
Велосипед 29" Cannondale HABIT HT 2 рама - XL MAT A5
63 800 ₴
- В наявності
- Код: SKE-85-38
+380 (96) 213-41-82
продавець-консультант- +380 (97) 940-76-51Консультант по вело запчастинам
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
НОВІ ЕМОЦІЇ НА ЗВИЧНИХ ТРЕЙЛАХ Агресивні трейлові хардтейли, такі як Habit HT, дозволяють зробити старі прикатані трейли знову цікавими, адже відсутність підвіски змушує шукати нові траєкторії та робить старі маршрути непередбачуваними та веселими, ще й добряче прокачує скіли. А от використання такого хардтейла в якості першого трейлового байка дає дуже гарну базу навичок, адже він потребує кращого балансу та кращого контролю на спусках, а також кращої техніки стрибків, приземлень та швидкісних поворотів, ніж двопідвіс. Динамічна геометрія Habit HT націлена на стабільність та легкість керування, щоб нічого не заважало фановій їзді «на межі». Низька рама у поєднанні з дропером дозволяють без перешкод виконувати будь-які гравіті елементи та проходити траси високої складності. Кут кермової 64° та вилка з ходом 130 мм стануть в нагоді на швидкісних спусках, особливо на ділянках з камінням і корінням. А кут підсідельної труби 76° зберігає «крутильність» байка, щоб можна було після спуску залітати у апхіли, зберігаючи енергію для наступної ділянки траси. Ключові особливості: Геометрія спроектована для технічних та складних трейлів, гравіті дисциплін та памп треку Алюмінієва рама з фірмового легкого та міцного сплаву SmartForm C2 Повітряна вилка RockShox Judy з ходом 130 мм та офсетом 42 мм Бустові втулки кріпляться жорсткими наскрізними осями 12х148 мм позаду та 15х110 мм попереду Дропер TranzX з ходом 100-130 мм (в залежності від розміру рами) Універсальний гак перемикача Sram UDH 10-ти швидкісна трансмісія microSHIFT Advent X Pro зі співвідношенням зірок 30Т х 11-48Т Потужні та інформативні гідравлічні гальма SRAM Level зі роторами 180 мм на обох колесах Міцні колеса з «зубатими» покришками WTB Vigilante 29x2.5’’ попереду та 29x2.4’’ позаду Колеса та покришки підтримують безкамерне використання
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Cannondale |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| SKU | HABITHT223 |
| Тип | Велосипед |
| Вилка | RockShox Judy TK, 130mm, Solo Air, 15x110mm thru-axle, tapered steerer, 42mm offset |
| Втулки | (F) Formula alloy, 15x110mm thru-axle / (R) Formula alloy 12x148mm thru-axle |
| Вынос | Cannondale 3, 6061 Alloy, 31.8 |
| Габаритний товар | Да |
| Год (модельний) | 2025 |
| Грипси | Cannondale TrailShroom |
| Діаметр колеса | 29 " |
| Задній перемикач | microSHIFT Advent X, 10-speed |
| Каретка | ProWheel BSA 73 |
| Картинки | 23824717,23824718,23824719,23824720,23824721 |
| Касета | microSHIFT Advent X, 11-48, 10-speed |
| Матеріал рами | Алюміній |
| Модельний ряд | Cannondale Habit HT |
| Модельний ряд внутр. асорт. | Habit HT 2 |
| Найменування Укр | Велосипед 29" Cannondale HABIT HT 2 рами — XL MAT A5 |
| Не оплачувати бонусами | Немає |
| Не показувати на сайті | Немає |
| Ободи | WTB STX i30 TCS, 32h, tubeless ready |
| Підсідельний штир | TranzX dropper, internal routing, 31.6 |
| Покришки | (F) WTB Vigilante 29x2.5" / Maxxis Minion DHF 29x2.5"; (R) WTB Vigilante 29x2.4" / Maxxis High Roller II 29x2.5" |
| Стать | Чоловічий, Унісекс |
| Порядок сортування | 8.5 |
| Розмір рами | XL |
| Рама | Habit HT, SmartForm C2 Alloy, tapered headtube, post mount disc, StraightShot internal cable routing, dropper post compatible, BSA 73, 12mm thru axle, |
| Рост | 180-195 см |
| Кермова колонка | Integrated Sealed Bearing, Tapered |
| Кермо | Cannondale 3 Riser, 6061 Alloy, 15mm rise, 8° sweep, 4° rise |
| Ручки перемикання | microSHIFT Advent X, 10-speed |
| Сідло | Cannondale Ergo XC |
| Спиці | Stainless Steel, 14g |
| Тип амортизації | Хардтейл |
| Тип велосипеда | Гірські |
| Тип вилки | повітряно-оливна |
| Тип гірського велосипеда | трейловий |
| Тип рансмісії | механічна |
| Тип гальм | дискові гідравліки |
| Гальма | SRAM Level hydraulic disc 180/180mm CenterLine Rotors |
| Гальмівні ручки | SRAM Level hydraulic disc |
| Колір велосипеда | Хакі |
| Цепь | KMC X10, 10-speed |
| Шатуни | Prowheel, 30T, 55mm chainline |
Інформація для замовлення
- Ціна: 63 800 ₴






