
Велосипед 28" Marin DSX 2 рама — XL 2025 Gloss Metallic Red/Chrome
49 728 ₴
- В наявності
- Код: SKE-65-05
+380 (96) 213-41-82
продавець-консультант- +380 (97) 940-76-51Консультант по вело запчастинам
- +380 (98) 462-86-16Обмін та повернення товару
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Marin |
| Користувальницькі характеристики | |
| SKU | DSX224 |
| Тип | Велосипед |
| Вилка | Marin Full Carbon w/ Tapered Steerer, 12mm Thru-Axle, Flat-Mount Disc, Fender Eyelets |
| Втулки | Forged Aluminum, 142x12/100x12mm, Disc Specific, 32H |
| Вынос | Marin 3D Forged Alloy |
| Габаритний товар | Да |
| Рік | 2025 |
| Грипси | Marin MTB |
| Діаметр колеса | 28"/700С |
| Задній перемикач | Shimano Deore, RDM6100, 12-Speed |
| Каретка | Sealed Outboard Bearing |
| Картинки | 16728092 |
| Касета | SunRace, 12-Speed, 11-51T |
| Категорія велосипеда | Фітнес/Урбан, Вібриди |
| Матеріал рами | Алюміній |
| Модельний ряд | Marin DSX |
| Модельний ряд внутр. асорт. | DSX 2 |
| Найменування Укр | Велосипед 28" Marin DSX 2 рама — XL 2025 Gloss Metallic Red/Chrome |
| Не оплачувати бонусами | Немає |
| Не показувати на сайті | Немає |
| Ободи | Marin Aluminum Double Wall, 21mm Inner, Disc Specific, Tubeless Compatible |
| Педалі | Marin Oso OE Flat |
| Підсідельний штир | Marin Alloy |
| Покришки | WTB Riddler, 700Cx45mm |
| Стать | Чоловічий, Унісекс |
| Порядок сортування | 3.5 |
| Розмір рами | XL |
| Рама | Series 3 DSX, 6061 Aluminum, Tapered Head Tube, Relieved BB, Internal Cable Routing, Mudguard and Rack Mounts, Flat Mount Disc, 142x12mm Thru-Axle |
| Рост | 188-193 см |
| Кермова колонка | FSA No.42 ACB, Sealed Cartridge Bearings, 1 1/8” x 1 1/2” |
| Кермо | Marin MiniRiser |
| Ручки перемикання | Shimano Deore, SLM6100, 12-Speed |
| Сідло | Marin DSX |
| Спиці | 14g Black Stainless Steel |
| Тип вилки | ригідна |
| Тип гальма | дискові гідравліки |
| Гальма | Tektro HDR285 Flat Mount Hydraulic, 160mm Rotor |
| Гальмівні ручки | Tektro Hydraulic |
| Трансмісія | Механічна |
| Колір велосипеда | Бордовий |
| Цепь | KMC X12 |
| Шатуни | Forged Aluminum, 42T Steel Narrow Wide Chainring |
Інформація для замовлення
- Ціна: 49 728 ₴

