
Велосипед 28" Pride CAFERACER рама — L 2023 сірий
45 318 ₴
- В наявності
- Код: SKD-89-00
+380 (96) 213-41-82
продавець-консультант- +380 (97) 940-76-51Консультант по вело запчастинам
- +380 (98) 462-86-16Обмін та повернення товару
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
ДОВГОЖАННА МОДИФІКАЦІЯ ГРІВІЛА
У велосуспішності давно підходили спроби схрестити гравійні велосипеди з планетарною втулкою, щоб отримати універсальний байк, що підходить як для міської їзди в потоці машин, так і для далеких подорожей наодинці з природою, водночас практично не вимагає догляду за трансмісією. І нарешті, це стало технічно можливим!
Caferacer створений для комфортного пересування містом та виконання простих щоденних завдань: поїздки на роботу, прогулянки містом, кур'єрська доставка та інші. Він є близьким родичем гравійників Rocx, завдяки загальній геометрії, що допоможе легко налаштувати посадку тим, хто вже володіє гравійником від Pride Bikes.
РАМА І ВИЛИКА
Рама та вилка виготовлені зі сплаву алюмінію 6061Т, що робить конструкцію жорсткою та легкою
Геометрія повторює Pride Rocx, але має подовжене пір'я, що додає комфорту і стабільності
Нижнє праве перо зроблене рознімним, щоб можна було знімати та встановлювати ремінь трансмісії
Дробаути рами мають горизонтальну форму й обладнані натяжниками, щоб ремінь залишався завжди в натягнутому стані
Виделка та рама обладнані бонками для встановлення додаткових аксесуарів і багажників
Підтримується встановлення повнорозмірних крил
КОМПЛЕКТАЦІЯ
Заднє колесо обладнане планетарною втулкою Shimano Nexus на 8 передач і зіркою 22T. Така трансмісія не потребує постійного догляду, а також можна перемикати швидкості не крутя педалі
Замість ланцюга використовується карбоновий ремінь. Він не вимагає мастила, не схильний до корозії й має набагато більший термін експлуатації
Гальмівні ручки Microshift Alfine обладнані вбудованим перемикачем швидкостей, сумісним із планетарними втулками Shimano
Дискові гальма Avid BB5 — це одні з найефективніших механічних гальм. Дуже просте настроювання й обслуговування
Напівсліки Kenda Kolonizer 700x38c добре справляються не тільки з добрими дорогами, а й із мокрим асфальтом і з утрамбованими лісовими стежками
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Pride |
| Колір | Сірий |
| Користувальницькі характеристики | |
| SKU | CAFERACER22 |
| Тип | Велосипед |
| Вилка | Pride алюміній 6061Т |
| Втулки | перед: Pride, алюміній, 32 сп/зад: Shimano Nexus SG-C6001, планетарна, 8 швидкостей, 32 сп |
| Вынос | PRIDE S = 60, M = 75, L = 90, XL=105 мм, алюміній |
| Габаритний товар | Да |
| Рік | 2023 |
| Діаметр колеса | 28"/700С |
| Заднє гальмо | Sram BB5, дисковий механічний |
| Картинки | 16710319,16710320 |
| Касета | 22T, під ремінь |
| Категорія велосипеда | Фітнес/Урбан, Вібриди |
| Матеріал рами | Алюміній |
| Модельний ряд | Pride CAFERACER |
| Модельний ряд внутр. асорт. | Caferacer |
| НайменуванняEng | 28" Pride Caferacer Frame - L 2022 Gray |
| Найменування Укр | Велосипед 28" Pride CAFERACER рама - L 2023 сірий |
| Не оплачувати бонусами | Немає |
| Не показувати на сайті | Немає |
| Ободи | Алюмінієві, подвійні, 17 мм |
| Переднє гальмо | Sram BB5, дисковий механічний |
| Підсідельний штир | 31,6x350 мм, алюміній |
| Покришки | Полуслик Kenda Kolonizer 700x38c |
| Стать | Чоловічий, Унісекс |
| Порядок сортування | 4.5 |
| Розмір рами | L |
| Рама | Pride алюміній 6061Т |
| Рост | 175-185 см |
| Кермо | PRIDE 31.8, S/M = 400, L/XL=440 мм, баттинг, алюміній, розворот 16° |
| Ручки перемикання | Microshift SB-N080, 8 скоростей |
| Тип вилки | ригідна |
| Тип гальма | дискові механіки |
| Трансмісія | планетарна |
| Колір велосипеда | Сірий |
| Шаблон продукту | Гравійні |
| Шатуни | Prowheel, S/M=170, L/XL=175 мм, 48Т, алюміній, під ремінь |
| Електричний привод | Немає |
Інформація для замовлення
- Ціна: 45 318 ₴


