
Велосипед 29" Cannondale HABIT 4 рама - M BLK A5
121 836 ₴
- В наявності
- Код: SKD-75-56
+380 (96) 213-41-82
продавець-консультант- +380 (97) 940-76-51Консультант по вело запчастинам
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
ТІЛЬКИ ШВИДКІСТЬ, ТІЛЬКИ ФАН! БУДЬ-ДЕ ТА БУДЬ-КОЛИ Динамічна та агресивна геометрія Habit націлена на стабільність та легкість керування, щоб нічого не заважало фановій їзді «на межі». Низька рама у поєднанні з дропером дозволяють без перешкод виконувати будь-які гравіті елементи та проходити траси високої складності. Кут кермової 65.5°, вилка з ходом 140 мм та підвіска 130 мм стануть в нагоді на швидкісних спусках, особливо на ділянках з камінням і корінням. А кут підсідельної труби 77.5° зберігає «крутильність» байка, щоб можна було після спуску залітати у апхіли, зберігаючи енергію для наступної ділянки траси. Ключові особливості: Геометрія спроектована для технічних та складних трейлів з трамплінами, дропами, гепами та іншими гравіті елементами Алюмінієва рама з фірмового легкого та міцного сплаву SmartForm C1 Повітряна вилка RockShox Recon RL з ходом 140 мм та офсетом 42 мм Підвіска має хід 130 мм і обладнана амортизатором RockShox Deluxe Select Конструкція підвіски Proportional Response Suspension відрізняється у різних ростовок для досягнення однакової ефективності Нижня труба має міцний гумовий захист, щоб убезпечити раму від пошкоджень на кам’янистих трасах Бустові втулки кріпляться жорсткими наскрізними осями 12х148 мм позаду та 15х110 мм попереду Дропер TranzX з ходом 130-150 мм (в залежності від розміру рами) Універсальний гак перемикача Sram UDH 12-ти швидкісна трансмісія Shimano Deore зі співвідношенням зірок 30Т х 11-51Т Гідравлічні гальма Shimano MT200 зі роторами 180 мм на обох колесах Колеса з ободами WTB STX i25 TCS та втулками Shimano MT400/MT410 підтримують безкамерне використання Широкі покришки Maxxis Rekon підходять для помірного бездоріжжя з переважно сухим та не сильно рихлим ґрунтом
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Cannondale |
| Користувальницькі характеристики | |
| SKU | C23401U |
| Тип | Велосипед |
| Вилка | RockShox Recon RL, 140mm, Solo Air, 15x110mm thru-axle, tapered steerer, 42mm offset |
| Втулки | (F) Shimano MT400, 15x110mm thru-axle / (R) Shimano MT410, 12x148mm thru-axle |
| Вынос | Cannondale 3, 6061 Alloy, 31.8, 0° |
| Габаритний товар | Да |
| Год (модельний) | 2025 |
| Грипси | Cannondale Locking Grips |
| Діаметр колеса | 29 " |
| Задній амортизатор | RockShox Deluxe Select, DebonAir, adjustable rebound |
| Задній перемикач | Shimano Deore M6100 |
| Каретка | Shimano BSA 73 |
| Картинки | 23824767,23824768,23824769,23824770,23824771,23824772,23824773 |
| Касета | Shimano Deore M6100, 11-51, 12-speed |
| Матеріал рами | Алюміній |
| Модельний ряд | Cannondale Habit |
| Модельний ряд внутр. асорт. | Habit 4 |
| Найменування Укр | Велосипед 29" Cannondale HABIT 4 рами — M BLK A5 |
| Не оплачувати бонусами | Немає |
| Не показувати на сайті | Немає |
| Ободи | WTB STX i25 TCS, 32h, tubeless ready |
| Підсідельний штир | TranzX dropper, internal routing, 31.6, 130mm (XS-S), 150mm (M-XL) |
| Покришки | Maxxis Rekon, 29x2.4" EXO |
| Стать | Чоловічий, Унісекс |
| Порядок сортування | 9.9 |
| Розмір рами | M |
| Рама | Habit SmartForm C1 Alloy, 130mm travel, Proportional Response Suspension and Geo, 55mm chainline, ISCG05, BSA threaded BB, post mount brake, tapered h |
| Рост | 162-175 см |
| Кермова колонка | Integrated Sealed Bearing, Tapered |
| Кермо | Cannondale 3 Riser, 6061 Alloy, 15mm rise, 8° sweep, 4° rise, 780mm |
| Ручки перемикання | Shimano Deore M6100, 12-speed |
| Сідло | Cannondale Ergo XC |
| Спиці | Stainless Steel, 14g |
| Тип амортизації | двопідвіс |
| Тип велосипеда | Гірські, Двохпідвіси |
| Тип вилки | повітряно-оливна |
| Тип гірського велосипеда | трейловий |
| Тип рансмісії | механічна |
| Тип гальм | дискові гідравліки |
| Гальма | Shimano MT200 hydraulic disc, 180/180mm RT30 rotors |
| Гальмівні ручки | Shimano MT200 hydraulic disc |
| Колір велосипеда | Чорний |
| Цепь | KMC X12, 12-speed |
| Шатуни | Shimano, FC-5121, 30T, 55mm chainline |
Інформація для замовлення
- Ціна: 121 836 ₴








