
Велосипед 28" Pride ROCX 8.1 рама — S 2024 блакитний
27 258 ₴
- В наявності
- Код: SKD-69-52
+380 (96) 213-41-82
продавець-консультант- +380 (97) 940-76-51Консультант по вело запчастинам
- +380 (98) 462-86-16Обмін та повернення товару
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
НАРОДНИЙ ГРІВЕЛ
Pride ROCX можна справедливо назвати «народним гравійником». Його можна побачити на лісових стежках у компанії з кантрионіками, він може нестися міськими вуличками та протискуватися в щільному автомобільному трафікі, він переміг уже десятки і сотні тисяч кілометрів повісянь багажниками та сумками з провізією. У якому б амплуа ви не зустріли на вулиці ROCX, одне буде незмінним — щира усмішка райдера, що сидить на ньому!
Геометрія велосипеда балансує між комфортом турингу та швидкістю шосейника, роблячи Pride ROCX чудово відповідним як для швидкої їзди гладким асфальтом і ґрунтовкам, так і для тривалих подорожей. А комплектуючі, встановлені виробником, повністю виправдовують універсальність гравійних велосипедів. Вони дають змогу згорнути з рівного асфальту на звивисту лісову стежку та навіть не зменшити швидкість.
Ключові особливості:
Рама та вилка зроблені зі сплаву алюмінію 6061Т
Труби рами зроблені із застосуванням технології гідроформінг
Геометрія велосипеда призначена для тривалої та помірно динамічної їзди
Поліровані шви та внутрішнє проведення
Велика кількість бонок на рамі та виделці для багажників, сумок і додаткових аксесуарів
Можна встановити повнорозмірні крила
Фреймсет підтримує покришки 700х47С
Pride ROCX можна справедливо назвати «народним гравійником». Його можна побачити на лісових стежках у компанії з кантрионіками, він може нестися міськими вуличками та протискуватися в щільному автомобільному трафікі, він переміг уже десятки і сотні тисяч кілометрів повісянь багажниками та сумками з провізією. У якому б амплуа ви не зустріли на вулиці ROCX, одне буде незмінним — щира усмішка райдера, що сидить на ньому!
Геометрія велосипеда балансує між комфортом турингу та швидкістю шосейника, роблячи Pride ROCX чудово відповідним як для швидкої їзди гладким асфальтом і ґрунтовкам, так і для тривалих подорожей. А комплектуючі, встановлені виробником, повністю виправдовують універсальність гравійних велосипедів. Вони дають змогу згорнути з рівного асфальту на звивисту лісову стежку та навіть не зменшити швидкість.
Ключові особливості:
Рама та вилка зроблені зі сплаву алюмінію 6061Т
Труби рами зроблені із застосуванням технології гідроформінг
Геометрія велосипеда призначена для тривалої та помірно динамічної їзди
Поліровані шви та внутрішнє проведення
Велика кількість бонок на рамі та виделці для багажників, сумок і додаткових аксесуарів
Можна встановити повнорозмірні крила
Фреймсет підтримує покришки 700х47С
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Pride |
| Колір | Блакитний |
| Користувальницькі характеристики | |
| SKU | ROCX8123 |
| Вага | 12,3 кг |
| Тип | Велосипед |
| Вилка | PRIDE алюміній 6061T, жорстка |
| Втулки | Quando, алюміній, 32 спа |
| Вынос | PRIDE, довжина: S=60 мм, M = 75 мм, L/XL.=90 мм, алюміній |
| Габаритний товар | Да |
| Рік | 2024 |
| Діаметр колеса | 28"/700С |
| Задній перемикач | Shimano Claris RD-R2000, середня лапа |
| Заднє гальмо | Tektro MD-C400, механічні дискові. |
| Картинки | 16715797,16715798 |
| Касета | Shimano HG200-8, 12-32, 8 скоростей |
| Категорія велосипеда | Гравійні |
| Матеріал рами | Алюміній |
| Модельний ряд | Pride ROCX |
| Модельний ряд внутр. асорт. | Rocx 8.1 |
| НайменуванняEng | 28" PRIDE ROCX 8.1 Frame - S 2023 Blue |
| Найменування Укр | Велосипед 28" Pride ROCX 8.1 рама - S 2024 блакитний |
| Не оплачувати бонусами | Немає |
| Не показувати на сайті | Немає |
| Ободи | Алюмінієві, подвійні, 19 мм |
| Передній перемикач | Shimano Claris FD-R2000, 2 швидкості |
| Переднє гальмо | Tektro MD-C400, механічні дискові. |
| Підсідельний штир | 31,6x350 мм алюміній |
| Покришки | Innova 700x38c |
| Стать | Чоловічий, Унісекс |
| Порядок сортування | 4.5 |
| Розмір рами | S |
| Рама | PRIDE алюміній 6061Т, 700С, |
| Рост | 165-175 см |
| Кермо | PRIDE, 31,8, ширина S-400, M-420, L/XL-440 мм, компакт, баттинг, алюміній |
| Ручки перемикання | Shimano Claris ST-R2000, 2x8 шв. |
| Тип вилки | ригідна |
| Тип гальма | дискові механіки |
| Трансмісія | Механічна |
| Колір велосипеда | Блакитний |
| Шатуни | Prowheel, S, M-170, L/XL — 175 мм, алюміній |
Інформація для замовлення
- Ціна: 27 258 ₴


