
Велосипед 27,5" Pride MARVEL 7.3 рама — L 2023 чорний (тормоза SRAM, задній перемикач і манетка —
25 830 ₴
- В наявності
- Код: SKD-07-29
+380 (96) 213-41-82
продавець-консультант- +380 (97) 940-76-51Консультант по вело запчастинам
- +380 (98) 462-86-16Обмін та повернення товару
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Marvel 7.3 — це покращена версія аматорської моделі Marvel із гірської лінійки Pride Bikes. Цей велосипед чудово підійде для активних прогулянок міськими парками та заміськими стежками. Також це чудовий варіант першого велосипеда, адже він обладнаний якісними та простими в обслуговуванні комплектуючими.
Досить легка та дуже міцна рама з алюмінієвого сплаву 6061 практично не схильна до корозії. За допомогою гідроформінгу трубам рами надали складний профіль, який забезпечує високу торсійну жорсткість. Геометричну велосипед проєктували для напівспортивної посадки та в міру активної їзди. Широке кермо й оптимально підібрана довжина виносу забезпечують комфортну й безпечну їзду, з попередньо визначеним керуванням. Колеса діаметром 27.5" дюймів швидко розганяються й мають кращу маневреність, ніж 29". До рами вони кріпляться ексцентриками, що дає змогу дуже легко знімати їх руками, для обслуговування або заміни камери. Сідло теж можна регулювати за висотою без інструменту, адже підсідельний хомут має ексцентриковий затискач. На нижній і підсідельній трубах є кріплення для фляготримачів і насоса, а на верхніх пір'ях і дропаутах кріплення для багажника. На байк можна встановити як швидкознімні, так і стаціонарні крила.
Амортизаційна вилка SR Suntour, з ходом 100 мм, запрасовує їзду, поглинаючи удари від каменів і ям, роблячи її комфортнішою й безпечнішою, адже кермо не виб'є різким ударом із рук. Вилка обладнана локаутом — перемикачем, який дає змогу зробити вилку жорсткою, щоб вона не розгойдувалася під час їзди вгору або рівною асфальтом. За швидку зупинку байка в будь-яких умовах відповідають дискові гідравлічні гальма Sram Level з гарною модуляцією й потужністю гальмування. Ободи зроблені з двостінного алюмінію та мають пістонування, що покращує їхню міцність і витривалість. Для кращого кочення та простоти в обслуговуванні, втулки обладнані промпідшипниками. Покришки виробник підібрав із класичною шириною 2.1" й універсальним протектором, придатним для асфальту та ґрунтовок. Трансмісія аматорського рівня 3х8, з перемикачами від бренда Microshift, що стрімко набирає популярність, дає можливість підібрати передавання для різного рельєфу, чи то пагорби, чи то рівнини.
Pride Marvel 7.3 стане чудовим вибором для активних велосипедистів, які віддають перевагу їзду бездоріжжям.
Досить легка та дуже міцна рама з алюмінієвого сплаву 6061 практично не схильна до корозії. За допомогою гідроформінгу трубам рами надали складний профіль, який забезпечує високу торсійну жорсткість. Геометричну велосипед проєктували для напівспортивної посадки та в міру активної їзди. Широке кермо й оптимально підібрана довжина виносу забезпечують комфортну й безпечну їзду, з попередньо визначеним керуванням. Колеса діаметром 27.5" дюймів швидко розганяються й мають кращу маневреність, ніж 29". До рами вони кріпляться ексцентриками, що дає змогу дуже легко знімати їх руками, для обслуговування або заміни камери. Сідло теж можна регулювати за висотою без інструменту, адже підсідельний хомут має ексцентриковий затискач. На нижній і підсідельній трубах є кріплення для фляготримачів і насоса, а на верхніх пір'ях і дропаутах кріплення для багажника. На байк можна встановити як швидкознімні, так і стаціонарні крила.
Амортизаційна вилка SR Suntour, з ходом 100 мм, запрасовує їзду, поглинаючи удари від каменів і ям, роблячи її комфортнішою й безпечнішою, адже кермо не виб'є різким ударом із рук. Вилка обладнана локаутом — перемикачем, який дає змогу зробити вилку жорсткою, щоб вона не розгойдувалася під час їзди вгору або рівною асфальтом. За швидку зупинку байка в будь-яких умовах відповідають дискові гідравлічні гальма Sram Level з гарною модуляцією й потужністю гальмування. Ободи зроблені з двостінного алюмінію та мають пістонування, що покращує їхню міцність і витривалість. Для кращого кочення та простоти в обслуговуванні, втулки обладнані промпідшипниками. Покришки виробник підібрав із класичною шириною 2.1" й універсальним протектором, придатним для асфальту та ґрунтовок. Трансмісія аматорського рівня 3х8, з перемикачами від бренда Microshift, що стрімко набирає популярність, дає можливість підібрати передавання для різного рельєфу, чи то пагорби, чи то рівнини.
Pride Marvel 7.3 стане чудовим вибором для активних велосипедистів, які віддають перевагу їзду бездоріжжям.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Pride |
| Користувальницькі характеристики | |
| SKU | MARVEL7321SRAM |
| Тип | Велосипед |
| Вилка | Suntour SF-XCT-HLO, хід 100 мм, локаут |
| Втулки | Pride, алюміній, 32 сп., промпідшипник, задня 141мм |
| Вынос | PRIDE, S = 60 мм, M = 75 мм, L = 90 мм, алюміній |
| Габаритний товар | Да |
| Рік | 2023 |
| Діаметр колеса | 27,5" |
| Задній перемикач | Microshift M619 |
| Заднє гальмо | Sram Level, дискові гідравлічні |
| Картинки | 16694410,16694411 |
| Касета | Microshift HG-H092, 11-36T, 9 ск. |
| Категорія велосипеда | Гірські |
| Матеріал рами | Алюміній |
| Модельний ряд | Pride Marvel |
| Модельний ряд внутр. асорт. | Marvel 7.3 |
| НайменуванняEng | 27.5" pride marvel 7.3 frame - L 2022 black (SRAM brakes, rear switch and tamnet - Microshift) |
| Найменування Укр | Велосипед 27,5" Pride MARVEL 7.3 рама - L 2023 чорний (гальма SRAM, задній перемикач і манетка - MICROSHIFT) |
| Не оплачувати бонусами | Немає |
| Не показувати на сайті | Немає |
| Ободи | Алюмінієві, подвійні, пістоновані, 20 мм |
| Передній перемикач | Microshift FD-T392 |
| Переднє гальмо | Sram Level, дискові гідравлічні |
| Підвіска | хардтейл |
| Підсідельний штир | 31,6x350 мм, алюміній |
| Покришки | Chaoyang 27,5x2,1'', універсальні |
| Стать | Чоловічий, Унісекс |
| Популярні фільтри | Акція |
| Порядок сортування | 8.5 |
| Розмір рами | L |
| Рама | PRIDE алюміній, 27,5', гідроформінг |
| Рост | 175-185 см |
| Кермо | PRIDE 31,8х700 мм, підйом 25 мм, алюміній |
| Ручки перемикання | Microshift M819, 2x9 ск. |
| Тип вилки | пружинно-оливна |
| Тип гірського велосипеда | прогулянковий |
| Тип гальма | дискові гідравліки |
| Трансмісія | Механічна |
| Колір велосипеда | Чорний |
| Шаблон продукту | Гірські |
| Шатуни | Prowheel, 22/36T, S/M=170, L/XL=175 мм, алюміній |
| Електричний привод | Немає |
Інформація для замовлення
- Ціна: 25 830 ₴


