
Велосипед 28" Pride ROCKSTEADY 8.3 рама — L 2023 чорно-сірий
38 178 ₴
- В наявності
- Код: SKD-18-87
+380 (96) 213-41-82
продавець-консультант- +380 (97) 940-76-51Консультант по вело запчастинам
- +380 (98) 462-86-16Обмін та повернення товару
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
ГІРОДНА МОДИФІКАЦІЯ ОЧЕНЬ ПОПУЛЯРНОГО ГІБРИДА. ТЕПЕР ЩЕ І З РЕМЕНОМ!
Створений для швидких і комфортних поїздок містом
Посадка з прямою спиною, як у круїзера
Прохідність і маневреність гірського байка
Довговічні компоненти, що майже не потребують обслуговування
РАМА І ВИЛИКА
Рама виготовлена з хромоля. Це полегшений, зміцнений і набагато менше корродувальний сплав сталі, ніж Hi-Ten
Хромомолібденова сталь добре "проковтує" вібрацію і невеликі нерівності дорожнього полотна
Практично пряма посадка дає змогу довго їздити на велосипеді та не втомлюватися
Сильно опущена верхня труба полегшує перекидання ноги через раму
Можна встановити повнорозмірні крила, а також задній і передній багажники
Рознімне верхнє перо та горизонтальні дропаути для простого встановлення та натягування ременя
КОМПЛЕКТАЦІЯ
Задня втулка обладнана планетарним механізмом перемикання передач. Такі втулки не вимагають обслуговування тривалий час, а перемикати швидкість можна навіть стоячи на місці
Замість ланцюга трансмісія обладнана ременем. Він не потребує мастила, тихо працює, а ресурс одного ременя налічує десятки тисяч кілометрів
Гідравлічні дискові гальма Shimano BR-MT200 набагато потужніші механічні, легше натискаються й дають змогу краще контролювати гальмівне зусилля
Покришки Innova 700x52с мають сликовий протектор із водовідвідними канавками, що дає змогу швидко їздити сухим і вологим асфальтом
Грипси ергономічної форми не наділяють долоні під час тривалої їзди
Створений для швидких і комфортних поїздок містом
Посадка з прямою спиною, як у круїзера
Прохідність і маневреність гірського байка
Довговічні компоненти, що майже не потребують обслуговування
РАМА І ВИЛИКА
Рама виготовлена з хромоля. Це полегшений, зміцнений і набагато менше корродувальний сплав сталі, ніж Hi-Ten
Хромомолібденова сталь добре "проковтує" вібрацію і невеликі нерівності дорожнього полотна
Практично пряма посадка дає змогу довго їздити на велосипеді та не втомлюватися
Сильно опущена верхня труба полегшує перекидання ноги через раму
Можна встановити повнорозмірні крила, а також задній і передній багажники
Рознімне верхнє перо та горизонтальні дропаути для простого встановлення та натягування ременя
КОМПЛЕКТАЦІЯ
Задня втулка обладнана планетарним механізмом перемикання передач. Такі втулки не вимагають обслуговування тривалий час, а перемикати швидкість можна навіть стоячи на місці
Замість ланцюга трансмісія обладнана ременем. Він не потребує мастила, тихо працює, а ресурс одного ременя налічує десятки тисяч кілометрів
Гідравлічні дискові гальма Shimano BR-MT200 набагато потужніші механічні, легше натискаються й дають змогу краще контролювати гальмівне зусилля
Покришки Innova 700x52с мають сликовий протектор із водовідвідними канавками, що дає змогу швидко їздити сухим і вологим асфальтом
Грипси ергономічної форми не наділяють долоні під час тривалої їзди
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Pride |
| Колір | Сірий |
| Користувальницькі характеристики | |
| SKU | ROCKSTEADY8322BELT |
| Тип | Велосипед |
| Вилка | PRIDE хромоль |
| Втулки | перед: Quando, алюміній, 36 см/зад: Shimano Nexus SG-C3001, 7 швидкостей, 36 спа |
| Вынос | PRIDE 50 мм, алюміній |
| Габаритний товар | Да |
| Рік | 2023 |
| Діаметр колеса | 28"/700С |
| Заднє гальмо | Shimano BR-MT200, дискові гідравлічні |
| Картинки | 16729273,16729274,16729275 |
| Касета | 22Т, під ремінь |
| Категорія велосипеда | Фітнес/Урбан, Вібриди |
| Матеріал рами | Сталь |
| Модельний ряд | Pride Rocksteady |
| Модельний ряд внутр. асорт. | Rockst 8.3 |
| НайменуванняEng | 28" Pride Rocksteady 8.3 frame - L 2022 black and gray |
| Найменування Укр | Велосипед 28" Pride ROCKSTEADY 8.3 рама - L 2023 чорно-сірий |
| Не оплачувати бонусами | Да |
| Не показувати на сайті | Немає |
| Ободи | Алюмінієві, подвійні, 20 мм |
| Переднє гальмо | Shimano BR-MT200, дискові гідравлічні |
| Підсідельний штир | 25,4x350 мм, алюміній |
| Покришки | Innova 700x52c |
| Стать | Чоловічий, Унісекс |
| Популярні фільтри | Акція |
| Порядок сортування | 7.5 |
| Розмір рами | L |
| Рама | PRIDE хромоль |
| Рост | 175-185 см |
| Кермо | PRIDE 31,8х720мм, підйом 25 мм, батинг, алюміній |
| Ручки перемикання | Shimano Nexus SL-7S50, 7 скоростей |
| Тип вилки | ригідна |
| Тип гальма | дискові механіки |
| Трансмісія | планетарна |
| Колір велосипеда | Чорно-сірий |
| Шатуни | Prowheel, 175 мм, 48Т, алюміній, під ремінь |
Інформація для замовлення
- Ціна: 38 178 ₴



