
Велосипед 28" Cannondale TOPSTONE 3 рама - XL 2023 BCH
54 138 ₴
- В наявності
- Код: SKD-37-13
+380 (96) 213-41-82
продавець-консультант- +380 (97) 940-76-51Консультант по вело запчастинам
- +380 (98) 462-86-16Обмін та повернення товару
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Під час створення гравійника Topstone конструктори з Cannondale взяли за основу ендуранс геометрію своєї комфортної, збалансованої та перевіреної часом моделі Synapse, створеної для швидкої та тривалої їзди. Успадкувавши швидкість і маневреність, а також додавши кілька пунктів у комфорті, Topstone став по-справжньому універсальним велосипедом, адже його поліпшена прохідність на бездоріжжі дає змогу згорнути з траси, не обмежуючи швидкість.
Раму виготовили з фірмового алюмінієвого сплаву SmartForm C2, досягнувши ідеального балансу між вагою та міцністю за допомогою баттованих труб, що мають збільшену товщину стінок у точках наднавантаження і зменшену в тих місцях, які їх не випробовують. Додаткову жорсткість і міцність рамі надає гідроформований профіль труб. Вилка ж повністю виготовлена з надміцного карбону BallisTec, вона чудово гасить вібрацію від дрібних нерівностей на дорозі, щоб райдер міг довше їздити не втомлюючись. Для додаткового комфорту та прохідності рама та вилка мають збільшені брудові проміжки, даючи змогу встановити ширші покришки. Щоб залишатися жорстким і збалансованим під час різких поворотів і перестрибування через перешкоди, велосипед обладнаний наскрізними осями, що міцно з'єднують фреймсет і колеса. Також рама підтримує встановлення багажника та повнорозмірних крил, і має безліч бінок для встановлення аксесуарів і туристичних сумок, даючи змогу використовувати велосипед не тільки для поїздок на кожен день або динамічних прогулянок лісами та полями, , але й вирушити в тривалу подорож.
Колеса на Topstone 3 зібрані з накатистих втулок Formula та міцних ободів RD 2.0. Взути колеса в покришки з універсальним протектором WTB Riddler Comp 700x37c. Перемикання передач здійснюється за допомогою улюбленої багатьма райдерами трансмісії Shimano Sora. Попереду велосипед має 2 зірки з зубцями 46/30, а ззаду 9 із касетою на 11-34 зубів, що дає змогу підібрати необхідне передавання для будь-якого типу рельєфу. Механічні дискові гальма Promax Decoder R, з роторами 160 мм і двома рухомими колодками, дають гарний контроль над зусиллям натискання гальмівної ручки, роблячи гальмування ефективним, а також легко обслуговуються без потреби застосування спеціального инструмента.
Cannondale Topstone 3 — це справжній універсал, готовий сьогодні мчати міськими вуличками та лісовими стежками, а вже завтра вирушити в пригоду завдовжки кілька сотень або навіть тисяч кілометрів.
Раму виготовили з фірмового алюмінієвого сплаву SmartForm C2, досягнувши ідеального балансу між вагою та міцністю за допомогою баттованих труб, що мають збільшену товщину стінок у точках наднавантаження і зменшену в тих місцях, які їх не випробовують. Додаткову жорсткість і міцність рамі надає гідроформований профіль труб. Вилка ж повністю виготовлена з надміцного карбону BallisTec, вона чудово гасить вібрацію від дрібних нерівностей на дорозі, щоб райдер міг довше їздити не втомлюючись. Для додаткового комфорту та прохідності рама та вилка мають збільшені брудові проміжки, даючи змогу встановити ширші покришки. Щоб залишатися жорстким і збалансованим під час різких поворотів і перестрибування через перешкоди, велосипед обладнаний наскрізними осями, що міцно з'єднують фреймсет і колеса. Також рама підтримує встановлення багажника та повнорозмірних крил, і має безліч бінок для встановлення аксесуарів і туристичних сумок, даючи змогу використовувати велосипед не тільки для поїздок на кожен день або динамічних прогулянок лісами та полями, , але й вирушити в тривалу подорож.
Колеса на Topstone 3 зібрані з накатистих втулок Formula та міцних ободів RD 2.0. Взути колеса в покришки з універсальним протектором WTB Riddler Comp 700x37c. Перемикання передач здійснюється за допомогою улюбленої багатьма райдерами трансмісії Shimano Sora. Попереду велосипед має 2 зірки з зубцями 46/30, а ззаду 9 із касетою на 11-34 зубів, що дає змогу підібрати необхідне передавання для будь-якого типу рельєфу. Механічні дискові гальма Promax Decoder R, з роторами 160 мм і двома рухомими колодками, дають гарний контроль над зусиллям натискання гальмівної ручки, роблячи гальмування ефективним, а також легко обслуговуються без потреби застосування спеціального инструмента.
Cannondale Topstone 3 — це справжній універсал, готовий сьогодні мчати міськими вуличками та лісовими стежками, а вже завтра вирушити в пригоду завдовжки кілька сотень або навіть тисяч кілометрів.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Cannondale |
| Користувальницькі характеристики | |
| SKU | C15871M |
| Тип | Велосипед |
| Вилка | BallisTec Full карбон, 1-1/8" — 1-1/4" шток, 55 mm зміщення вперед, внутрішнє проведення тросів, вісь 12x100 |
| Втулки | спереду Formula RX-512, 12x100mm centerlock/ззаду Formula RX-142, 12x142mm centlock |
| Вынос | Cannondale 3, 6061 алюминий, 31.8, 7° |
| Габаритний товар | Да |
| Рік | 2023 |
| Грипси | Cannondale Bar Tape, 3.5mm |
| Діаметр колеса | 28"/700С |
| Задній перемикач | Shimano Sora GS |
| Заднє гальмо | Promax Decoder R, дискові механічні, ротор 160mm |
| Картинки | 16728717,16728718,16728719,16728720,16728721,16728722 |
| Касета | Sunrace, 11-34, 9-ск |
| Категорія велосипеда | Гравійні |
| Матеріал рами | Алюміній |
| Модельний ряд | Cannondale Topstone |
| Модельний ряд внутр. асорт. | Topstone 3 |
| Найменування Укр | Велосипед 28" Cannondale TOPSTONE 3 рама - XL 2023 BCH |
| Не оплачувати бонусами | Немає |
| Не показувати на сайті | Немає |
| Ободи | RD 2.0, 28h |
| Педалі | Не комплектується |
| Передній перемикач | Shimano Sora GS |
| Переднє гальмо | Promax Decoder R, дискові механічні, ротор 160mm |
| Підсідельний штир | Cannondale 4, 6061 алюміній, 27.2 x 350 mm |
| Покришки | WTB Riddler Comp, 700 x 37c |
| Стать | Чоловічий, Унісекс |
| Порядок сортування | 7.5 |
| Розмір рами | XL |
| Рама | SmartForm C2 алюміній, вісь 12x142, конусна кермова, внутрішня проводина тросів StraightShot, кріплення для фляг/сумок |
| Рост | 190-203 см |
| Кермова колонка | інтегрована, 1-1/8” — 1-1/4” |
| Кермо | Cannondale 3, баттинг, 6061 алюміній, 16° flare drop |
| Ручки перемикання | Shimano Sora, 9-ск |
| Ручки гальма | Shimano Sora |
| Сідло | Cannondale Stage CX |
| Тип вилки | ригідна |
| Тип гальма | дискові механіки |
| Трансмісія | Механічна |
| Колір велосипеда | Бордовий |
| Цепь | KMC Z9, 9-ск |
| Шатуни | FSA Tempo Adventure, 46/30 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 54 138 ₴






