
Велосипед 28" Marin KENTFIELD 2 рама - S 2025 Gloss Brown/Black/Yellow
25 578 ₴
- В наявності
- Код: SKE-04-83
+380 (96) 213-41-82
продавець-консультант- +380 (97) 940-76-51Консультант по вело запчастинам
- +380 (98) 462-86-16Обмін та повернення товару
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
ГІБРИДНИЙ ВЕЛОСІПЕД ВІД ОДНОЮ З ОПИНЕЙШИХ ВЕЛОСІПЕДНИХ КОМПАНІЙ
Каліфорнійці Marin Bikes починаються як виробник гірських велосипедів ще у 80-х, беручи активну участь у змаганнях. Тому досвід створення швидких, динамічних і різких велосипедів їм не займати. І весь цей досвід вони застосували під час створення лінійки міських байків Kentfield.
Він поєднує в собі посадку гірського велосипеда зі швидкістю асфальтових моделей, даючи змогу мчати міськими вуличками, перестрибуючи лежачих поліцейських і різко змінюючи напрямок.
Тим же, хто віддає перевагу їзду заміськими дорогами та прогулянки парковими стежками, сподобається передбачуване керування велосипеда, широкі та чіпкі покришки, а також навісне обладнання, як у гірських байків.
РАМА І ВИЛИКА
Геометричну взяли від класичних кроскантрійників, що дає змогу легко керувати велосипедом на будь-якій швидкості, а також це дає чудовий огляд.
Матеріалом для рами був обраний алюмінієвий сплав 6061 Series 1. Це дуже міцний і легкий матеріал, він практично не схильний до корозії та чудово справляється зі скручуваннями, даючи без втрат передавати енергію педалювання від педалей до коліс.
Вилку зробили зі сталі, оскільки вона краще поглинає дрібну тряску від дорожнього полотна, не даючи рукам втомлюватися під час тривалої їзди.
Дробаути біля вилки зробили в стилі BMX велосипедів.
Проводину захистили всередину рами, щоб зменшити ймовірність її пошкодження й полегшити чищення велосипеда після їзди в дощовиту погоду. До того ж це робить зовнішній вигляд набагато привабливішим.
Рама та вилка мають кріплення для повнорозмірних крил, підніжки, багажників, фляг для води, насоса та інших аксесуарів.
КОМПЛЕКТАЦІЯ
Ободи коліс виготовлені з двостінного алюмінієвого профілю, що додає їм міцності.
Покришки GPVee 700Сх40 створені в колаборації Vee Tire та Marin Bikes. Протектор має універсальний малюнок, що підходить для будь-якого типу покриття, і захист від проколів.
Перемикання передач відбувається за допомогою трансмісії microSHIFT Advent X. Задній перемикач має жорстку пружину та фрикційну муфту, завдяки чому набагато зменшується розкачування ланцюга.
Попереду велосипед має 1 зірку на 38 зубів, а ззаду 10 із касетою на 11-5 зубів. Таке співвідношення чудово підходить для динамічної міської їзди навіть у горбистій місцевості.
Те, що немає переднього перемикача, неабияк зменшує загальну вагу велосипеда, а заміна трійника з величезною зіркою на шатуни з однією ще й покращує прохідність велосипеда, завдяки збільшеному кліренсу.
За зупинку відповідають механічні дискові гальма. Вони безвідмовно працюють у будь-яку погоду та в будь-яку пору року, водночас можуть похвалитися доброю ремонтопридатністю й нехитрим обслуговуванням.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Marin |
| Користувальницькі характеристики | |
| SKU | 732438003 |
| Тип | Велосипед |
| Вилка | CrMo Steel, Moto Blade, Disc Specific, Fender and Rack Eyelets |
| Втулки | Forged Aluminum Alloy, 32H |
| Вынос | Marin Aluminum, 31.8mm Clamp |
| Габаритний товар | Да |
| Рік | 2025 |
| Грипси | Marin County |
| Діаметр колеса | 28"/700С |
| Задній перемикач | microSHIFT Advent X 10-Speed Wide Range |
| Каретка | Sealed Cartridge Bearings, Square Taper |
| Картинки | 16721568 |
| Касета | microSHIFT 10-Speed, 11-48T |
| Категорія велосипеда | Фітнес/Урбан, Вібриди |
| Матеріал рами | Алюміній |
| Модельний ряд | Marin KENTFIELD |
| Модельний ряд внутр. асорт. | Kentfield 2 |
| Найменування Укр | Велосипед 28" Marin KENTFIELD 2 рама - S 2025 Gloss Brown/Black/Yellow |
| Не оплачувати бонусами | Немає |
| Не показувати на сайті | Немає |
| Ободи | Marin Aluminum Double Wall, Disc Specific |
| Педалі | Marin Oso OEM Nylon Platform |
| Підсідельний штир | Marin Alloy, 27.2mm |
| Покришки | Vee Tire Co., GPVee, 700Cx40mm, Wire Bead, Flat Protection, Mixed Terrain Ready |
| Стать | Чоловічий, Унісекс |
| Порядок сортування | 4.5 |
| Розмір рами | S |
| Рама | Series 1 6061 Aluminum, 700C Wheels, Disc Specific, Kickstand Mount, Fender and Rack Mounts |
| Рост | 152-163 см |
| Кермова колонка | FSA 888 Threadless |
| Кермо | Marin Alloy, 30mm Rise, 12˚ Backsweep |
| Ручки перемикання | microSHIFT Advent X 10-Speed |
| Сідло | Marin Adventure Plush |
| Спиці | 14g Stainless Steel |
| Тип вилки | ригідна |
| Тип гальма | дискові механіки |
| Гальма | Clark's CMD-23 Mechanical Disc, Shimano Pad Compatible, 160mm Rotor |
| Гальмівні ручки | Aluminum Lever |
| Трансмісія | Механічна |
| Колір велосипеда | Коричневий |
| Цепь | KMC X10 |
| Шатуни | Forged Alloy Crank, Steel Narrow Wide 38T Chainring |
Інформація для замовлення
- Ціна: 25 578 ₴

