
Велосипед 27,5" Marin BOBCAT TRAIL 4 рама - S 2024 Silver
28 560 ₴
- В наявності
- Код: SKD-06-46
+380 (96) 213-41-82
продавець-консультант- +380 (97) 940-76-51Консультант по вело запчастинам
- +380 (98) 462-86-16Обмін та повернення товару
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
КОМЬЮТИНГ И СПОРТ
Трейлове сімейство хардтейлів Bobcat Trail призначене для прихильників MTB, які шукають сучасну геометрію, яка дасть змогу не тільки динамічно їздити лісовими стежками, а й підійде для повсякденної їзди.
Чудовий вибір для райдерів, що прогресують, які шукають універсальний байк здатний швидко їхати будь-яким типом покриття, а також для тих, хто замислюється про купівлю свого першого велосипеда, і відразу ж хоче отримати байк із якісними та довговічними комплектуючими.
Залежно від розміру рами, діаметр коліс, що змінюється, дасть змогу максимально точно вибрати велосипед під свій зріст.
РАМА Й ГЕОМЕТРІЯ
Рама виготовлена з легкого та міцного алюмінієвого сплаву Series 2 6061 і має у своїй основі гідроформовані та баттовані труби, які посилюють торсійну жорсткість велосипеда за допомогою додаткових ребер жорсткості та роблять раму легшим, прибираючи зайвий матеріал у місцях, які не відчувають наднавантажень.
Довгий і низький передній трикутник покликаний не тільки забезпечити велосипеду гарну стійкість, він також допоможе новачкам швидше та безпечно освоїти навичку їзди, завдяки сильно заниженій верхній трубі.
Опущене верхнє пір'я робить задній трикутник рами більш податливим, забезпечуючи комфортнішу їзду.
Збільшена колісна база та гострий кут кермового стакана додають стабільності під час їзди на високій швидкості та на спусках, а коротке вино та широке кермо роблять керування більш чутливим і передбачуваним.
Для надання кращого естетичного вигляду та зручності в експлуатації велосипеда всі кабелі мають внутрішнє проведення в передньому трикутнику.
На рамі є кріплення для встановлення багажника, крил, фляг, насоса та інших аксесуарів.
КОМПЛЕКТАЦІЯ
Велосипед обладнаний амортизаційною вилкою SR Suntour XCM з гідравлічним локаутом, який дасть змогу вимикати роботу вилки, щоб вона не розгойдувалася під час їзди вгору.
Збільшений хід вилки до 120 мм розширює межі їзди по жорсткому бездоріжжю для досвідчених райдерів і більше простирадла в техніці їзди новачкам.
Широкі універсальні покришки WTB Trail Boss Comp 2,25", з помірно агресивним протектором, мають чудове зчеплення як на ґрунті, так і на асфальті.
Колеса зібрані з міцних подвійних алюмінієвих ободів із внутрішньою шириною 25 мм і втулок із кованого алюмінію.
Гідравлічні дискові гальма від популярного виробника Tektro дають гарний контроль над зусиллям натискання гальмівної ручки, роблячи гальмування ефективнішим.
За перемикання передач відповідає трансмісія MicroSHIFT Advent 1х9, з великим діапазоном зірок на касеті 11-46т, що дає змогу не тільки легко долати підйоми, але й робить велосипед більш прохідним, завдяки збільшеному просвіту між зіркою на шатунах і дорожнім покриттям.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Marin |
| Користувальницькі характеристики | |
| SKU | BOBCAT422 |
| Тип | Велосипед |
| Вилка | SR Suntour XCM HLO-DS, хід 120 мм, гідравлічний локаут, 46 мм офсет |
| Втулки | Кований алюміній, 6 болтів, 32сп |
| Вынос | Marin, алюміній, 31.8 мм, 45 мм |
| Габаритний товар | Да |
| Рік | 2024 |
| Грипси | Marin MTB, закриті торці |
| Діаметр колеса | 27,5" |
| Задній перемикач | MicroSHIFT Advent, 9-ск |
| Заднє гальмо | Tektro M275, дискові, гідравлічні, ротор 160 мм |
| Картинки | 16717452 |
| Касета | SunRace 9-ск 11-46T |
| Категорія велосипеда | Гірські |
| Матеріал рами | Алюміній |
| Модельний ряд | Marin BOBCAT TRAIL |
| Модельний ряд внутр. асорт. | Bobcat 4 |
| Найменування Укр | Велосипед 27,5" Marin BOBCAT TRAIL 4 рама - S 2024 Silver |
| Не оплачувати бонусами | Немає |
| Не показувати на сайті | Немає |
| Ободи | Marin, алюмінієві, подвійні, внутрішня ширина 25 мм, штифтове з'єднання |
| Педалі | Платформи, нейлон |
| Переднє гальмо | Tektro M275, дискові, гідравлічні, ротор 160 мм |
| Підвіска | хардтейл |
| Підсідельний штир | Marin, алюміній, 30.9 мм |
| Покришки | WTB Trailboss Comp, 27,5x2.25" |
| Стать | Чоловічий, Унісекс |
| Порядок сортування | 4.5 |
| Розмір рами | S |
| Рама | Series 2 6061 алюміній, низький стенд, каретка 68 мм, ковані дропаути 135 мм, внутрішнє проведення, підтримка дроппера |
| Рост | 157-165 см |
| Кермова колонка | FSA No.10-P |
| Кермо | Marin Riser, алюміній, 31.8 мм, підйом 12 мм, ширина 780 мм |
| Ручки перемикання | MicroSHIFT Advent, 9-ск |
| Ручки гальма | Tektro M275, гідравлічні |
| Сідло | Marin MTB |
| Спиці | Неіржавка сталь, 14g |
| Тип вилки | пружинно-оливна |
| Тип гірського велосипеда | крос-кантрі, трейловий |
| Тип гальма | дискові гідравліки |
| Трансмісія | Механічна |
| Колір велосипеда | Сріблястий |
| Цепь | KMC X9 |
| Шаблон продукту | Гірські |
| Шатуни | Алюмінієві зі сталевою зіркою 32T Narrow-Wide |
| Електричний привод | Немає |
Інформація для замовлення
- Ціна: 28 560 ₴

