
Велосипед 28" Cannondale TOPSTONE 2 рама - XL 2024 MDN
73 458 ₴
- В наявності
- Код: SKE-84-27
+380 (96) 213-41-82
продавець-консультант- +380 (97) 940-76-51Консультант по вело запчастинам
- +380 (98) 462-86-16Обмін та повернення товару
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
СПРАВЖНЯ УНІВЕРСАЛ
Topstone — це простий, надійний і неймовірно веселий гравійник, створений для справжніх шанувальників пригод і фанових покошок. Він готовий сьогодні нестися міськими вуличками та лісовими стежками, а вже завтра вирушити в подорож довжиною в кілька сотень або навіть тисяч кілометрів.
Легке та впевнене керування, невибагливі та витривалі компоненти, а також дуже комфортна геометрія, все це дало змогу гравійнику від Cannondale стати популярним у райдерів у всьому світі й обрости величезною армією відданих фанатів.
РАМА І ВИЛИКА
Раму виготовили з фірмового алюмінієвого сплаву SmartForm C2, досягнувши ідеального балансу між вагою та міцністю за допомогою батованих труб, що мають збільшену товщину стінок у точках перевантажень і зменшену в тих місцях, які їх не відчувають. Додаткову жорсткість і міцність рамі надає гідроформований профіль труб.
Вилка повністю виготовлена з надміцного карбону, вона чудово гасить вібрацію від дрібних нерівностей на дорозі, даючи змогу довше їздити не втомлюючись.
Щоб залишатися жорстким і збалансованим під час різких поворотів і перестрибування через перешкоди, велосипед обладнаний наскрізними осями, що міцно з'єднують фреймсет і колеса.
Рама підтримує встановлення багажника та повнорозмірних крил, що дає змогу використовувати велосипед як швидкий ком'ютер.
Безліч бінок на рамі та вилці дають змогу встановити різноманітні аксесуари, додаткові фляги, туристичні сумки й енікейджі.
Для додаткового комфорту та прохідності рама та вилка мають збільшені проміжки, даючи змогу встановити покришки до 45 мм.
КОМПЛЕКТАЦІЯ
Гравійна трансмісія Shimano GRX впевнено працює і на високих швидкостях, і в крутих підйомах, і в поганих погодних умовах
10-швидкісна касета 11-34T і система шатунів 46/30 забезпечують дуже плавне перемикання між широким діапазоном передач
Дуали Shimano GRX справедливо вважаються одними з найзручніших ручок серед наявних. Вони дають змогу впевнено тримати кермо в будь-яких умовах і не дають рукам втомлюватися під час тривалої їзди.
Дискова гідравліка Shimano GRX 400 має потужне гальмівне зусилля й дуже гарну модуляцію, не в останню чергу в цьому грає змінена конструкція важеля гальмівної ручки. Завдяки цьому велосипед зупиняється там, де запланував райдер
Алюмінієві вилсети з ободами WTB ST i23 і втулками Formula на промопідшипниках дають змогу динамічно їздити не тільки асфальтом і гравійками, а й нескладними кантрійними трасами. Підтримують безкамерне використання
Покришки WTB Riddler Comp мають ширину 37 мм і універсальний гравійний протектор із високими та рідкими шипами з боків для кращого зчеплення на бездоріжжі та щільнішій і низькій центральній частині, що забезпечує гарний накат на асфальті
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Cannondale |
| Користувальницькі характеристики | |
| SKU | C15702U |
| Тип | Велосипед |
| Вилка | Topstone Carbon, 1-1/8" to 1.5" steerer, 55mm OutFront offset, flat mount disc, internal routing, 12x100 thru-axle, fender/gear mounts |
| Втулки | (F) Formula cartridge bearing, 12x100mm centerlock / (R) Formula cartridge bearing, 12x142mm centerlock |
| Вынос | Cannondale 3, 6061 Alloy, 31.8, 7° |
| Габаритний товар | Да |
| Рік | 2024 |
| Грипси | Cannondale Bar Tape, 3.5mm |
| Діаметр колеса | 28"/700С |
| Задній перемикач | Shimano GRX 400, Shadow RD+ |
| Каретка | FSA Cartridge |
| Картинки | 16724541,16724542,16724543,16724544,16724545 |
| Касета | Shimano HG500, 11-34, 10-speed |
| Категорія велосипеда | Гравійні |
| Матеріал рами | Алюміній |
| Модельний ряд | Cannondale Topstone |
| Модельний ряд внутр. асорт. | Topstone 2 |
| Найменування Укр | Велосипед 28" Cannondale TOPSTONE 2 рама - XL 2024 MDN |
| Не оплачувати бонусами | Немає |
| Не показувати на сайті | Немає |
| Ободи | WTB ST i23 TCS, 28h, tubeless ready |
| Передній перемикач | Shimano GRX 400 |
| Підсідельний штир | Cannondale 3, 6061 Alloy, 27.2x350mm |
| Покришки | WTB Riddler, 700x37c or Vittoria Terreno Dry, 700x37c |
| Стать | Чоловічий, Унісекс |
| Порядок сортування | 4.5 |
| Розмір рами | XL |
| Рама | Lightweight SmartForm C2 Alloy, 12x142 thru-axle, tapered headtube, BSA threaded BBm flat mount disc, StraightShot internal cable routing, multiple ge |
| Рост | 182-203 см |
| Кермова колонка | Integrated, 1-1/8" - 1.5" |
| Кермо | Cannondale 3, butted 6061 Alloy, 16 deg flare drop |
| Ручки перемикання | Shimano GRX 400, 10-speed |
| Сідло | Fizik Aliante Delta, S-alloy rails |
| Спиці | Stainless Steel, 14g |
| Тип вилки | ригідна |
| Тип гальма | дискові гідравліки |
| Гальма | Shimano GRX 400 hydraulic disc, 160/160mm RT54 rotors |
| Гальмівні ручки | Shimano GRX 400 hydraulic disc |
| Трансмісія | Механічна |
| Колір велосипеда | Синій |
| Цепь | KMC X10, 10-speed |
| Шатуни | FSA Omega AGX+ Alloy, 46/30 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 73 458 ₴





