
Велосипед 27,5" Pride STELLA 7.2 рама - S темно-бирюзовый A5
17 160 ₴
- В наявності
- Код: SKD-64-51
+380 (96) 213-41-82
продавець-консультант- +380 (97) 940-76-51Консультант по вело запчастинам
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Stella 7.2 - це любительська модель гірської лінійки Pride Bikes, створена спеціально для дівчат. Цей велосипед відмінно підійде для активних прогулянок міськими парками та заміським стежками. Також це чудовий варіант першого велосипеда, адже він оснащений якісними і простими в обслуговуванні комплектуючими. Досить легка і дуже міцна рама з алюмінієвого сплаву 6061 практично не схильна до корозії. За допомогою гідроформінгу трубам рами надали складний профіль, який забезпечує високу торсійну жорсткість. Геометрію велосипеда проектували для напівспортивної посадки і в міру активної їзди. Верхня труба опущена, що б полегшити та убезпечити посадку на велосипед. Широке кермо та оптимально підібрана довжина виносу забезпечують комфортну й безпечну їзду, з передбачуваним керуванням. Колеса діаметром 27.5" дюймів швидко розганяються і мають кращу маневреність ніж 29". До рами вони кріпляться ексцентриками, що дозволяє дуже легко знімати їх руками, для обслуговування або заміни камери. Сідло теж можна регулювати по висоті без інструменту, адже підсідельний хомут має ексцентриковий затискач. На нижній трубі є кріплення для фляготримача, а на верхніх перах і дропаутах кріплення для багажника. На байк можна встановити як швидкоз'ємні, так і стаціонарні крила. Амортизаційна вилка SR Suntour, з ходом 100 мм, загладжує їзду, поглинаючи удари від каменів і ям, роблячи її більш комфортною та безпечною, адже кермо не виб'є різким ударом з рук. Механічні дискові гальма працюють у будь-яку погоду і не вимагають спеціального інструменту для обслуговування. Ободи зроблені з двостінного алюмінію та мають пістонування, що поліпшує їх міцність та витривалість. Для кращого кочення та простоти в обслуговуванні, втулки оснащені картриджними вальницями. Покришки виробник підібрав з класичною шириною 2.1" та універсальним протектором, що підходить для асфальту та ґрунтовок. Трансмісія початкового рівня 3х8, з перемикачами від японської фірми Shimano, дає можливість підібрати передачу для різного рельєфу, будь то пагорби чи рівнина. Pride Stella 7.2 стане відмінним вибором для активних дівчат, які віддають перевагу їзді по бездоріжжю.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Pride |
| Стать | Жіноча |
| Колір | Бірюзовий |
| Користувальницькі характеристики | |
| SKU | STELLA7224 |
| Тип | Велосипед |
| Вилка | Suntour SF-XCE-28, хід 100 мм |
| Втулки | Pride, алюміній, 32 сп., промпідшипник |
| Вынос | PRIDE, S = 60 мм, M = 80 мм, L = 100 мм, алюміній |
| Габаритний товар | Да |
| Год (модельний) | 2025 |
| Діаметр колеса | 27,5" |
| Задній перемикач | Shimano RD-M310 Altus |
| Картинки | 23824806,23824807 |
| Касета | Radius, 12-32T, 8 швидкостей |
| Матеріал рами | Алюміній |
| Модельний ряд | Pride Stella |
| Модельний ряд внутр. асорт. | Stella 7.2 |
| Найменування Укр | Велосипед 27,5" Pride STELLA 7.2 рама - S темно-бірюзовий A5 |
| Не оплачувати бонусами | Немає |
| Не показувати на сайті | Немає |
| Ободи | Алюмінієві, подвійні, пістоновані, 19 мм |
| Передній перемикач | Shimano FD-TX800 TourneyTX |
| Підсідельний штир | 30,4x350, алюминий |
| Покришки | Chaoyang 27,5x2,1’' |
| Порядок сортування | 8.5 |
| Розмір рами | S |
| Рама | PRIDE алюміній, 27,5', гідроформінг |
| Рост | 155-165 см |
| Кермо | PRIDE 25,4х680мм, підйом 20 мм, алюміній |
| Ручки перемикання | Shimano SL-M310 ALTUS, 3x8 швидкостей |
| Тип амортизації | Хардтейл |
| Тип велосипеда | Гірські, пісочні |
| Тип вилки | пружинно-еластомірна |
| Тип гірського велосипеда | прогулянковий |
| Тип рансмісії | механічна |
| Тип гальм | дискові механіки |
| Гальма | Radius CX-7, дискові механічні |
| Колір велосипеда | Морська хвиля |
| Шатуни | Prowheel, 22/30/40T, 175 мм, алюміній |
Інформація для замовлення
- Ціна: 17 160 ₴



