
Велосипед 28" Marin DSX 1 рама — XL 2025 Gloss Black Chrome/Charcoal
44 058 ₴
- В наявності
- Код: SKE-98-52
+380 (96) 213-41-82
продавець-консультант- +380 (97) 940-76-51Консультант по вело запчастинам
- +380 (98) 462-86-16Обмін та повернення товару
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Гібрид Marin DSX — це класика ригідного MTB у сучасному образі! В його основі лежить фреймсет легкого та динамічного гравійника з комфортною посадкою Gestalt X, якому неабияк розширили зазори під покришки, встановили новинку гірської трансмісії та гідравлічні гальма, а також поміняли дропбар на пряме кермо.
Цей байк здатний бути динамічним ситібайком або комфортним турингом, але по-справжньому його вибуховий характер розкривають кроскантрійні траси та синглтреки. Суміш сучасної геометрії та комплектуючих із класичним ригідним компонуванням велосипеда дарують непередавані емоції й неабияк прокачують техніку їзди як ветеранам маутинбайкінгу, так і новоспеченим райдерам.
Ключові особливості:
Рама зроблена з фірмового алюмінієвого сплаву Series 3 6061 із застосуванням батованих труб
Повністю карбонова вилка з конусним штоком
Проміжки в рамі та вилці дають змогу встановити гуму 2.1"
Для посилення рами між підсідельною та верхньою трубами є перемичка
Рама має можливість встановлення дропера з внутрішнім проведенням
Є кріплення для переднього та заднього багажників, повнорозмірних крил, екейджей та інших аксесуарів
Колеса кріпляться і до рами, і до вилки наскрізними осями
11-швидкісна трансмісія Shimano Deore з касетою 11-51T і передньою зіркою 42T
Цей байк здатний бути динамічним ситібайком або комфортним турингом, але по-справжньому його вибуховий характер розкривають кроскантрійні траси та синглтреки. Суміш сучасної геометрії та комплектуючих із класичним ригідним компонуванням велосипеда дарують непередавані емоції й неабияк прокачують техніку їзди як ветеранам маутинбайкінгу, так і новоспеченим райдерам.
Ключові особливості:
Рама зроблена з фірмового алюмінієвого сплаву Series 3 6061 із застосуванням батованих труб
Повністю карбонова вилка з конусним штоком
Проміжки в рамі та вилці дають змогу встановити гуму 2.1"
Для посилення рами між підсідельною та верхньою трубами є перемичка
Рама має можливість встановлення дропера з внутрішнім проведенням
Є кріплення для переднього та заднього багажників, повнорозмірних крил, екейджей та інших аксесуарів
Колеса кріпляться і до рами, і до вилки наскрізними осями
11-швидкісна трансмісія Shimano Deore з касетою 11-51T і передньою зіркою 42T
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Marin |
| Користувальницькі характеристики | |
| SKU | DSX124 |
| Тип | Велосипед |
| Вилка | Marin Full Carbon w/ Tapered Steerer, 12mm Thru-Axle, Flat-Mount Disc, Fender Eyelets |
| Втулки | Forged Aluminum Alloy, 142x12/100x12mm, Disc, 32H |
| Вынос | Marin 3D Forged Alloy |
| Габаритний товар | Да |
| Рік | 2025 |
| Грипси | Marin MTB |
| Діаметр колеса | 28"/700С |
| Задній перемикач | Shimano Deore, RDM5100, 11-Speed |
| Каретка | Sealed cartridge |
| Картинки | 16714182 |
| Касета | Shimano, CSM5100, 11-Speed, 11-51T |
| Категорія велосипеда | Фітнес/Урбан, Вібриди |
| Матеріал рами | Алюміній |
| Модельний ряд | Marin DSX |
| Модельний ряд внутр. асорт. | DSX 1 |
| Найменування Укр | Велосипед 28" Marin DSX 1 рама — XL 2025 Gloss Black Chrome/Charcoal |
| Не оплачувати бонусами | Немає |
| Не показувати на сайті | Немає |
| Ободи | Marin Aluminum Double Wall, 21mm Inner, Disc Specific |
| Педалі | Marin Oso OEM Nylon Platform |
| Підсідельний штир | Marin Alloy |
| Покришки | WTB Riddler, 700Cx45mm |
| Стать | Чоловічий, Унісекс |
| Порядок сортування | 4.5 |
| Розмір рами | XL |
| Рама | Series 3 DSX, 6061 Aluminum, Tapered Head Tube, Relieved BB, Internal Cable Routing, Mudguard and Rack Mounts, Flat Mount Disc, 142x12mm Thru-Axle |
| Рост | 188-193 см |
| Кермова колонка | FSA No.42 ACB, Sealed Cartridge Bearings, 1 1/8” x 1 1/2” |
| Кермо | Marin MiniRiser |
| Ручки перемикання | Shimano Deore, SLM5100, 11-Speed |
| Сідло | Marin DSX |
| Спиці | 14g Black Stainless Steel |
| Тип вилки | ригідна |
| Тип гальма | дискові гідравліки |
| Гальма | Tektro HD-R280 Flat Mount Hydraulic Disc, 160mm Rotor |
| Гальмівні ручки | Tektro Hydraulic |
| Трансмісія | Механічна |
| Колір велосипеда | Сріблястий |
| Цепь | KMC X11 |
| Шатуни | Forged Aluminum, 42T Steel Narrow Wide Chainring |
Інформація для замовлення
- Ціна: 44 058 ₴

