
Велосипед 27,5" Marin WILDCAT TRAIL WFG 2 рама - L 2024 TEAL
23 268 ₴
- В наявності
- Код: SKE-28-98
+380 (96) 213-41-82
продавець-консультант- +380 (97) 940-76-51Консультант по вело запчастинам
- +380 (98) 462-86-16Обмін та повернення товару
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
КОМ'ЮТИНГ І ПРОГУЛЬКИ
Сімейство хардтейлів Wildcat Trail призначене для прихильників MTB, які шукають сучасну геометрію, яка дасть змогу не тільки динамічно їздити лісовими стежками, а й підійде для повсякденної їзди.
У Wildcat Trail 3 і 5 більший хід вилки, коротша база, коротше пір'я й гостріше кути кермової та підсідельної труб, ніж у Wildcat Trail 1, що робить їх придатнішими для спортивного використання.
Ця модель створювалася спеціально для дівчат, під час її проєктування врахували фізіологічні та анатомічні особливості будови жіночого тіла.
Чудовий вибір для тих, хто замислюється про купівлю свого першого велосипеда.
РАМА Й ГЕОМЕТРІЯ
Рама виготовлена з легкого та міцного алюмінієвого сплаву Series 1 6061 і має у своїй основі гідроформовані та баттовані труби, які посилюють торсійну жорсткість велосипеда за допомогою додаткових ребер жорсткості та роблять раму легшим, прибираючи зайвий матеріал у місцях, які не відчувають наднавантажень.
Довгий і низький передній трикутник покликаний не тільки забезпечити велосипеду гарну стійкість, він також допоможе новачкам швидше та безпечно освоїти навичку їзди, завдяки сильно заниженій верхній трубі.
Опущене верхнє пір'я робить задній трикутник рами більш податливим, забезпечуючи комфортнішу їзду.
Збільшена колісна база та гострий кут кермового стакана додають стабільності під час їзди на високій швидкості та на спусках, а коротке вино та широке кермо роблять керування більш чутливим і передбачуваним.
На рамі є кріплення для встановлення багажника, крил, фляг, насоса та інших аксесуарів.
КОМПЛЕКТАЦІЯ
Велосипед обладнаний амортизаційною вилкою SR Suntour XCM з настроюванням попереднього навантаження та ходом вилки 100 мм.
Широкі універсальні покришки 2,25" взуті на колеса, які зібрані з міцних подвійних алюмінієвих ободів і алюмінієвих втулок.
Гідравлічні дискові гальма Clarks Clout працюють у будь-яку погоду та впевнено зупиняють велосипед.
Перемикачі швидкостей початкового рівня Shimano Altus 3x8 дають змогу підібрати необхідне передавання як для швидкісних прямих ділянок, так і для горбистої місцевості.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Marin |
| Стать | Жіноча |
| Користувальницькі характеристики | |
| SKU | WILDCATTRAIL223 |
| Тип | Велосипед |
| Вилка | SR Suntour XCM DS, хід 100 мм, настроювання попереднього навантаження, 46 mm офсет |
| Втулки | Кований алюміній, 32H |
| Вынос | Marin, алюмінієвий, 45 мм, під кермо 31,8 мм |
| Габаритний товар | Да |
| Рік | 2024 |
| Грипси | Marin MTB, закриті кінці |
| Діаметр колеса | 27,5" |
| Задній перемикач | Shimano Altus, 8-ск |
| Заднє гальмо | Clarks Clout, гідравлічні, дискові, ротор 160 мм |
| Картинки | 16719901 |
| Касета | SunRace 8-Speed, 11-34T |
| Категорія велосипеда | Гірські |
| Матеріал рами | Алюміній |
| Модельний ряд | Marin WILDCAT TRAIL |
| Модельний ряд внутр. асорт. | Wildcat 2 |
| Найменування Укр | Велосипед 27,5" Marin WILDCAT TRAIL WFG 2 рама - L 2024 TEAL |
| Не оплачувати бонусами | Немає |
| Не показувати на сайті | Немає |
| Ободи | Marin, алюмінієві, подвійні |
| Педалі | Nylon Platform |
| Передній перемикач | Shimano FD-TY700 |
| Переднє гальмо | Clarks Clout, гідравлічні, дискові, ротор 160 мм |
| Підвіска | хардтейл |
| Підсідельний штир | Marin, алюмінієвий, 27.2 мм |
| Покришки | MTB, 27.5x2.25" |
| Порядок сортування | 4.5 |
| Розмір рами | L |
| Рама | Алюмінієва, Series 1 6061, каретка 68 мм, ковані дропаути 135 мм, низький стенд |
| Рост | 173-180 см |
| Кермова колонка | FSA No.10-P |
| Кермо | Marin 31.8 Riser, підйом 12 мм, ширина 780 мм |
| Ручки перемикання | Shimano Altus 3x8-ск |
| Ручки гальма | Clarks, гідравлічні |
| Сідло | Marin MTB |
| Тип вилки | пружинно-еластомірна |
| Тип гірського велосипеда | крос-кантрі, трейловий |
| Тип гальма | дискові гідравліки |
| Трансмісія | Механічна |
| Колір велосипеда | Блакитний |
| Цепь | KMC Z8 |
| Шатуни | Алюміній, сталеві зірки 42/34/24T |
Інформація для замовлення
- Ціна: 23 268 ₴

