
Велосипед 28" Pride ROCX Tour рама — L 2025 сірий
42 966 ₴
- В наявності
- Код: SKD-52-84
+380 (96) 213-41-82
продавець-консультант- +380 (97) 940-76-51Консультант по вело запчастинам
- +380 (98) 462-86-16Обмін та повернення товару
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
ОНОВЛЕННЯ ЛЕГЕНДИ
Pride Rocx Tour можна справедливо називати легендою вітчизняного велотуризму! З першої своєї появи на ринку він завоював величезну армію фанатів серед досвідчених райдерів і саме він став для багатьох квитком у захопливий світ велосипедного туризму. Все це завдяки 4 ключовим особливостям: міцний хромолевий фреймсет, дуже комфортна посадка, витривалі та прості в компоненти, що обслуговуються, а також доступний цінник.
Весь час існування моделі виробник активноковзував із власниками Рокс Турів, перечитував усі відгуки та коментарі, які можна знайти в мережі, і збирав фідбек від продавців веломагазинів. Проаналізувавши все це, хлопці з Pride Bikes зробили ретельну роботу над помилками та проапгрейдили свій туринг, зробивши його ще кращим, ніж він був до цього!
Ключові особливості:
Міцна та витривала рама з батованих хромолібденових труб
Конусний стакан забезпечує більшу жорсткість з'єднання вилки та рами
Одна з найкращих і універсальних карбонових виделок для туризму Pride Grinder
Внутрішнє проведення всіх кабелів для простоти догляду та зручності під час навішування сумок і аксесуарів
Велика кількість бінок дає змогу розмістити всі необхідні фляжки, аксесуари, екейджі або сумки
Можна встановити повнорозмірні крила
Колеса кріпляться жорсткими наскрізними осями
Підтримує встановлення МТБ покришок 29" (спереду 2.4" і 2.25" ззаду)
Трансмісія Shimano 2х9 з великим діапазоном передач для будь-якого рельєфу
Одні з найкращих механічних дискових гальм TRP Spyre Flat Mount, з двома рухомими колодками, впевнено зупиняють завантажений велосипед
Колеса зібрані на втулках із промпідшипниками та міцних ободах, що підтримують безкамерне використання
Покришки Kwick Tendril 700x38c мають антипрокальний захист, що дає їздити практично попри якість покриття
Pride Rocx Tour можна справедливо називати легендою вітчизняного велотуризму! З першої своєї появи на ринку він завоював величезну армію фанатів серед досвідчених райдерів і саме він став для багатьох квитком у захопливий світ велосипедного туризму. Все це завдяки 4 ключовим особливостям: міцний хромолевий фреймсет, дуже комфортна посадка, витривалі та прості в компоненти, що обслуговуються, а також доступний цінник.
Весь час існування моделі виробник активноковзував із власниками Рокс Турів, перечитував усі відгуки та коментарі, які можна знайти в мережі, і збирав фідбек від продавців веломагазинів. Проаналізувавши все це, хлопці з Pride Bikes зробили ретельну роботу над помилками та проапгрейдили свій туринг, зробивши його ще кращим, ніж він був до цього!
Ключові особливості:
Міцна та витривала рама з батованих хромолібденових труб
Конусний стакан забезпечує більшу жорсткість з'єднання вилки та рами
Одна з найкращих і універсальних карбонових виделок для туризму Pride Grinder
Внутрішнє проведення всіх кабелів для простоти догляду та зручності під час навішування сумок і аксесуарів
Велика кількість бінок дає змогу розмістити всі необхідні фляжки, аксесуари, екейджі або сумки
Можна встановити повнорозмірні крила
Колеса кріпляться жорсткими наскрізними осями
Підтримує встановлення МТБ покришок 29" (спереду 2.4" і 2.25" ззаду)
Трансмісія Shimano 2х9 з великим діапазоном передач для будь-якого рельєфу
Одні з найкращих механічних дискових гальм TRP Spyre Flat Mount, з двома рухомими колодками, впевнено зупиняють завантажений велосипед
Колеса зібрані на втулках із промпідшипниками та міцних ободах, що підтримують безкамерне використання
Покришки Kwick Tendril 700x38c мають антипрокальний захист, що дає їздити практично попри якість покриття
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Pride |
| Колір | Сірий |
| Користувальницькі характеристики | |
| SKU | ROCXTour23 |
| Тип | Велосипед |
| Вилка | PRIDE Grinder carbon |
| Втулки | Pride, алюміній, промпідшипники, наскрізні осі |
| Вынос | PRIDE, S = 60 мм, M = 75 мм, L = 90 мм, XL = 105 мм, алюміній |
| Габаритний товар | Да |
| Рік | 2025 |
| Діаметр колеса | 28"/700С |
| Задній перемикач | Shimano Alivio, середня лапа, 9 швидкостей |
| Картинки | 16698893,16698894 |
| Касета | Shimano HG200-9, 11-36, 9 скоростей |
| Категорія велосипеда | Туринг |
| Матеріал рами | Сталь |
| Модельний ряд | Pride ROCX Tour |
| Модельний ряд внутр. асорт. | Rocx Тour |
| Найменування Укр | Велосипед 28" Pride ROCX Tour рама - L 2025 сірий |
| Не оплачувати бонусами | Немає |
| Не показувати на сайті | Немає |
| Ободи | Алюмінієві, подвійні, 19 мм, підтримують безкамерне використання |
| Передній перемикач | Shimano M371, 2 швидкості |
| Підсідельний штир | 27,2x350, алюміній |
| Покришки | Kwick Tendril 700x38c, антипрокольний захист |
| Стать | Чоловічий, Унісекс |
| Порядок сортування | 8.5 |
| Розмір рами | L |
| Рама | PRIDE хромоль, баттинг, конусний стакан |
| Рост | 175-185 см |
| Кермо | PRIDE, 31,8, ширина S = 400 мм M = 420 мм, L/XL = 420 мм, туристичний компакт, баттинг, алюміній, розворот 16° |
| Ручки перемикання | Shimano Sora ST-R3000, 2x9 швидкостей |
| Тип вилки | ригідна |
| Тип гальма | дискові механіки |
| Гальма | TRP Spyre, дискові механічні |
| Гальмівні ручки | Shimano Sora ST-R3000, механічні |
| Трансмісія | Механічна |
| Колір велосипеда | Сірий |
| Шатуни | Prowheel RPL, S/M=170, L/XL 175 мм, 34/46Т, алюміній, порожниста вісь |
Інформація для замовлення
- Ціна: 42 966 ₴


