
Велосипед 28" Marin Gestalt 2 рама — 52 см 2025 Gloss Black/Red
66 108 ₴
- В наявності
- Код: SKE-01-41
+380 (96) 213-41-82
продавець-консультант- +380 (97) 940-76-51Консультант по вело запчастинам
- +380 (98) 462-86-16Обмін та повернення товару
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Marin |
| Користувальницькі характеристики | |
| SKU | Gestalt224 |
| Тип | Велосипед |
| Вилка | Marin Full Carbon w/ Tapered Steerer, 12mm Thru-Axle, Flat-Mount Disc, Fender Eyelets |
| Втулки | Forged Aluminum Alloy, Disc, 32H |
| Вынос | Marin 3D Forged Alloy |
| Габаритний товар | Да |
| Рік | 2025 |
| Грипси | Marin Perforated Tape |
| Діаметр колеса | 28"/700С |
| Задній перемикач | Shimano GRX, RX400, 10-Speed |
| Каретка | Shimano |
| Картинки | 16714161 |
| Касета | Shimano, HG-5010, 11-36T |
| Категорія велосипеда | Гравійні |
| Матеріал рами | Алюміній |
| Модельний ряд | Marin GESTALT |
| Модельний ряд внутр. асорт. | Gestalt 2 |
| Найменування Укр | Велосипед 28" Marin Gestalt 2 рама — 52 см 2025 Gloss Black/Red |
| Не оплачувати бонусами | Немає |
| Не показувати на сайті | Немає |
| Ободи | Marin Aluminum Double Wall, 21mm Inner, 22mm Tall, Disc Specific, Tubeless Compatible |
| Педалі | Marin Oso OEM Nylon Platform |
| Передній перемикач | Shimano GRX RX400 |
| Підсідельний штир | Marin Alloy, 27.2mm |
| Покришки | Vee Tire Co., Zilent, 700x35 |
| Стать | Чоловічий, Унісекс |
| Порядок сортування | 4.5 |
| Розмір рами | 52 |
| Рама | Series 3 Beyond Road, 6061 Aluminum, Tapered Head Tube, Relieved BB, Internal Cable Routing, Mudguard and Rack Mounts, Flat Mount Disc, 142x12mm Thru- |
| Рост | 160-168 см |
| Кермова колонка | FSA Orbit IS, Sealed Cartridge Bearings, 1 1/8” x 1 1/2” |
| Кермо | Marin Butted Alloy, Compact 12º Flared Drop |
| Ручки перемикання | Shimano GRX, RX400, 2x10-Speed |
| Сідло | Marin Beyond Road Concept |
| Спиці | 14g Black Stainless Steel |
| Тип вилки | ригідна |
| Тип гальма | дискові гідравліки |
| Гальма | Shimano BR-RX400 Hydraulic Disc, 160mm Rotor |
| Гальмівні ручки | Shimano w/ Integrated Shifters |
| Трансмісія | Механічна |
| Колір велосипеда | Чорний |
| Цепь | KMC X10 |
| Шатуни | Shimano GRX, FC-RX600, 46/30T |
Інформація для замовлення
- Ціна: 66 108 ₴

