
Велосипед 27,5" Marin WILDCAT TRAIL WFG 3 рама - L 2024 SILVER
24 990 ₴
- В наявності
- Код: SKE-27-69
+380 (96) 213-41-82
продавець-консультант- +380 (97) 940-76-51Консультант по вело запчастинам
- +380 (98) 462-86-16Обмін та повернення товару
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
КОМЬЮТИНГ И СПОРТ
Сімейство хардтейлів Wildcat Trail призначене для прихильників MTB, які шукають сучасну геометрію, яка дасть змогу не тільки динамічно їздити лісовими стежками, а й підійде для повсякденної їзди.
У Wildcat Trail 3 і 5 більший хід вилки, коротша база, коротше пір'я та гостріше кути кермової та підсідельної труб, ніж у Wildcat Trail 1, що робить їх придатнішими для спортивного використання.
Ця модель створювалася спеціально для дівчат, під час її проєктування врахували фізіологічні та анатомічні особливості будови жіночого тіла.
Чудовий вибір для тих, хто замислюється про купівлю свого першого велосипеда.
РАМА Й ГЕОМЕТРІЯ
Рама виготовлена з легкого та міцного алюмінієвого сплаву Series 2 6061 і має у своїй основі гідроформовані та баттовані труби, які посилюють торсійну жорсткість велосипеда за допомогою додаткових ребер жорсткості та роблять раму легшим, прибираючи зайвий матеріал у місцях, які не відчувають наднавантажень.
Довгий і низький передній трикутник покликаний не тільки забезпечити велосипеду гарну стійкість, він також допоможе новачкам швидше та безпечно освоїти навичку їзди, завдяки сильно заниженій верхній трубі.
Опущене верхнє пір'я робить задній трикутник рами більш податливим, забезпечуючи комфортнішу їзду.
Збільшена колісна база та гострий кут кермового стакана додають стабільності під час їзди на високій швидкості та на спусках, а коротке вино та широке кермо роблять керування більш чутливим і передбачуваним.
Для надання кращого естетичного вигляду та зручності в експлуатації велосипеда всі кабелі мають внутрішнє проведення в передньому трикутнику.
На рамі є кріплення для встановлення багажника, крил, фляг, насоса та інших аксесуарів.
КОМПЛЕКТАЦІЯ
Велосипед обладнаний амортизаційною вилкою SR Suntour XCM з гідравлічним локаутом, який дасть змогу вимикати роботу вилки, щоб вона не розгойдувалася під час їзди вгору.
Збільшений хід вилки до 120 мм розширює межі їзди по жорсткому бездоріжжю для досвідчених райдерів і більше простирадла в техніці їзди новачкам.
Широкі універсальні покришки 2,25" взуті на колеса, які зібрані з міцних подвійних алюмінієвих ободів із внутрішньою шириною 25 мм і втулок із кованого алюмінію.
Гідравлічні дискові гальма від популярного виробника Tektro дають гарний контроль над зусиллям натискання гальмівної ручки, роблячи гальмування ефективнішим.
Перемикачі швидкостей аматорського рівня Shimano Altus 2x8 мають широкий діапазон передач, даючи змогу швидко їхати рівними ділянками та легко підійматися на пагорби.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Marin |
| Стать | Жіноча |
| Користувальницькі характеристики | |
| SKU | WILDCAT322 |
| Тип | Велосипед |
| Вилка | SR Suntour XCM HLO, хід 120 мм, з гідравлічним блокуванням, 46 mm офсет |
| Втулки | Кований алюміній, 32H |
| Вынос | Marin, алюмінієвий, 45 мм, під кермо 31,8 мм |
| Габаритний товар | Да |
| Рік | 2024 |
| Грипси | Marin MTB, Closed End |
| Діаметр колеса | 27,5" |
| Задній перемикач | Shimano Altus, 8-ск |
| Заднє гальмо | Дискові гідравлічні, Tektro M275, 160 мм |
| Картинки | 16714763 |
| Касета | SunRace 8-ск., 11-34T |
| Категорія велосипеда | Гірські |
| Матеріал рами | Алюміній |
| Модельний ряд | Marin WILDCAT TRAIL |
| Модельний ряд внутр. асорт. | Wildcat 3 |
| Найменування Укр | Велосипед 27,5" Marin WILDCAT TRAIL WFG 3 рама - L 2024 SILVER |
| Не оплачувати бонусами | Немає |
| Не показувати на сайті | Немає |
| Ободи | Marin Алюмінієві, подвійні, 25 mm Inner, Pinned Joint, Disc Specific |
| Педалі | Nylon Platform |
| Передній перемикач | Shimano Altus, 2-ск |
| Переднє гальмо | Дискові гідравлічні, Tektro M275, 180 мм |
| Підвіска | хардтейл |
| Підсідельний штир | Marin, алюмінієвий, 30,9 мм |
| Покришки | MTB, 27.5x2.25" |
| Порядок сортування | 8.5 |
| Розмір рами | L |
| Рама | Алюмінієва, Series 2 6061, каретка 68 мм, ковані дропаути 135 мм, низький стеновер, внутрішнє проведення |
| Рост | 173-180 см |
| Кермова колонка | FSA No.10-P |
| Кермо | Marin 31.8 Riser, підйом 12 мм, ширина 740 мм |
| Ручки перемикання | Shimano SL-M315 2x8-ск |
| Ручки гальма | Tektro M275 гідравлічні |
| Сідло | Marin MTB |
| Тип вилки | пружинно-еластомірна |
| Тип гірського велосипеда | крос-кантрі, трейловий |
| Тип гальма | дискові механіки |
| Трансмісія | Механічна |
| Колір велосипеда | Сіро-синій |
| Цепь | KMC Z8 |
| Шаблон продукту | Гірські |
| Шатуни | Алюміній, сталеві зірки 36/22 |
| Електричний привод | Немає |
Інформація для замовлення
- Ціна: 24 990 ₴

