
Велосипед 27,5" Pride STELLA 7.3 рама - M розовый A5
19 580 ₴
- В наявності
- Код: SKD-97-65
+380 (96) 213-41-82
продавець-консультант- +380 (97) 940-76-51Консультант по вело запчастинам
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Stella 7.3 - це поліпшена версія серед моделей Stella, створена спеціально для дівчат. Цей велосипед відмінно підійде для активних прогулянок міськими парками та заміським стежками. Також це чудовий варіант першого велосипеда, адже він оснащений якісними і простими в обслуговуванні комплектуючими. Досить легка і дуже міцна рама з алюмінієвого сплаву 6061 не схильна до корозії. За допомогою гідроформінгу трубам рами надали складний профіль, який забезпечує високу торсійну жорсткість. Геометрію велосипеда проектували для напівспортивної посадки і в міру активної їзди. Верхня труба знижена, щоб полегшити та убезпечити посадку на велосипед. Широке кермо та оптимально підібрана довжина виносу забезпечують комфортну й безпечну їзду, з передбачуваним керуванням. Колеса діаметром 27.5" швидко розганяються і мають кращу маневреність ніж 29". До рами вони кріпляться ексцентриками, що дозволяє дуже легко знімати їх руками, для обслуговування або заміни камери. Сідло теж можна регулювати по висоті без інструменту, адже підсідельний хомут має ексцентриковий затискач. На нижній трубі є кріплення для фляготримача, а на верхніх перах і дропаутах кріплення для багажника. На байк можна встановити як швидкоз'ємні, так і стаціонарні крила. Амортизаційна вилка SR Suntour, з ходом 100 мм, загладжує їзду, поглинаючи удари від каменів і ям, роблячи її більш комфортною та безпечною, адже кермо не виб'є різким ударом з рук. За швидку зупинку байка в будь-яких умовах відповідають дискові гідравлічні гальма Shimano MT200 з гарною модуляцією і потужністю гальмування. Подвійні ободи мають пістонування, що поліпшує їх міцність та витривалість. Для кращого кочення та простоти в обслуговуванні, втулки оснащені промпідшипниками. Покришки з класичною шириною 2.1" та універсальним протектором, що підходить для асфальту та ґрунтовок. Трансмісія любительського рівня 3х8, з перемикачами від японської фірми Shimano, дає можливість підібрати передачу для різного рельєфу, будь то пагорби чи рівнина. Pride Stella 7.3 стане відмінним вибором для активних дівчат, які віддають перевагу їзді по бездоріжжю.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Pride |
| Стать | Жіноча |
| Колір | Рожевий |
| Користувацькі характеристики | |
| SKU | STELLA7322 |
| Тип | Велосипед |
| Вилка | Suntour SF-XCT, хід 100 мм |
| Втулки | Pride, алюміній, 32 сп., промпідшипник |
| Вынос | PRIDE, S = 60 мм, M = 80 мм, L = 100 мм, алюміній |
| Габаритний товар | Да |
| Год (модельний) | 2025 |
| Діаметр колеса | 27,5" |
| Задній перемикач | Shimano RD-M3000 Acera 9 скоростей |
| Заднє гальмо | Shimano BR-MT200, дискові гідравлічні |
| Картинки | 23814875,23814876 |
| Касета | Shimano M200, 11-36T, 9 скоростей |
| Матеріал рами | Алюміній |
| Модельний ряд | Pride Stella |
| Модельний ряд внутр. асорт. | Stella 7.3 |
| НайменуванняEng | 27.5" Pride Stella 7.3 Frame - M 2022 Pink |
| Найменування Укр | Велосипед 27,5" Pride STELLA 7.3 рама - M рожевий A5 |
| Не оплачувати бонусами | Да |
| Не показувати на сайті | Немає |
| Ободи | Алюмінієві, подвійні, пістоновані, 20 мм |
| Передній перемикач | Shimano FD-M2000 ALTUS 3 скорости |
| Переднє гальмо | Shimano BR-MT200, дискові гідравлічні |
| Підсідельний штир | Алюминий 30,4x350 |
| Покришки | Chaoyang 27,5x2,1'', універсальні |
| Популярні фільтри | Акція |
| Порядок сортування | 8.5 |
| Розмір рами | M |
| Рама | PRIDE алюміній, 27,5', гідроформінг |
| Рост | 160-175 см |
| Кермо | PRIDE алюміній, 25,4х680мм, підйом 20 мм |
| Ручки перемикання | Shimano SL-M2000 ALTUS, 3x9 швидкостей |
| Ручки гальма | Shimano BR-MT200 |
| Тип амортизації | Хардтейл |
| Тип велосипеда | Гірські, пісочні |
| Тип вилки | пружинно-еластомірна |
| Тип гірського велосипеда | прогулянковий |
| Тип рансмісії | механічна |
| Тип гальм | дискові гідравліки |
| Колір велосипеда | Рожевий |
| Шатуни | Prowheel, алюміній, 22/30/40T, 175 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 19 580 ₴



