
Велосипед 28" Pride Ti-Rocx рама — L 2025 сірий
147 000 ₴
- В наявності
- Код: SKD-66-47
+380 (96) 213-41-82
продавець-консультант- +380 (97) 940-76-51Консультант по вело запчастинам
- +380 (98) 462-86-16Обмін та повернення товару
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
ОБНОВЛЕННЫЙ ГРАВИЙНЫЙ ТИТАН
Титан — це дуже рідкісний звір, і той, хто спробує титановий гравійник хоч раз, більше не зможе від нього відмовитися!
На ньому можна нестися бездоріжжям, перестрибуючи гілки та корені, що потрапляють на стежці. Його можна обвішати важкими сумками з провізією й крутити педалі тисячі кілометрів під зливи та сонцем. А можна карабкатися на ньому крізь гілки ялинок і чагарники, щоб попити каву на улюбленій карпатській галявинці.
Хай що ви робитимете зі своїм T-Rocx, у відповідь він буде тільки безтурботно виблискувати титановим сяйвом витончених труб і покликати в нові пригоди.
В оновленій версії байк отримав нову кермову колонку з переробленим портом проведення (прошля була трохи косячна), верхня труба отримала міцнішу конструкцію, трохи додали бонок, де їх бракувало, і трохи вилучили зайві (все як ви просили), з'явилося кріплення Braze-On для переднього перемикача та замінили звичайну карбонову вилку на круту гравійно-турингову Pride Grinder!
Ключові особливості:
Рама виготовлена з титану. Це легкий і дуже міцний матеріал, що не боїться корозії. А також титан чудово гасить вібрацію від дорожнього полотна
Карбонова вилка згладжує дрібні вібрації та чудово протистоїть торсійним навантаженням
На рамі багато кріплень для аксесуарів і сумок із кріпленням типу direct mount
Фреймсет підтримує встановлення повнорозмірних крил і багажника
Внутрішнє проведення троса перемикача та гідроліній
Максимальна ширина покришок 29х2.2" або 27.5х2.4"
Трансмісія Shimano GRX 800-ї групи працює як годинник навіть у разі сильних навантажень
Перемикач GRX 812 має жорстку пружину та спеціальну муфту, яка робить її ще жорсткішою, щоб неабияк знизити ймовірність спадання ланцюга
Одна зірка попереду 40т і касета на 11 швидкостей 11-42т — це ідеальне співвідношення для гравійника, що дає змогу як мчати рівним асфальтом, так і продиратися гірськими стежками
Дискові гідравлічні гальма Shimano GRX 810 зупинять байк вчасно та в будь-яких умовах, оскільки мають чудову модуляцію й дуже потужне гальмівне зусилля
Дуали Shimano GRX 810 — це найзручніші гальмівні ручки з усіх наявних, а також їхня конструкція дає змогу повноцінно користуватися гальмами навіть із верхнього положення рук «на пістолетах»
Втулки Novatec на промах чудово котяться й не вимагають обслуговування. До рами кріпляться наскрізними осями 12 мм, утворюючи з фреймсетом жорстке, майже монолітне з'єднання
Колеса та покришки підтримують безкамерне використання. Залишається тільки намотати стрічку, залити герметик, знизити тиск у покришках і насолоджуватися комфортною їздою, найкращим зчепленням із дорогою та майже не звертати уваги на проколи
Титан — це дуже рідкісний звір, і той, хто спробує титановий гравійник хоч раз, більше не зможе від нього відмовитися!
На ньому можна нестися бездоріжжям, перестрибуючи гілки та корені, що потрапляють на стежці. Його можна обвішати важкими сумками з провізією й крутити педалі тисячі кілометрів під зливи та сонцем. А можна карабкатися на ньому крізь гілки ялинок і чагарники, щоб попити каву на улюбленій карпатській галявинці.
Хай що ви робитимете зі своїм T-Rocx, у відповідь він буде тільки безтурботно виблискувати титановим сяйвом витончених труб і покликати в нові пригоди.
В оновленій версії байк отримав нову кермову колонку з переробленим портом проведення (прошля була трохи косячна), верхня труба отримала міцнішу конструкцію, трохи додали бонок, де їх бракувало, і трохи вилучили зайві (все як ви просили), з'явилося кріплення Braze-On для переднього перемикача та замінили звичайну карбонову вилку на круту гравійно-турингову Pride Grinder!
Ключові особливості:
Рама виготовлена з титану. Це легкий і дуже міцний матеріал, що не боїться корозії. А також титан чудово гасить вібрацію від дорожнього полотна
Карбонова вилка згладжує дрібні вібрації та чудово протистоїть торсійним навантаженням
На рамі багато кріплень для аксесуарів і сумок із кріпленням типу direct mount
Фреймсет підтримує встановлення повнорозмірних крил і багажника
Внутрішнє проведення троса перемикача та гідроліній
Максимальна ширина покришок 29х2.2" або 27.5х2.4"
Трансмісія Shimano GRX 800-ї групи працює як годинник навіть у разі сильних навантажень
Перемикач GRX 812 має жорстку пружину та спеціальну муфту, яка робить її ще жорсткішою, щоб неабияк знизити ймовірність спадання ланцюга
Одна зірка попереду 40т і касета на 11 швидкостей 11-42т — це ідеальне співвідношення для гравійника, що дає змогу як мчати рівним асфальтом, так і продиратися гірськими стежками
Дискові гідравлічні гальма Shimano GRX 810 зупинять байк вчасно та в будь-яких умовах, оскільки мають чудову модуляцію й дуже потужне гальмівне зусилля
Дуали Shimano GRX 810 — це найзручніші гальмівні ручки з усіх наявних, а також їхня конструкція дає змогу повноцінно користуватися гальмами навіть із верхнього положення рук «на пістолетах»
Втулки Novatec на промах чудово котяться й не вимагають обслуговування. До рами кріпляться наскрізними осями 12 мм, утворюючи з фреймсетом жорстке, майже монолітне з'єднання
Колеса та покришки підтримують безкамерне використання. Залишається тільки намотати стрічку, залити герметик, знизити тиск у покришках і насолоджуватися комфортною їздою, найкращим зчепленням із дорогою та майже не звертати уваги на проколи
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Pride |
| Колір | Сірий |
| Користувальницькі характеристики | |
| SKU | TiRocx24 |
| Тип | Велосипед |
| Вилка | PRIDE Grinder carbon |
| Втулки | Novatec 791\792, алюміній, картр.вальниці, 32сп, осі 12x100/12x142мм |
| Вынос | PRIDE, S=60 мм, M=70 мм, L=90 мм, XL=110 мм, алюміній |
| Габаритний товар | Да |
| Рік | 2025 |
| Діаметр колеса | 28"/700С |
| Задній перемикач | Shimano GRX 810, 11 швидкостей |
| Картинки | 16725279,16725280 |
| Касета | Shimano 34Т, 11 швидкостей |
| Категорія велосипеда | Гравійні |
| Матеріал рами | титан |
| Модельний ряд | Pride ROCX |
| Модельний ряд внутр. асорт. | T-Rocx |
| Найменування Укр | Велосипед 28" Pride Ti-Rocx рама - L 2025 сірий |
| Не оплачувати бонусами | Немає |
| Не показувати на сайті | Немає |
| Ободи | Алюмінієві, подвійні, 21мм, підтримують безкамерне використання |
| Підсідельний штир | 27,2x350, алюміній |
| Покришки | WTB Venture, 700x40c, підтримують безкамерне використання |
| Стать | Чоловічий, Унісекс |
| Порядок сортування | 7.5 |
| Розмір рами | L |
| Рама | PRIDE титан, 700С, батинг, вісь 12х142мм |
| Рост | 175-185 см |
| Кермо | PRIDE, 31,8, шириною S/M=420 мм, L=440 мм, XL = 480 мм, компакт, баттингг, алюміній |
| Ручки перемикання | Shimano GRX 810, 1x11 швидкостей |
| Тип вилки | ригідна |
| Тип гальма | дискові гідравліки |
| Гальма | Shimano GRX 810 дискові гідравлічні |
| Гальмівні ручки | Shimano GRX 810 |
| Трансмісія | Механічна |
| Колір велосипеда | Сірий |
| Шатуни | Shimano GRX 810, S\M=170мм, L\XL=175мм, 42Т, порожниста вісь, алюміній |
Інформація для замовлення
- Ціна: 147 000 ₴


