він має високу жорсткість, завдяки чому велосипед відчувається дуже динамічним і різким у разі пришвидшень і на підйомах. Труби рами зроблені із застосуванням технологій батинг і гідроформінг. Завдяки баттингу труби мають змінну товщину стінок, стоншуючись там, де рама не відчуває наднавантажень, у такий спосіб знижується вага, не втрачаючи в міцності. Гідроформінг забезпечує створення труб зі спеціальним профілем, для досягнення максимальної торсійної жорсткості та міцності, водночас зберігаючи низьку вагу.
Виделка виготовлена з карбонового волокна, що неабияк полегшило передню частину велосипеда, даючи змогу легше витримувати переднє колесо для заїзду на бордюр або для перестрибування колод у лісі. Але крім меншої ваги, карбон ще й жорсткіший за алюмінію, він чудово чинить опір скручуванням, зберігаючи стабільність переднього колеса під час різких змін напрямку. До того ж цей матеріал добре гасить вібрацію від дорожнього полотна, не даючи рукам втомлюватися довгі кілометри.
Геометрія велосипеда поєднує в собі комфорт турингу та швидкість шосейника. ROCX 8.3 має довший передній трикутник порівняно молодших модифікацій і подовжене на 10 см пір'я. Завдяки цьому збільшилася колісна база, роблячи байк стабільнішим на високій швидкості, і збільшився комфорт, завдяки більш податливому задньому трикутнику. Також змінилася посадка на велосипеді на більш спортивну. Зволожте бінок на рамі та вилці дає змогу встановити передній і задній багажники, кілька фляготримачів і безліч всіляких аксесуарів. Фреймсет підтримує встановлення широких покришок, аж до 700х47С. Також на велосипед можна встановити повнорозмірні крила, які зроблять їзду в негоду комфортнішою.
Міцні колеса на 32 спиці, складаються з подвійних алюмінієвих ободів завширшки 21 мм і алюмінієвих втулок із промисловими підшипниками. Вони набагато краще захищені від потрапляння пилу та вологи, ніж втулки на насипних підшипниках. Колеса підтримують безкамерне встановлення покришок. Це дає змогу не звертати уваги на дрібні проколи, а також дає можливість їздити на низькому тиску, для кращого зчеплення на ґрунті та піску. До рами колеса кріпляться за допомогою наскрізних осей, таке з'єднання набагато міцніше та жорсткіше, ніж класичні ексцентрики. Взуті вони в покришки Kenda Kick-Back 700x40C з вираженим шипованим протектором, що чудово підходить для помірного бездоріжжя. Гальмує байк за допомогою одних із найбільш просунутих і потужних механічних дискових гальм TRP Spyre, вони безвідмовно працюють і в сухих умовах спекотного літа, і під холодним осіннім дощем, а також дуже прості в обслуговуванні. Трансмісія Sram Apex 1 налічує 11 передач і не має переднього перемикача. Крім зменшення ваги, таке рішення покращує прохідність велосипеда, завдяки збільшеному кліренсу. Система шатунів має жорстку наскрізну вісь і зірку на 40 зубів, що разом із розрахунком касети в 11-42 зуба дає змогу без зусиль підібрати потрібне передавання для будь-якого типу рельєфу та швидкісного режиму.
Pride ROCX 8.3 здатний справлятися з будь-яким накладним на нього навантаженням. Йому до снаги міська їзда в потоці автомобілів, гравійні перегони, прогулянки лісовими стежками та туристичні заїзди на великі відстані, як у сучасному стилі байкпакінг, так і в класичному стилі з багажниками та сумками-штанами.
Рама зроблена зі сплаву алюмінію 6061Т, він має високу жорсткість, завдяки чому велосипед відчувається дуже динамічним і різким у разі пришвидшень і на підйомах. Труби рами зроблені із застосуванням технологій батинг і гідроформінг. Завдяки баттингу труби мають змінну товщину стінок, стоншуючись там, де рама не відчуває наднавантажень, у такий спосіб знижується вага, не втрачаючи в міцності. Гідроформінг забезпечує створення труб зі спеціальним профілем, для досягнення максимальної торсійної жорсткості та міцності, водночас зберігаючи низьку вагу.
Виделка виготовлена з карбонового волокна, що неабияк полегшило передню частину велосипеда, даючи змогу легше витримувати переднє колесо для заїзду на бордюр або для перестрибування колод у лісі. Але крім меншої ваги, карбон ще й жорсткіший за алюмінію, він чудово чинить опір скручуванням, зберігаючи стабільність переднього колеса під час різких змін напрямку. До того ж цей матеріал добре гасить вібрацію від дорожнього полотна, не даючи рукам втомлюватися довгі кілометри.
Геометрія велосипеда поєднує в собі комфорт турингу та швидкість шосейника. ROCX 8.3 має довший передній трикутник порівняно молодших модифікацій і подовжене на 10 см пір'я. Завдяки цьому збільшилася колісна база, роблячи байк стабільнішим на високій швидкості, і збільшився комфорт, завдяки більш податливому задньому трикутнику. Також змінилася посадка на велосипеді на більш спортивну. Зволожте бінок на рамі та вилці дає змогу встановити передній і задній багажники, кілька фляготримачів і безліч всіляких аксесуарів. Фреймсет підтримує встановлення широких покришок, аж до 700х47С. Також на велосипед можна встановити повнорозмірні крила, які зроблять їзду в негоду комфортнішою.
Міцні колеса на 32 спиці, складаються з подвійних алюмінієвих ободів завширшки 21 мм і алюмінієвих втулок із промисловими підшипниками. Вони набагато краще захищені від потрапляння пилу та вологи, ніж втулки на насипних підшипниках. Колеса підтримують безкамерне встановлення покришок. Це дає змогу не звертати уваги на дрібні проколи, а також дає можливість їздити на низькому тиску, для кращого зчеплення на ґрунті та піску. До рами колеса кріпляться за допомогою наскрізних осей, таке з'єднання набагато міцніше та жорсткіше, ніж класичні ексцентрики. Взуті вони в покришки Kenda Kick-Back 700x40C з вираженим шипованим протектором, що чудово підходить для помірного бездоріжжя. Гальмує байк за допомогою одних із найбільш просунутих і потужних механічних дискових гальм TRP Spyre, вони безвідмовно працюють і в сухих умовах спекотного літа, і під холодним осіннім дощем, а також дуже прості в обслуговуванні. Трансмісія Sram Apex 1 налічує 11 передач і не має переднього перемикача. Крім зменшення ваги, таке рішення покращує прохідність велосипеда, завдяки збільшеному кліренсу. Система шатунів має жорстку наскрізну вісь і зірку на 40 зубів, що разом із розрахунком касети в 11-42 зуба дає змогу без зусиль підібрати потрібне передавання для будь-якого типу рельєфу та швидкісного режиму.
Pride ROCX 8.3 здатний справлятися з будь-яким накладним на нього навантаженням. Йому до снаги міська їзда в потоці автомобілів, гравійні перегони, прогулянки лісовими стежками та туристичні заїзди на великі відстані, як у сучасному стилі байкпакінг, так і в класичному стилі з багажниками та сумками-штанами.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Pride |
| Користувальницькі характеристики | |
| SKU | ROCX8324 |
| Тип | Велосипед |
| Вилка | PRIDE карбон, жорстка, внутрішнє проведення, бонки |
| Втулки | Pride, алюміній, промпідшипник, 32 см, осі 12x100/12x142мм |
| Вынос | PRIDE, S = 60 мм, M = 75 мм, L/XL = 90 мм, алюміній |
| Габаритний товар | Да |
| Рік | 2024 |
| Діаметр колеса | 28"/700С |
| Задній перемикач | Sram Apex 1, 11 ск. |
| Заднє гальмо | TRP Spyre, дискові механічні |
| Картинки | 16728645,16728646,16728647,16728648,16728649,16728650 |
| Касета | Sram PG-1130, 11-42, 11ск |
| Категорія велосипеда | Гравійні |
| Матеріал рами | Алюміній |
| Модельний ряд | Pride ROCX |
| Модельний ряд внутр. асорт. | Rocx 8.3 |
| НайменуванняEng | 28" PRIDE ROCX 8.3 frame - XL 2024 black |
| Найменування Укр | Велосипед 28" Pride ROCX 8.3 рама - XL 2024 чорний |
| Не оплачувати бонусами | Немає |
| Не показувати на сайті | Немає |
| Ободи | Алюмінієві, подвійні, під безкамерку, 21 мм |
| Переднє гальмо | TRP Spyre, дискові механічні |
| Підсідельний штир | 31,6x350 мм, алюміній |
| Покришки | Позашляхові Kenda Kick-Back 700x40c |
| Стать | Чоловічий, Унісекс |
| Популярні фільтри | Акція |
| Порядок сортування | 7.5 |
| Розмір рами | XL |
| Рама | PRIDE алюминий 6061Т, 700с |
| Рост | 180-190 см |
| Кермо | PRIDE, 31,8, завширшки S = 400, M = 420, L/XL= 440 мм, розворот 16°, компакт, баттинг, алюміній |
| Ручки перемикання | Sram Apex 1, 1x11 ск. |
| Ручки гальма | Sram Apex 1 |
| Тип вилки | ригідна |
| Тип гальма | дискові механіки |
| Трансмісія | Механічна |
| Колір велосипеда | Чорний |
| Шаблон продукту | Гравійні |
| Шатуни | Prowheel DMA-40, S/M=170, L/XL=175 мм, 40T, алюміній, порожниста вісь |
| Електричний привод | Немає |
Інформація для замовлення
- Ціна: 46 998 ₴






