
Велосипед 29" Pride Indie 9.1 рама — L 2025 сірий
22 470 ₴
- В наявності
- Код: SKD-37-29
+380 (96) 213-41-82
продавець-консультант- +380 (97) 940-76-51Консультант по вело запчастинам
- +380 (98) 462-86-16Обмін та повернення товару
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Indie — це симбіоз найкращих напрацювання брендом Pride Bikes у ніші простих і надійних велосипедів «для народу». Геометричну взяли від дуже комфортного Rocksteady, гібрида круїзера та гірського байка, з комфортною посадкою від першої й прохідністю з маневровістю від другого. А ось під час вибору комплектуючих і конструкції рами відштовхувалися від кроскантрійників Rebel, обладнавши велосипед алюмінієвою рамою з внутрішнім проведенням, напівінтегрованою кермовою, 29 колесами та трансмісією 1х.
Ключові особливості:
Рама виготовлена зі сплаву алюмінію 6061Т. Цей матеріал уже давно став лідером у велобудівлі через свою міцність, жорсткість і легкість
Виделка зроблена зі сталі Hi-Ten. Цей сплав досить міцний і ремонтопридатний, а також чудово гасить вібрацію від дорожнього полотна
Практично пряма посадка дає змогу довго їздити на велосипеді та не втомлюватися
Сильно опущена верхня труба полегшує перекидання ноги через раму
Можна встановити повнорозмірні крила, а також задній і передній багажники
Внутрішнє проведення робить велосипед акуратнішим і спрощує догляд за рамою
Діаметр коліс 29" робить велосипед стабільним на високих швидкостях і полегшує підтримання набраної швидкості
Покришки Kenda 2.1" мають універсальний протектор, що дає змогу їздити різними типами поверхонь
Трансмісія 1х9 із касетою 11-42Т і передньою зіркою на 36T дають змогу їздити будь-яким рельєфом, не переживаючи за перекіс ланцюга
Механічні дискові гальма працюють у будь-яку погоду та не вимагають спеціального інструменту для обслуговування
Ключові особливості:
Рама виготовлена зі сплаву алюмінію 6061Т. Цей матеріал уже давно став лідером у велобудівлі через свою міцність, жорсткість і легкість
Виделка зроблена зі сталі Hi-Ten. Цей сплав досить міцний і ремонтопридатний, а також чудово гасить вібрацію від дорожнього полотна
Практично пряма посадка дає змогу довго їздити на велосипеді та не втомлюватися
Сильно опущена верхня труба полегшує перекидання ноги через раму
Можна встановити повнорозмірні крила, а також задній і передній багажники
Внутрішнє проведення робить велосипед акуратнішим і спрощує догляд за рамою
Діаметр коліс 29" робить велосипед стабільним на високих швидкостях і полегшує підтримання набраної швидкості
Покришки Kenda 2.1" мають універсальний протектор, що дає змогу їздити різними типами поверхонь
Трансмісія 1х9 із касетою 11-42Т і передньою зіркою на 36T дають змогу їздити будь-яким рельєфом, не переживаючи за перекіс ланцюга
Механічні дискові гальма працюють у будь-яку погоду та не вимагають спеціального інструменту для обслуговування
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Pride |
| Колір | Сірий |
| Користувальницькі характеристики | |
| SKU | Indie9124 |
| Тип | Велосипед |
| Вилка | Pride, cталь, ригід, 29" |
| Втулки | SHUNFENG, QR, 32 сп., картр.вальниці, алюміній |
| Вынос | Алюміній, M=75, L= 90, XL = 105мм |
| Габаритний товар | Да |
| Рік | 2025 |
| Діаметр колеса | 29" |
| Задній перемикач | Microshift Advent 9 |
| Картинки | 16727847,16727848 |
| Касета | Microshift CS-H093 Advent 9, 11-42T |
| Категорія велосипеда | Фитнес / Урбан |
| Матеріал рами | Алюміній |
| Модельний ряд | Pride Indie |
| Модельний ряд внутр. асорт. | Indie |
| Найменування Укр | Велосипед 29" Pride Indie 9.1 рама - L 2025 сірий |
| Не оплачувати бонусами | Немає |
| Не показувати на сайті | Немає |
| Ободи | AlexRims, алюміній, подвійні, вісь, безкамерне використання |
| Підсідельний штир | Алюміній, 27,2x350мм (XL=400мм) |
| Покришки | Kenda K1162, 29x2.1’’ |
| Стать | Чоловічий, Унісекс |
| Порядок сортування | 1.5 |
| Розмір рами | L |
| Рама | Pride алюміній, 29'' |
| Рост | 175-185 см |
| Кермо | Алюміній, 31,8х720мм |
| Ручки перемикання | Microshift Advent 9 |
| Тип вилки | ригідна |
| Тип гальма | дискові механіки |
| Гальма | Radius CX-7, дискові механічні |
| Трансмісія | Механічна |
| Колір велосипеда | Сірий |
| Шатуни | Prowheel , 170mm, 36T шатуни алю, зірка сталь |
Інформація для замовлення
- Ціна: 22 470 ₴
