
Велосипед 27,5" Pride MARVEL 7.3 рама - L серый (тормоза SRAM, задний переключатель и манетка - MICROSHIFT) A3
27 060 ₴
- В наявності
- Код: SKD-19-43
+380 (96) 213-41-82
продавець-консультант- +380 (97) 940-76-51Консультант по вело запчастинам
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Marvel 7.3 - це поліпшена версія любительської моделі Marvel лінійки Pride Bikes. Цей велосипед відмінно підійде для активних прогулянок міськими парками та заміським стежками. Також це чудовий варіант першого велосипеда, адже він оснащений якісними і простими в обслуговуванні комплектуючими. Досить легка і дуже міцна рама з алюмінієвого сплаву 6061 практично не схильна до корозії. За допомогою гідроформінгу трубам рами надали складний профіль, який забезпечує високу торсійну жорсткість. Геометрію велосипеда проектували для напівспортивної посадки і в міру активної їзди. Широке кермо та оптимально підібрана довжина виносу забезпечують комфортну й безпечну їзду, з передбачуваним керуванням. Колеса діаметром 27.5" дюймів швидко розганяються і мають кращу маневреність ніж 29". До рами вони кріпляться ексцентриками, що дозволяє дуже легко знімати їх руками, для обслуговування або заміни камери. Сідло теж можна регулювати по висоті без інструменту, адже підсідельний хомут має ексцентриковий затискач. На нижній та підсідельній трубах є кріплення для фляготримача та насоса, а на верхніх перах і дропаутах кріплення для багажника. На байк можна встановити як швидкоз'ємні, так і стаціонарні крила. Амортизаційна вилка SR Suntour, з ходом 100 мм, загладжує їзду, поглинаючи удари від каменів і ям, роблячи її більш комфортною та безпечною, адже кермо не виб'є різким ударом з рук. Вилка обладнана локаутом - перемикачем, який дозволяє зробити вилку жорсткою, що б вона не розгойдувалась під час їзди в гору або по рівному асфальту. За швидку зупинку байка в будь-яких умовах відповідають дискові гідравлічні гальма Sram Level з гарною модуляцією і потужністю гальмування. Ободи зроблені з двостінного алюмінію та мають пістонування, що поліпшує їх міцність та витривалість. Для кращого кочення та простоти в обслуговуванні, втулки оснащені промпідшипниками. Покришки виробник підібрав з класичною шириною 2.1" та універсальним протектором, що підходить для асфальту та ґрунтовок. Трансмісія любительського рівня 3х8, з перемикачами від стрімко набираючого популярність бренда Microshift, дає можливість підібрати передачу для різного рельєфу, будь то пагорби чи рівнина. Pride Marvel 7.3 стане відмінним вибором для активних велосипедистів, які віддають перевагу їзді по бездоріжжю.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Pride |
| Колір | Сірий |
| Користувальницькі характеристики | |
| SKU | MARVEL7321SRAM |
| Тип | Велосипед |
| Вилка | Suntour SF-XCT-HLO, хід 100 мм, локаут |
| Втулки | Pride, алюміній, 32 сп., промпідшипник, задня 141мм |
| Вынос | PRIDE, S = 60 мм, M = 75 мм, L = 90 мм, алюміній |
| Габаритний товар | Да |
| Год (модельний) | 2023 |
| Діаметр колеса | 27,5" |
| Задній перемикач | MicroshiftM619 |
| Заднє гальмо | Sram Level, дискові гідравлічні |
| Картинки | 23814856,23814857,23814858,23814859,23814860 |
| Касета | MicroshiftHG-H092, 11-36T, 9 ск. |
| Матеріал рами | Алюміній |
| Модельний ряд | Pride Marvel |
| Модельний ряд внутр. асорт. | Marvel 7.3 |
| НайменуванняEng | 27.5" PRIDE MARVEL 7.3 frame - L 2022 gray (SRAM brakes, rear switch and tamnet - Microshift) |
| Найменування Укр | Велосипед 27,5" Pride MARVEL 7.3 рама - L сірий (гальма SRAM, задній перемикач і манетка - MICROSHIFT) A3 |
| Не оплачувати бонусами | Немає |
| Не показувати на сайті | Немає |
| Ободи | Алюмінієві, подвійні, пістоновані, 20 мм |
| Передній перемикач | Microshift FD-T392 |
| Переднє гальмо | Sram Level, дискові гідравлічні |
| Підсідельний штир | 31,6x350 мм, алюміній |
| Покришки | Chaoyang 27,5x2,1'', універсальні |
| Стать | Чоловічий, Унісекс |
| Популярні фільтри | Акція |
| Порядок сортування | 8.5 |
| Розмір рами | L |
| Рама | PRIDE алюміній, 27,5', гідроформінг |
| Рост | 175-185 см |
| Кермо | PRIDE 31,8х700 мм, підйом 25 мм, алюміній |
| Ручки перемикання | MicroshiftM819, 2x9 ск. |
| Тип амортизації | Хардтейл |
| Тип велосипеда | Гірські |
| Тип вилки | пружинно-оливна |
| Тип гірського велосипеда | прогулянковий |
| Тип рансмісії | механічна |
| Тип гальм | дискові гідравліки |
| Колір велосипеда | Сірий |
| Шаблон продукту | Гірські |
| Шатуни | Prowheel, 22/36T, S/M=170, L/XL=175 мм, алюміній |
| Електричний привод | Немає |
Інформація для замовлення
- Ціна: 27 060 ₴






