
Велосипед 27,5" Marin BOBCAT TRAIL 5 рама - S 2024 BLACK
37 758 ₴
- В наявності
- Код: SKD-94-28
+380 (96) 213-41-82
продавець-консультант- +380 (97) 940-76-51Консультант по вело запчастинам
- +380 (98) 462-86-16Обмін та повернення товару
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
КОМЬЮТИНГ И СПОРТ
Трейлове сімейство хардтейлів Bobcat Trail призначене для прихильників MTB, які шукають сучасну геометрію, яка дасть змогу не тільки динамічно їздити лісовими стежками, а й підійде для повсякденної їзди.
Чудовий вибір для райдерів, що прогресують, які шукають універсальний байк здатний швидко їхати будь-яким типом покриття, а також для тих, хто замислюється про купівлю свого першого велосипеда, і відразу ж хоче отримати байк із якісними та довговічними комплектуючими.
Залежно від розміру рами, діаметр коліс, що змінюється, дасть змогу максимально точно вибрати велосипед під свій зріст.
РАМА Й ГЕОМЕТРІЯ
Рама виготовлена з легкого та міцного алюмінієвого сплаву Series 2 6061 і має у своїй основі гідроформовані та баттовані труби, які посилюють торсійну жорсткість велосипеда за допомогою додаткових ребер жорсткості та роблять раму легшим, прибираючи зайвий матеріал у місцях, які не відчувають наднавантажень.
Довгий і низький передній трикутник покликаний не тільки забезпечити велосипеду гарну стійкість, він також допоможе новачкам швидше та безпечно освоїти навичку їзди, завдяки сильно заниженій верхній трубі.
Опущене верхнє пір'я робить задній трикутник рами більш податливим, забезпечуючи комфортнішу їзду.
Збільшена колісна база та гострий кут кермового стакана додають стабільності під час їзди на високій швидкості та на спусках, а коротке вино та широке кермо роблять керування більш чутливим і передбачуваним.
Для надання кращого естетичного вигляду та зручності в експлуатації велосипеда, всі кабелі мають внутрішнє проведення в передньому трикутнику.
На рамі є кріплення для встановлення багажника, крил, фляг, насоса та інших аксесуарів.
КОМПЛЕКТАЦІЯ
Велосипед обладнаний амортизаційною вилкою SR Suntour XCR32 з гідравлічним локаутом, який дасть змогу вимикати роботу вилки, щоб вона не розгойдувалася під час їзди вгору.
Збільшений хід вилки до 120 мм розширює межі їзди по жорсткому бездоріжжю для досвідчених райдерів і більше полегшує помилки в техніці їзди новачкам.
Переднє колесо кріпиться до вилки за допомогою наскрізної осі, що збільшує жорсткість конструкції, для кращого опору скручування навантаженням.
Широкі універсальні покришки WTB Trail Boss Comp 2,25", з помірно агресивним протектором, мають чудове зчеплення як на ґрунті, так і на асфальті.
Колеса зібрані з міцних подвійних алюмінієвих ободів із внутрішньою шириною 29 мм і втулок із кованого алюмінію.
Гідравлічні дискові гальма Shimano MT200 дають чудовий контроль над зусиллям натискання гальмівної ручки, роблячи гальмування ефективнішим.
За перемикання передач відповідає трансмісія Shimano Deore 1х11, з величезним діапазоном зірок на касеті 11-51т, що дає змогу не тільки легко долати підйоми, але й робить велосипед більш прохідним, завдяки збільшеному просвіту між зіркою на шатунах і дорожнім покриттям.
Задній перемикач виготовлений за технологією Shadow, яка зменшує розкачування ланцюга та знижує ризик пошкодження перемикача, оскільки його корпус мінімально виступає за профіль рами.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Marin |
| Користувальницькі характеристики | |
| SKU | BOBCAT522 |
| Тип | Велосипед |
| Вилка | SR Suntour XCR32 LOR-DS, хід 120 мм, гідравлічний локаут, 42 мм офсет, наскрізна вісь |
| Втулки | Кований алюміній, 6 болтів, 32сп |
| Вынос | Marin, алюміній, 31.8 мм, 45 мм |
| Габаритний товар | Да |
| Рік | 2024 |
| Грипси | Marin MTB, закриті торці |
| Діаметр колеса | 27,5" |
| Задній перемикач | Shimano Deore Shadow Plus, 11-ск |
| Заднє гальмо | Shimano BR-MT200, дискові, гідравлічні, ротор 160 мм |
| Картинки | 16717457 |
| Касета | SunRace 11-ск, 11-51T |
| Категорія велосипеда | Гірські |
| Матеріал рами | Алюміній |
| Модельний ряд | Marin BOBCAT TRAIL |
| Модельний ряд внутр. асорт. | Bobcat 5 |
| Найменування Укр | Велосипед 27,5" Marin BOBCAT TRAIL 5 рама - S 2024 BLACK |
| Не оплачувати бонусами | Немає |
| Не показувати на сайті | Немає |
| Ободи | Marin, алюмінієві, подвійні, внутрішня ширина 29 мм, штифтове з'єднання, підтримують безкамерне використання |
| Педалі | Платформи, нейлон |
| Переднє гальмо | Shimano BR-MT200, дискові, гідравлічні, ротор 180 мм |
| Підвіска | хардтейл |
| Підсідельний штир | Marin, алюміній, 30.9 мм |
| Покришки | WTB Trailboss Comp, 27.5x2.25" |
| Стать | Чоловічий, Унісекс |
| Порядок сортування | 4.5 |
| Розмір рами | S |
| Рама | Series 2 6061 алюміній, низький стенд, каретка 68 мм, ковані дропаути 135 мм, внутрішнє проведення, підтримка дроппера |
| Рост | 157-165 см |
| Кермова колонка | FSA No.10-P |
| Кермо | Marin Riser, алюміній, 31.8 мм, підйом 12 мм, ширина 780 мм |
| Ручки перемикання | Shimano Deore 11-ск |
| Ручки гальма | Shimano BL-MT201 |
| Сідло | Marin MTB |
| Спиці | Неіржавка сталь, 14g |
| Тип вилки | пружинно-оливна |
| Тип гірського велосипеда | крос-кантрі, трейловий |
| Тип гальма | дискові гідравліки |
| Трансмісія | Механічна |
| Колір велосипеда | Чорний |
| Цепь | KMC X11 |
| Шаблон продукту | Гірські |
| Шатуни | Marin 1х11, кований алюміній, порожниста вісь, сталева зірка Narrow Wide 32T |
| Електричний привод | Немає |
Інформація для замовлення
- Ціна: 37 758 ₴

