
Покришка 26x2.125 (57-559) Kenda K1008A FLAME, black, 30tpi
522 ₴
- В наявності
- Код: TIR-29-53
+380 (96) 213-41-82
продавець-консультант- +380 (97) 940-76-51Консультант по вело запчастинам
- +380 (98) 462-86-16Обмін та повернення товару
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Покришка Kenda K1008A FLAME для круїзерів. Гарний вибір для поїздок сухим і мокрим асфальтом або бетоном.
Протектор дає змогу без зусиль набирати та утримувати швидкість, водночас досить глибокий малюнок забезпечує стійкість на твердому покритті та добре відводить воду.
Завдяки міцній високоякісній гумі покришка стійка до проколів і витримає велику кількість гальм.
Характеристики
Розмір: 700x32С (32-622).
Рекомендований тиск: 2,7 Bar.
Макс. навантаження: 100 кг.
Тип: жесткий.
TPI:30.
Безкамерне використання: ні.
Колір: чорний.
Вага: приблизно 900 г.
Протектор дає змогу без зусиль набирати та утримувати швидкість, водночас досить глибокий малюнок забезпечує стійкість на твердому покритті та добре відводить воду.
Завдяки міцній високоякісній гумі покришка стійка до проколів і витримає велику кількість гальм.
Характеристики
Розмір: 700x32С (32-622).
Рекомендований тиск: 2,7 Bar.
Макс. навантаження: 100 кг.
Тип: жесткий.
TPI:30.
Безкамерне використання: ні.
Колір: чорний.
Вага: приблизно 900 г.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Kenda |
| Користувальницькі характеристики | |
| Безкамерне використання | Немає |
| Бортове кільце | Жорстке |
| Тип | Покришка |
| Габаритний товар | Да |
| Діаметр обода | 26" (559мм) |
| Защита от проколов | Середня |
| Призначення покришок | Місто, туризм |
| Найменування Укр | Покришка 26x2.125 (57-559) Kenda K1008A FLAME, black, 30tpi |
| Не оплачувати бонусами | Немає |
| Не показувати на сайті | Немає |
| Порядок сортування | 4.5 |
| Суперкенбек | Немає |
| Ширина покришки | 57 мм (2.125") |
Інформація для замовлення
- Ціна: 522 ₴
