
Велосипед 20" Cannondale QUICK OS 2025 ORC
19 740 ₴
- В наявності
- Код: SKE-58-97
+380 (96) 213-41-82
продавець-консультант- +380 (97) 940-76-51Консультант по вело запчастинам
- +380 (98) 462-86-16Обмін та повернення товару
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Легкий, швидкий і комфортний велосипед для дітей зі зростом 116-129 см. Алюмінієва рама проєктувалася для досягнення максимально комфортної й безпечної посадки дитини, а низька верхня труба дає змогу не чіплятися ногою під час сліз із велосипеда.
Маленькі гальмівні ручки та поворотний перемикач швидкостей із низьким крутним моментом дають змогу дітям легко ними користуватися. Усі компоненти велосипеда, як-от сідло, педалі та грипси підібрані відповідно до зросту дітей, на який розрахований велосипед.
Ключові особливості:
Легка алюмінієва рама
7 швидкостей зі зручною ручкою перемикання
Легкі та надійні обідні гальма
20-дюймові подвійні колеса
Універсальні покришки з дрібним шипованим протектором
Розміри всіх компонентів адаптовані для дитини
Маленькі гальмівні ручки та поворотний перемикач швидкостей із низьким крутним моментом дають змогу дітям легко ними користуватися. Усі компоненти велосипеда, як-от сідло, педалі та грипси підібрані відповідно до зросту дітей, на який розрахований велосипед.
Ключові особливості:
Легка алюмінієва рама
7 швидкостей зі зручною ручкою перемикання
Легкі та надійні обідні гальма
20-дюймові подвійні колеса
Універсальні покришки з дрібним шипованим протектором
Розміри всіх компонентів адаптовані для дитини
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Cannondale |
| Користувацькі характеристики | |
| Стать | Чоловічий,Женський, Унісекс |
| Втулки | (F) KT Alloy, QR / (R) KT Alloy, 7-speed freehub |
| Вилка | Rigid, SmartForm C3 Alloy, 1" steerer, fender mounts |
| Кермо | Lightweight Alloy, 25.4mm, 580mm |
| Матеріал рами | Алюміній |
| Діаметр колеса | 20" |
| Каретка | Cartridge, square taper |
| Тип вилки | ригідна |
| Тип | Велосипед |
| Тип гальма | обідні |
| Розмір рами | One size |
| Найменування Укр | Велосипед 20" Cannondale QUICK OS 2025 ORC |
| Картинки | 16725178,16725179,16725180,16725181,16725182,16725183,16725184 |
| Порядок сортування | 3.5 |
| Не оплачувати бонусами | Немає |
| Не показувати на сайті | Немає |
| SKU | C51752U |
| Габаритний товар | Да |
| Касета | Sunrace, 11-28, 7-speed |
| Модельний ряд внутр. асорт. | 20" Quick |
| Трансмісія | Механічна |
| Шатуни | Prowheel, Pro-V30, 110mm length, 30T |
| Вынос | Forged and machined aluminum, 30mm w/ fitted stem cover |
| Категорія велосипеда | Дитячі |
| Ручки перемикання | microSHIFT, low-torque Twist Shift, 7-speed |
| Цепь | KMC Z7, 7-speed |
| Сідло | Cannondale Kid's Comfort |
| Грипси | Cannondale Kid's Comfort |
| Рама | SmartForm C3 Alloy, rim brakes, rack/fender mounts |
| Колір велосипеда | Червоний |
| Модельний ряд | Cannondale Quick |
| Покришки | Kenda Small Block 8, 20x1.5" |
| Кермова колонка | FSA, Alloy, 1-1/8" Ahead, semi-integrated |
| Рост | 116-129 см |
| Ободи | Cannondale, lightweight alloy, 20", 28h |
| Підсідельний штир | One-piece, clamp-less, Alloy, 25.4mm |
| Спиці | Steel, 14g Black |
| Рік | 2025 |
| Задній перемикач | microSHIFT M21S |
| Гальмівні ручки | Alloy, linear pull |
| Гальма | Promax V-Brake |
Інформація для замовлення
- Ціна: 19 740 ₴
