
Велосипед 28" Cannondale TOPSTONE Carbon 4 рама - XL 2024 OGN
118 440 ₴
- В наявності
- Код: SKE-36-85
+380 (96) 213-41-82
продавець-консультант- +380 (97) 940-76-51Консультант по вело запчастинам
- +380 (98) 462-86-16Обмін та повернення товару
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
ЕЩЕ БОЛЬШЕ БЕЗДОРОЖЬЯ
Карбоновий гравійник Cannondale Topstone вже встиг отримати велику армію фанатів за його комфортну та динамічну геометрію, ну й, звісно ж, за фірмову мікропідвіску Kingpin. Однак і власники Топсоунів, і інженери Cannondale хотіли більшого, а отже, оновлення моделі було неминуче!
Нове покоління гравійників Topstone підтримує МТБ-шневі покришки до 2.1 дюйма, керування на бездоріжжі стало стабільнішим, а мікропідвіска отримала нові підшипники. Тепер можна ще динамічніше носитися лісами, полями та кантрійними трасами, майже не виїжджаючи на асфальт.
Також оновлений карбоновий Topstone підтримує встановлення фірмової системи інтелектуального освітлення для підвищення видимості та безпеки на дорозі SmartSense.
РАМА І ВИЛИКА
Рама та вилка знижують вібрацію від дороги та роблять велосипед жорсткішим, завдяки чому райдер почувається комфортно та впевнено як на коротких технічних дистанціях, так і в тривалих подорожах
Система мікропідвіски Kingpin з ходом до 30 мм отримала нові підшипники ковзання з дуже низьким коефіцієнтом тертя, що допомогло скинути 100 г із велосипеда
Вилка має більший трейл, ніж на попередній модифікації. Це робить велосипед стабільнішим на високих швидкостях, спусках і ділянках зі складним рельєфом
Нижнє пір'я зробили довше на 5 мм, а праве ще й опустили. Завдяки цьому велосипед тепер підтримує покришки 700х45мм і 27.5х2.1", залишаючись таким самим динамічним і маневреним
У різних розмірів фреймів вирізняється геометрія, жорсткість і характеристики керування. Завдяки цьому велосипедист будь-якого зросту зможе підібрати відповідний розмір рами та відчути всі переваги байка
Рама та вилка мають приховані кріплення для повнорозмірних крил, а також безліч бінок для кріплення сумок, фляготримачів і аксесуарів
На нижній трубі, у штатному місці для системи SmartSense, є відсік для кріплення інструмента
КОМПЛЕКТАЦІЯ
Гравійна трансмісія Shimano GRX впевнено працює і на високих швидкостях, і в крутих підйомах, і в поганих погодних умовах
10-швидкісна касета з розрахунком 11-34 і система шатунів 46/30 забезпечують дуже плавне перемикання між широким діапазоном передач
Дуали Shimano GRX справедливо вважаються одними з найзручніших ручок серед наявних. Вони дають змогу впевнено тримати кермо в будь-яких умовах і не дають рукам втомлюватися під час тривалої їзди
Дискова гідравліка Shimano GRX 400 має потужне гальмівне зусилля й дуже гарну модуляцію, не в останню чергу в цьому грає змінена конструкція важеля гальмівної ручки. Завдяки цьому велосипед зупиняється там, де запланував райдер
Алюмінієві вилсети ободами WTB ST i23 і втулками Formula на промопідшипниках дають змогу динамічно їздити не тільки асфальтом і гравійками, а й нескладними кантрійними трасами. Підтримують безкамерне використання
Покришки WTB Riddler Comp мають ширину 45 мм і універсальний гравійний протектор із високими та рідкими шипами з боків для кращого зчеплення на бездоріжжі та щільнішій і низькій центральній частині, що забезпечує гарний накат на асфальті
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Cannondale |
| Користувальницькі характеристики | |
| SKU | TOPSTONECarbon423 |
| Тип | Велосипед |
| Вилка | Карбон, 1-1/8" — 1-1/4" шток, 55 mm зміщення вперед, внутрішнє проведення тросів, вісь 12x100, кріплення крила та фляготримачів |
| Втулки | Formula, промпідшипники, centerlock, 12x100 / 12x142 |
| Вынос | Cannondale 3, 6061 алюминий, 31.8, 7° |
| Габаритний товар | Да |
| Рік | 2024 |
| Грипси | Fizik Solocush Soft, 3мм |
| Діаметр колеса | 28"/700С |
| Додаткові опції | Датчик Cannondale Wheel Sensor; тримач інструмента StrapRack |
| Задній перемикач | Shimano GRX 400, Shadow RD+, 10 скоростей |
| Заднє гальмо | Shimano GRX 400 дискові гідравлічні, ротор RT54 160 мм |
| Картинки | 16724980 |
| Касета | Shimano / SunRace, 11-34, 10-ск |
| Категорія велосипеда | Гравійні |
| Матеріал рами | Карбон |
| Модельний ряд | Cannondale Topstone |
| Модельний ряд внутр. асорт. | Topstone CRB 4 |
| Найменування Укр | Велосипед 28" Cannondale TOPSTONE Carbon 4 рама - XL 2024 OGN |
| Не оплачувати бонусами | Немає |
| Не показувати на сайті | Немає |
| Ободи | WTB ST i23 TCS, 700c, 28сп, підтримують безкамерне використання |
| Педалі | Не комплектується |
| Передній перемикач | Shimano GRX 400, braze-on, 2 скорости |
| Переднє гальмо | Shimano GRX 400 дискові гідравлічні, ротор RT54 160 мм |
| Підсідельний штир | Cannondale 3, 6061 алюміній, 27.2 x 350 мм |
| Покришки | WTB Riddler Comp, 700 x 45c |
| Стать | Чоловічий, Унісекс |
| Порядок сортування | 4.5 |
| Розмір рами | XL |
| Рама | Карбон, мікропідвіска Kingpin, Proportional Response, підтримка SmartSense, вісь 12x142, BSA 68 мм, внутрішня проводина, сумісність із дропером, креп |
| Рост | 182-203 см |
| Кермова колонка | Інтегрована, 1-1/8” — 1-1/2” |
| Кермо | Cannondale 3, батинг, 6061 алюміній, розвертка 16° |
| Ручки перемикання | Shimano GRX 400, 2х10-ск |
| Ручки гальма | Shimano GRX 400 гідравлічні |
| Сідло | Fizik Aliante Delta, алюмінієві рейли |
| Тип вилки | ригідна |
| Тип гальма | дискові гідравліки |
| Трансмісія | Механічна |
| Колір велосипеда | Хакі |
| Цепь | KMC X10, 10-ск |
| Шатуни | FSA Gossamer Pro Modular AGX+, 46/30 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 118 440 ₴

