
Велосипед 20" Pride MINI 8 2025 темно-сірий
17 850 ₴
- В наявності
- Код: SKE-05-11
+380 (96) 213-41-82
продавець-консультант- +380 (97) 940-76-51Консультант по вело запчастинам
- +380 (98) 462-86-16Обмін та повернення товару
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Pride Mini — це легкий і компактний складаний велосипед. Він займає обмаль місця, даючи змогу без зусиль знайти йому місце у квартирі, перевозити в машині та в громадському транспорті, і навіть брати із собою в кафе.
Рама виготовлена з алюмінію, а вилка з легованої сталі. Таке компонування дало змогу зробити велосипед легким і комфортним одночасно, адже сталь чудово поглинає вібрацію від дорожнього полотна. Додатковий комфорт дає пряма посадка та можливість регулювання керма по висоті. Міцні механізми складання з надійними замками розташовані на рамі, складаючи велосипед навпіл, і на кермовій колонці, складаючи кермо. Щоб ще більше зменшити габарити, можна опустити сідло та скласти педалі. Механізми не вимагають використання інструмента.
Колеса зібрані на міцних подвійних ободах і взуті в широкі напівслікові покришки, вони мають гарне зчеплення на асфальті та втрамбованому ґрунті. Байк обладнаний обідними гальмами та трансмісією Shimano на 8 швидкостей, що робить його найдинамічнішим у лінійці Mini.
Pride Mini підтримує встановлення багажника та повнорозмірних крил. Для зручності він обладнаний центральною підніжкою.
Підходить для велосипедистів зі зростом від 145 см до 175 см
Рама виготовлена з алюмінію, а вилка з легованої сталі. Таке компонування дало змогу зробити велосипед легким і комфортним одночасно, адже сталь чудово поглинає вібрацію від дорожнього полотна. Додатковий комфорт дає пряма посадка та можливість регулювання керма по висоті. Міцні механізми складання з надійними замками розташовані на рамі, складаючи велосипед навпіл, і на кермовій колонці, складаючи кермо. Щоб ще більше зменшити габарити, можна опустити сідло та скласти педалі. Механізми не вимагають використання інструмента.
Колеса зібрані на міцних подвійних ободах і взуті в широкі напівслікові покришки, вони мають гарне зчеплення на асфальті та втрамбованому ґрунті. Байк обладнаний обідними гальмами та трансмісією Shimano на 8 швидкостей, що робить його найдинамічнішим у лінійці Mini.
Pride Mini підтримує встановлення багажника та повнорозмірних крил. Для зручності він обладнаний центральною підніжкою.
Підходить для велосипедистів зі зростом від 145 см до 175 см
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Pride |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 13 кг |
| Тип | Велосипед |
| Вилка | жорстка PRIDE Hi-ten |
| Втулки | Quando, сталь, 32 сп. |
| Вынос | PRIDE, алюміній |
| Габаритний товар | Да |
| Рік | 2025 |
| Діаметр колеса | 20" |
| Задній перемикач | Microshift Acolyte Super Short, 8 ск. |
| Заднє гальмо | V-Brake |
| Картинки | 16333678,16333679 |
| Категорія велосипеда | Складные |
| Матеріал рами | Алюміній |
| Модельний ряд | Pride Mini |
| Модельний ряд внутр. асорт. | mini 8 |
| Найменування Укр | Велосипед 20" Pride MINI 8 2025 темно-сірий |
| Не оплачувати бонусами | Немає |
| Не показувати на сайті | Немає |
| Ободи | Алюмінієві, подвійні, 20 мм |
| Особливості рами | Складана |
| Переднє гальмо | V-Brake |
| Підсідельний штир | 33,9x530 мм, алюміній |
| Покришки | Полуслик Innova 20х2.2 |
| Стать | Чоловічий,Женський, Унісекс |
| Порядок сортування | 8.5 |
| Розмір рами | One size |
| Рама | PRIDE алюміній, 20 складана конструкція |
| Рост | 150-180 см |
| Кермо | PRIDE 25,4х560 мм, алюміній |
| Ручки перемикання | Microshift Acolyte SL-M6180-R |
| Спиці | сталь, 14G |
| Тип вилки | ригідна |
| Тип гальма | ножний + обідній |
| Трансмісія | Механічна |
| Колір велосипеда | Чорний |
| Шатуни | Prowheel 52T, 170 мм, алюміній |
Інформація для замовлення
- Ціна: 17 850 ₴


