
Велосипед 20" Pride MARVEL 2.2 2025 жовтогарячий
13 440 ₴
- В наявності
- Код: SKE-46-48
+380 (96) 213-41-82
продавець-консультант- +380 (97) 940-76-51Консультант по вело запчастинам
- +380 (98) 462-86-16Обмін та повернення товару
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Pride Marvel 2.2 — яскравий і дуже зручний велосипед для дуже активних дітей зі зростом 110-130 см. Форма рами та деякі технічні рішення роблять його схожим на більш дорослі моделі велосипедів, що допомагає легше пересаджуватися на них, коли дитина підросте.
Рама та вилка зроблені з легкого та міцного алюмінієвого сплаву 6061 і практично не схильні до корозії. Рама має низьку форму, щоб було легше залазити на сідло та слазити назад. Не сильно високе й ширше кермо, а також форма рами роблять посадку більш спортивною, ніж на класичному велосипеді. Таке рішення дає змогу зробити швидку їзду безпечнішою завдяки поліпшеному контролю над керуванням велосипедом.
Перевірені часом гальма V-Brake вирізняються дуже легкою вагою, простотою обслуговування і гарним гальмівним зусиллям. Ручка гальма має зменшений важіль, яким дітям набагато зручніше користуватися, ніж класичними ручками. А щоб колеса залишалися рівними, що важливо для обідних гальм, їх обода зроблені з двостінного алюмінію. Покришки виробник підібрав із класичною шириною 2.0" й універсальним протектором, що підходить для асфальту та ґрунтівок. Трансмісія на 8 швидкостей дає змогу підібрати передавання для різного рельєфу, чи то пагорби, чи то рівнина.
Pride Marvel 2.2 — підходить і для тих, хто тільки почав знайомитися з велосипедним світом, і для тих, хто вже освоїв їзду на велосипеді, але перерос 16-ті колеса.
Рама та вилка зроблені з легкого та міцного алюмінієвого сплаву 6061 і практично не схильні до корозії. Рама має низьку форму, щоб було легше залазити на сідло та слазити назад. Не сильно високе й ширше кермо, а також форма рами роблять посадку більш спортивною, ніж на класичному велосипеді. Таке рішення дає змогу зробити швидку їзду безпечнішою завдяки поліпшеному контролю над керуванням велосипедом.
Перевірені часом гальма V-Brake вирізняються дуже легкою вагою, простотою обслуговування і гарним гальмівним зусиллям. Ручка гальма має зменшений важіль, яким дітям набагато зручніше користуватися, ніж класичними ручками. А щоб колеса залишалися рівними, що важливо для обідних гальм, їх обода зроблені з двостінного алюмінію. Покришки виробник підібрав із класичною шириною 2.0" й універсальним протектором, що підходить для асфальту та ґрунтівок. Трансмісія на 8 швидкостей дає змогу підібрати передавання для різного рельєфу, чи то пагорби, чи то рівнина.
Pride Marvel 2.2 — підходить і для тих, хто тільки почав знайомитися з велосипедним світом, і для тих, хто вже освоїв їзду на велосипеді, але перерос 16-ті колеса.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Pride |
| Колір | Помаранчевий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 9.9 кг |
| Тип | Велосипед |
| Вилка | PRIDE алюміній ригідна |
| Втулки | алюміній, 28спиць, ексцентрик |
| Габаритний товар | Да |
| Рік | 2025 |
| Діаметр колеса | 20" |
| Задній перемикач | Microshift RD-M5180S 8шв |
| Картинки | 16591365,16591366 |
| Касета | Microshift CS-H083 11-38T 8S |
| Матеріал рами | Алюміній |
| Модельний ряд | Pride Marvel |
| Модельний ряд внутр. асорт. | Pride 20" |
| Найменування Укр | Велосипед 20" Pride MARVEL 2.2 2025 помаранчевий |
| Не оплачувати бонусами | Немає |
| Не показувати на сайті | Немає |
| Підсідельний штир | φ27.2×250mm, QR, алюміній |
| Покришки | Напівслік Innova 20’’х2,0 |
| Стать | Чоловічий,Женський, Унісекс |
| Порядок сортування | 4.5 |
| Розмір рами | One size |
| Рама | PRIDE алюміній 20’’ |
| Рост | 110-130 см |
| Кермо | PRIDE 580 мм, сталь |
| Тип вилки | ригідна |
| Тип гальма | обідні |
| Гальма | V-Brake |
| Трансмісія | Механічна |
| Колір велосипеда | Жовтогарячий |
| Шатуни | 32T*140MM, алюміній/сталь |
Інформація для замовлення
- Ціна: 13 440 ₴


