
Велосипед 27,5" Pride STELLA 7.2 рама — M 2025 темно-бірюзовий
16 380 ₴
- В наявності
- Код: SKD-06-74
+380 (96) 213-41-82
продавець-консультант- +380 (97) 940-76-51Консультант по вело запчастинам
- +380 (98) 462-86-16Обмін та повернення товару
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Stella 7.2 — це аматорська модель гірської лінійки Pride Bikes, створена спеціально для дівчат. Цей велосипед чудово підійде для активних прогулянок міськими парками та заміськими стежками. Також це чудовий варіант першого велосипеда, адже він обладнаний якісними та простими в обслуговуванні комплектуючими.
Досить легка та дуже міцна рама з алюмінієвого сплаву 6061 практично не схильна до корозії. За допомогою гідроформінгу трубам рами надали складний профіль, який забезпечує високу торсійну жорсткість. Геометричну велосипед проєктували для напівспортивної посадки та в міру активної їзди. Верхня труба опущена, щоб полегшити та убезпечити посадку на велосипед. Широке кермо й оптимально підібрана довжина виносу забезпечують комфортну й безпечну їзду, з передбачуваним керуванням. Колеса діаметром 27.5" дюймів швидко розганяються й мають кращу маневровість, ніж 29". До рами вони кріпляться ексцентриками, що дає змогу дуже легко знімати їх руками, для обслуговування або заміни камери. Сідло теж можна регулювати за висотою без інструменту, адже підсідельний хомут має ексцентриковий затискач. На нижній трубі є кріплення для фляготримача, а на верхніх пір'ях і дропаутах кріплення для багажника. На байк можна встановити як швидкознімні, так і стаціонарні крила.
Амортизаційна вилка SR Suntour, з ходом 100 мм, запрасовує їзду, поглинаючи удари від каменів і ям, роблячи її комфортнішою й безпечнішою, адже кермо не виб'є різким ударом із рук. Механічні дискові гальма працюють у будь-яку погоду та не вимагають спеціального інструменту для обслуговування. Ободи зроблені з двостінного алюмінію та мають пістонування, що покращує їхню міцність і витривалість. Для кращого кочення та простоти в обслуговуванні, втулки обладнані промпідшипниками. Покришки виробник підібрав із класичною шириною 2.1" й універсальним протектором, придатним для асфальту та ґрунтовок. Трансмісія початкового рівня 3х8, з перемикачами від японської фірми Shimano, дає змогу підібрати передавання для різного рельєфу, чи то пагорби, чи то рівнина.
Pride Stella 7.2 стане чудовим вибором для активних дівчат, які віддають перевагу їзду бездоріжжям.
Досить легка та дуже міцна рама з алюмінієвого сплаву 6061 практично не схильна до корозії. За допомогою гідроформінгу трубам рами надали складний профіль, який забезпечує високу торсійну жорсткість. Геометричну велосипед проєктували для напівспортивної посадки та в міру активної їзди. Верхня труба опущена, щоб полегшити та убезпечити посадку на велосипед. Широке кермо й оптимально підібрана довжина виносу забезпечують комфортну й безпечну їзду, з передбачуваним керуванням. Колеса діаметром 27.5" дюймів швидко розганяються й мають кращу маневровість, ніж 29". До рами вони кріпляться ексцентриками, що дає змогу дуже легко знімати їх руками, для обслуговування або заміни камери. Сідло теж можна регулювати за висотою без інструменту, адже підсідельний хомут має ексцентриковий затискач. На нижній трубі є кріплення для фляготримача, а на верхніх пір'ях і дропаутах кріплення для багажника. На байк можна встановити як швидкознімні, так і стаціонарні крила.
Амортизаційна вилка SR Suntour, з ходом 100 мм, запрасовує їзду, поглинаючи удари від каменів і ям, роблячи її комфортнішою й безпечнішою, адже кермо не виб'є різким ударом із рук. Механічні дискові гальма працюють у будь-яку погоду та не вимагають спеціального інструменту для обслуговування. Ободи зроблені з двостінного алюмінію та мають пістонування, що покращує їхню міцність і витривалість. Для кращого кочення та простоти в обслуговуванні, втулки обладнані промпідшипниками. Покришки виробник підібрав із класичною шириною 2.1" й універсальним протектором, придатним для асфальту та ґрунтовок. Трансмісія початкового рівня 3х8, з перемикачами від японської фірми Shimano, дає змогу підібрати передавання для різного рельєфу, чи то пагорби, чи то рівнина.
Pride Stella 7.2 стане чудовим вибором для активних дівчат, які віддають перевагу їзду бездоріжжям.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Pride |
| Стать | Жіноча |
| Колір | Бірюзовий |
| Користувальницькі характеристики | |
| SKU | STELLA7224 |
| Тип | Велосипед |
| Вилка | Suntour SF-XCE-28, хід 100 мм |
| Втулки | Pride, алюміній, 32 сп., промпідшипник |
| Вынос | PRIDE, S = 60 мм, M = 80 мм, L = 100 мм, алюміній |
| Габаритний товар | Да |
| Рік | 2025 |
| Діаметр колеса | 27,5" |
| Задній перемикач | Shimano RD-M310 Altus |
| Картинки | 16726515,16726516 |
| Касета | Radius, 12-32T, 8 швидкостей |
| Категорія велосипеда | Гірські, пісочні |
| Матеріал рами | Алюміній |
| Модельний ряд | Pride Stella |
| Модельний ряд внутр. асорт. | Stella 7.2 |
| Найменування Укр | Велосипед 27,5" Pride STELLA 7.2 рама - M 2025 темно-бірюзовий |
| Не оплачувати бонусами | Немає |
| Не показувати на сайті | Немає |
| Ободи | Алюмінієві, подвійні, пістоновані, 19 мм |
| Передній перемикач | Shimano FD-TX800 TourneyTX |
| Підвіска | хардтейл |
| Підсідельний штир | 30,4x350, алюминий |
| Покришки | Chaoyang 27,5x2,1’' |
| Порядок сортування | 1.5 |
| Розмір рами | M |
| Рама | PRIDE алюміній, 27,5', гідроформінг |
| Рост | 160-175 см |
| Кермо | PRIDE 25,4х680мм, підйом 20 мм, алюміній |
| Ручки перемикання | Shimano SL-M310 ALTUS, 3x8 швидкостей |
| Тип вилки | пружинно-еластомірна |
| Тип гірського велосипеда | прогулянковий |
| Тип гальма | дискові механіки |
| Гальма | Radius CX-7, дискові механічні |
| Трансмісія | Механічна |
| Колір велосипеда | Морська хвиля |
| Шатуни | Prowheel, 22/30/40T, 175 мм, алюміній |
Інформація для замовлення
- Ціна: 16 380 ₴


