
Велосипед 28" Marin FAIRFAX 2 рама - M 2025 MAROON/BLACK
26 880 ₴
- В наявності
- Код: SKD-41-62
+380 (96) 213-41-82
продавець-консультант- +380 (97) 940-76-51Консультант по вело запчастинам
- +380 (98) 462-86-16Обмін та повернення товару
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
ТРЕНУВАТИ ПОКА ЕДЕШ ПО ДЕЛАМ
Фітнес-лінійка велосипедів Fairfax пропонує райдеру відчути швидкість шосейного велосипеда в поєднанні з комфортною вертикальною посадкою ситібайка.
Цей велосипед створений для шанувальників швидкості та спорту, які сприймають щоденні поїздки містом, не просто як маршрут із точки А в крапку Б, а як чергову кардіо тренування.
Дискові гальма забезпечують неперевершену потужність гальмування в будь-яких умовах, а кріплення для багажника та крил, перетворюють його на велосипед для динамічної щоденної їзди на роботу та назад.
РАМА І ВИЛИКА
Легка та міцна алюмінієва рама зроблена з фірмового сплаву Series 2 6061.
Ригідна вилка також зроблена з алюмінію, що дає велосипеду краще чинити опір скручувальним навантаженням під час поворотів і розгону.
Шток вилки кріпиться до рами за допомогою інтегрованої кермової колонки.
Низька верхня труба допомагає зручнішому та безпечнішому саджанню з велосипеда, а опущене верхні пір'я робить задній трикутник рами податливішим, забезпечуючи комфортнішу їзду.
Посадка на велосипеді хоч і спортивна, проте досить комфортна, щоб залишатися в сідлі не одну годину.
Колеса кріпляться ексцентриками, які дають змогу без інструменту знімати їх і встановлювати назад.
Внутрішнє проведення тросів дає змогу захистити їх від пошкоджень і надає байку витонченішого зовнішнього вигляду.
КОМПЛЕКТАЦІЯ
Міцні колеса зібрані на втулках із кованого алюмінію і подвійних алюмінієвих ободах.
Діаметр коліс 28"/700С, як у шосейних велосипедів, дає можливість підтримувати високу середню швидкість.
Універсальні покришки Vee Tire Zilent 700Cx35 забезпечують чудовий накат завдяки суцільній центральній доріжки, а також вони мають захист від проколів.
Гідравлічні дискові гальма від популярного виробника Tektro дають гарний контроль над зусиллям натискання гальмівної ручки, роблячи гальмування ефективнішим.
Трансмісія аматорського рівня Shimano 2x8 має широкий діапазон передач, даючи змогу швидко їхати рівними ділянками та легко підійматися на пагорби.
Передні зірки обладнані захистом, що захищає штани від потрапляння в трансмісію.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Marin |
| Користувальницькі характеристики | |
| SKU | FAIRFAX222 |
| Тип | Велосипед |
| Вилка | Алюміній 6061, кріплення багажника та крил,QR |
| Втулки | Кований алюміній, 32сп |
| Вынос | Marin 3D кований алюміній |
| Габаритний товар | Да |
| Рік | 2025 |
| Грипси | Marin Ergonomic Locking |
| Діаметр колеса | 28"/700С |
| Задній перемикач | Shimano Acera, 8-ск |
| Заднє гальмо | Tektro M275, дискові, гідравлічні |
| Картинки | 16725016 |
| Касета | SunRace 8-ск, 11-34T |
| Категорія велосипеда | Фитнес / Урбан |
| Матеріал рами | Алюміній |
| Модельний ряд | Marin FAIRFAX |
| Модельний ряд внутр. асорт. | Fairfax 2 |
| Найменування Укр | Велосипед 28" Marin FAIRFAX 2 рама - M 2025 MAROON/BLACK |
| Не оплачувати бонусами | Немає |
| Не показувати на сайті | Немає |
| Ободи | Marin, алюміній, подвійні |
| Педалі | Fitness Platform |
| Передній перемикач | Shimano TY710, 2-ск |
| Переднє гальмо | Tektro M275, дискові, гідравлічні |
| Підсідельний штир | Marin, алюміній 27.2 мм |
| Покришки | Vee Tire Zilent 700Cx35 мм, захист від проколів |
| Стать | Чоловічий, Унісекс |
| Популярні фільтри | Акція |
| Порядок сортування | 4.5 |
| Розмір рами | M |
| Рама | Series 2 Fitness, 6061 алюміній, внутрішнє проведення, кріплення багажника та крил, QR |
| Рост | 165-175 см |
| Кермова колонка | FSA No. 8B |
| Кермо | Marin Flat, алюміній |
| Ручки перемикання | Shimano Altus 2x8 |
| Ручки гальма | Tektro гідравлічні |
| Сідло | Marin Fitness Plush |
| Спиці | Неіржавка сталь, 14g |
| Тип вилки | ригідна |
| Тип гальма | дискові гідравліки |
| Трансмісія | Механічна |
| Колір велосипеда | Бордовий |
| Цепь | KMC Z8.3 |
| Шаблон продукту | Міські |
| Шатуни | Кований алюміній, 46/30T, захист зірки |
| Електричний привод | Немає |
Інформація для замовлення
- Ціна: 26 880 ₴

