
Велосипед 28" Cannondale TOPSTONE 3 рама - M 2024 TRQ
54 138 ₴
- В наявності
- Код: SKE-39-64
+380 (96) 213-41-82
продавець-консультант- +380 (97) 940-76-51Консультант по вело запчастинам
- +380 (98) 462-86-16Обмін та повернення товару
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
СПРАВЖНЯ УНІВЕРСАЛ
Topstone — це простий, надійний і неймовірно веселий гравійник, створений для справжніх шанувальників пригод і фанових покошок. Він готовий сьогодні нестися міськими вуличками та лісовими стежками, а вже завтра вирушити в подорож довжиною в кілька сотень або навіть тисяч кілометрів.
Легке та впевнене керування, невибагливі та витривалі компоненти, а також дуже комфортна геометрія, все це дало змогу гравійнику від Cannondale стати популярним у райдерів у всьому світі й обрости величезною армією відданих фанатів.
РАМА І ВИЛИКА
Раму виготовили з фірмового алюмінієвого сплаву SmartForm C2, досягнувши ідеального балансу між вагою та міцністю за допомогою батованих труб, що мають збільшену товщину стінок у точках перевантажень і зменшену в тих місцях, які їх не відчувають. Додаткову жорсткість і міцність рамі надає гідроформований профіль труб.
Вилка повністю виготовлена з надміцного карбону, вона чудово гасить вібрацію від дрібних нерівностей на дорозі, даючи змогу довше їздити не втомлюючись.
Щоб залишатися жорстким і збалансованим під час різких поворотів і перестрибування через перешкоди, велосипед обладнаний наскрізними осями, що міцно з'єднують фреймсет і колеса.
Рама підтримує встановлення багажника та повнорозмірних крил, що дає змогу використовувати велосипед як швидкий ком'ютер.
Безліч бінок на рамі та вилці дають змогу встановити різноманітні аксесуари, додаткові фляги, туристичні сумки й енікейджі.
Для додаткового комфорту та прохідності рама та вилка мають збільшені проміжки, даючи змогу встановити покришки до 45 мм.
КОМПЛЕКТАЦІЯ
Трансмісія аматорського рівня Shimano Sora, що давно зарекомендувала себе як гарне співвідношення ціни та якості
9-швидкісна касета 11-34T і система шатунів 46/30 забезпечують дуже плавне перемикання між широким діапазоном передач
Дискова механіка Promax Decoder R має гарні показники ефективності та дає змогу прогнозувати місце зупинки
Алюмінієві вилсети з ободами GXD 1.0 і втулками Formula дають змогу динамічно їздити асфальтом і гравійками
Покришки WTB Riddler Comp мають ширину 37 мм і універсальний гравійний протектор із високими та рідкими шипами з боків для кращого зчеплення на бездоріжжі та щільнішій і низькій центральній частині, що забезпечує гарний накат на асфальті
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Cannondale |
| Користувальницькі характеристики | |
| SKU | TOPSTONE324 |
| Тип | Велосипед |
| Вилка | Topstone Carbon, 1-1/8" to 1.5" steerer, 55mm OutFront offset, flat mount disc, internal routing, 12x100 thru-axle, fender/gear mounts |
| Втулки | (F) Formula alloy, 12x100mm / (R) Formula alloy, 12x142mm |
| Вынос | Cannondale 3, 6061 Alloy, 31.8, 7° |
| Габаритний товар | Да |
| Рік | 2024 |
| Грипси | Cannondale Bar Tape, 3.5mm |
| Діаметр колеса | 28"/700С |
| Задній перемикач | Shimano Sora GS |
| Каретка | Cartridge, square taper |
| Картинки | 16589800,16589801,16589802,16589803,16589804 |
| Касета | Sunrace, 11-34, 9-speed |
| Категорія велосипеда | Гравійні |
| Матеріал рами | Алюміній |
| Модельний ряд | Cannondale Topstone |
| Модельний ряд внутр. асорт. | Topstone 3 |
| Найменування Укр | Велосипед 28" Cannondale TOPSTONE 3 рама - M 2024 TRQ |
| Не оплачувати бонусами | Немає |
| Не показувати на сайті | Немає |
| Ободи | GXD 1.0, 28h |
| Передній перемикач | Shimano Sora GS |
| Підсідельний штир | Cannondale 4, 6061 Alloy, 27.2x350mm |
| Покришки | WTB Riddler Comp, 700x37c or Vittoria Terreno Dry, 700x37c |
| Стать | Чоловічий, Унісекс |
| Порядок сортування | 4.5 |
| Розмір рами | M |
| Рама | Lightweight SmartForm C2 Alloy, 12x142 thru-axle, tapered headtube, BSA threaded BBm flat mount disc, StraightShot internal cable routing, multiple ge |
| Рост | 170-185 см |
| Кермова колонка | Integrated, 1-1/8" - 1.5" |
| Кермо | Cannondale 3, butted 6061 Alloy, 16 deg flare drop |
| Ручки перемикання | Shimano Sora, 9x2 speed |
| Сідло | Fizik Aliante Delta, S-alloy rails |
| Спиці | Stainless Steel, 14g |
| Тип вилки | ригідна |
| Тип гальма | дискові механіки |
| Гальма | Promax Decoder R mechanical disc, 160/160mm rotors |
| Гальмівні ручки | Shimano Sora |
| Трансмісія | Механічна |
| Колір велосипеда | Бірюзовий |
| Цепь | KMC Z9, 9-speed |
| Шатуни | FSA Tempo Adventure, 46/30 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 54 138 ₴





