
Велосипед 29" Marin BOBCAT TRAIL 5 рама - M BLACK A4
39 556 ₴
- В наявності
- Код: SKD-19-66
+380 (96) 213-41-82
продавець-консультант- +380 (97) 940-76-51Консультант по вело запчастинам
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
КОМ’ЮТИНГ ТА СПОРТ Трейлове сімейство хардтейлів Bobcat Trail призначені для любителів MTB, що шукають сучасну геометрію, яка дозволить не тільки динамічно їздити по лісових стежках, але й підійде для повсякденної їзди. Відмінний вибір для прогресуючих райдерів, які шукають універсальний байк здатний швидко їхати по будь-якому типу покриття, а також для тих, хто замислюється про покупку свого першого велосипеда, і відразу ж хоче отримати байк з якісними і довговічними комплектуючими. Мінливий, в залежності від розміру рами, діаметр коліс, дозволить максимально точно вибрати велосипед під свій зріст. РАМА ТА ГЕОМЕТРІЯ Рама виготовлена з легкого та міцного алюмінієвого сплаву Series 2 6061 і має в своїй основі гідроформіровані та батовані труби, які підсилюють торсійну жорсткість велосипеда за допомогою додаткових ребер жорсткості та роблять раму легше, прибираючи зайвий матеріал в місцях, які не відчувають перенавантаження. Довгий і низький передній трикутник покликаний не тільки забезпечити велосипеду хорошу стійкість, він також допоможе новачкам швидше та безпечніше освоїти навик їзди, завдяки сильно заниженій верхній трубі. Опущені верхні пера роблять задній трикутник рами більш податливим, забезпечуючи більш комфортну їзду. Збільшена колісна база та гострий кут рульового стакана додають стабільності при їзді на високій швидкості та на спусках, а короткий винос і широке кермо роблять керування більш чуйним і передбачуваним. Для додання кращого естетичного вигляду та зручності в експлуатації велосипеда, всі кабелі мають внутрішню проводку в передньому трикутнику. На рамі є кріплення для установки багажника, крил, фляг, насоса та інших аксесуарів. КОМПЛЕКТАЦІЯ Велосипед оснащений амортизаційною вилкою SR Suntour XCR32 з гідравлічним локаутом, який дозволить відключати роботу вилки, що б вона не розгойдувалася при їзді в гору. Збільшений хід вилки до 120 мм розширює межі їзди по жорсткому бездоріжжю для досвідчених райдерів і більше прощає помилки в техніці їзди новачкам. Переднє колесо кріпиться до вилки за допомогою наскрізної осі, що збільшує жорсткість конструкції, для кращого опору скручующим навантаженням. Широкі універсальні покришки WTB Trail Boss Comp 2,25", з в міру агресивним протектором, мають відмінне зчеплення як на ґрунті, так і на асфальті. Колеса зібрані з міцних подвійних алюмінієвих ободів з внутрішньої шириною 29 мм і втулок з кованого алюмінію. Гідравлічні дискові гальма Shimano MT200 дають чудовий контроль над зусиллям натискання гальмівної ручки, роблячи гальмування більш ефективним. За перемикання передач відповідає трансмісія Shimano Deore 1х11, з величезним діапазоном зірок на касеті 11-51т, що дозволяє не тільки легко долати підйоми, але і робить велосипед більш прохідним, за рахунок збільшеного просвіту між зіркою на шатунах та дорожнім покриттям. Задній перемикач виконаний за технологією Shadow, яка зменшує розгойдування ланцюга і знижує ризик пошкодження перемикача, оскільки його корпус мінімально виступає за профіль рами.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Marin |
| Користувальницькі характеристики | |
| SKU | BOBCAT522 |
| Тип | Велосипед |
| Вилка | SR Suntour XCR32 LOR-DS, хід 120 мм, гідравлічний локаут, 46 мм офсет, наскрізна вісь |
| Втулки | Кований алюміній, 6 болтів, 32сп |
| Вынос | Marin, алюміній, 31.8 мм, 45 мм |
| Габаритний товар | Да |
| Год (модельний) | 2024 |
| Грипси | Marin MTB, закриті торці |
| Діаметр колеса | 29 " |
| Задній перемикач | Shimano Deore Shadow Plus, 11-ск |
| Заднє гальмо | Shimano BR-MT200, дискові, гідравлічні, ротор 160 мм |
| Картинки | 23825975 |
| Касета | SunRace 11-ск, 11-51T |
| Матеріал рами | Алюміній |
| Модельний ряд | Marin BOBCAT TRAIL |
| Модельний ряд внутр. асорт. | Bobcat 5 |
| Найменування Укр | Велосипед 29" Marin BOBCAT TRAIL 5 рама - M BLACK A4 |
| Не оплачувати бонусами | Немає |
| Не показувати на сайті | Немає |
| Ободи | Marin, алюмінієві, подвійні, внутрішня ширина 29 мм, штифтове з'єднання, підтримують безкамерне використання |
| Педалі | Платформи, нейлон |
| Переднє гальмо | Shimano BR-MT200, дискові, гідравлічні, ротор 180 мм |
| Підсідельний штир | Marin, алюміній, 30.9 мм |
| Покришки | WTB Trailboss Comp, 29x2.25" |
| Стать | Чоловічий, Унісекс |
| Порядок сортування | 4.5 |
| Розмір рами | M |
| Рама | Series 2 6061 алюміній, низький стенд, каретка 68 мм, ковані дропаути 135 мм, внутрішнє проведення, підтримка дроппера |
| Рост | 165-175 см |
| Кермова колонка | FSA No.10-P |
| Кермо | Marin Riser, алюміній, 31.8 мм, підйом 12 мм, ширина 780 мм |
| Ручки перемикання | Shimano Deore 11-ск |
| Ручки гальма | Shimano BL-MT201 |
| Сідло | Marin MTB |
| Спиці | Неіржавка сталь, 14g |
| Тип амортизації | Хардтейл |
| Тип велосипеда | Гірські |
| Тип вилки | пружинно-оливна |
| Тип гірського велосипеда | крос-кантрі, трейловий |
| Тип рансмісії | механічна |
| Тип гальм | дискові гідравліки |
| Колір велосипеда | Чорний |
| Цепь | KMC X11 |
| Шаблон продукту | Гірські |
| Шатуни | Marin 1х11, кований алюміній, порожниста вісь, сталева зіркаNarrow Wide 32T |
| Електричний привод | Немає |
Інформація для замовлення
- Ціна: 39 556 ₴


