
Велосипед 29" GT Aggressor Expert рама — L BLK
23 940 ₴
- В наявності
- Код: SKE-73-23
+380 (96) 213-41-82
продавець-консультант- +380 (97) 940-76-51Консультант по вело запчастинам
- +380 (98) 462-86-16Обмін та повернення товару
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
КОМФОРТНАЯ ЕЗДА ПО БЕЗДОРОЖЬЮ
Хардтейл Aggressor — це гірський велосипед для прогулянок і фітнес тренувань парками та лісовими стежками. Спортивна, але не перегонова, посадка дасть змогу швидко їздити по
КОМФОРТНАЯ ЕЗДА ПО БЕЗДОРОЖЬЮ
Хардтейл Aggressor — це гірський велосипед для прогулянок і фітнес тренувань парками та лісовими стежками. Спортивна, але не перегонова посадка дасть змогу швидко їздити помірним бездоріжжям або використовувати велосипед як швидкий ком'ютер, якщо вам більше подобається їзда напрямок. Також цей велосипед може стати чудовим придбанням для новачків, які тільки вибирають собі перший гірський байк.
Aggressor отримав оновлену технологію «тритього трикутника» Triple Triangle Float Seat Stays. Це свіжий погляд на класичний для GT потрійний трикутник, спрямований не тільки на жорсткість, але й на комфорт. Те, що немає зварювання в зоні підсідельної труби та верхніх пір'я, зробило пір'я пружнішим, що дає змогу їм виконувати функцію мікроамортизації, водночас спеціальна форма труб дає змогу пір'ям вигинатися тільки у вертикальному напрямку. Завдяки цьому їзда нерівною дорогою та перетятій місцевості стала комфортнішою, зберігаючи чіткість керування й динамічність прискорень.
РАМА І ВИЛИКА
Легка та жорстка рама з алюмінієвого сплаву 6061 T6 не схильна до корозії
Ковані дропаути для більшої міцності конструкції
Оновлена технологія Triple Triangle FSS виконує роль мікропідвіски для комфортнішої їзди
Вилка SR Suntour XCM-DS має хід 80 мм, що робить їзду безпечнішою та комфортнішою, адже колесо має більше зчеплення з поверхнею
Для легшої їзди вгору або асфальтом вилка має гідравлічний локаут
КОМПЛЕКТАЦІЯ
Трансмісія початкового рівня на 3х8 швидкостей від японського бренда Shimano
Розрахунок зірок 42/34/24 спереду та 12-32 ззаду дасть змогу як розігнатися по прямій, так і заїхати в затяжний апхіл
Гідравлічні гальма Tektro M275 з роторами 160 мм впевнено зупиняють байк під час їзди бездоріжжям
Подвійні алюмінієві обідки WTB SX19 заспицовані на 32 спиці
Універсальні покришки для бездоріжжя WTB Ranger Comp 2.25" забезпечують гарний накат рівною поверхнею та впевнене зчеплення на сухому ґрунті
бездоріжжям або використовувати велосипед як швидкий ком'ютер, якщо вам більше подобається їзда напрямок. Також цей велосипед може стати чудовим придбанням для новачків, які тільки вибирають собі перший гірський байк.
Aggressor отримав оновлену технологію «тритього трикутника» Triple Triangle Float Seat Stays. Це свіжий погляд на класичний для GT потрійний трикутник, спрямований не тільки на жорсткість, але й на комфорт. Те, що немає зварювання в зоні підсідельної труби та верхніх пір'я, зробило пір'я пружнішим, що дає змогу їм виконувати функцію мікроамортизації, водночас спеціальна форма труб дає змогу пір'ям вигинатися тільки у вертикальному напрямку. Завдяки цьому їзда нерівною дорогою та перетятій місцевості стала комфортнішою, зберігаючи чіткість керування й динамічність прискорень.
РАМА І ВИЛИКА
Легка та жорстка рама з алюмінієвого сплаву 6061 T6 не схильна до корозії
Ковані дропаути для більшої міцності конструкції
Оновлена технологія Triple Triangle FSS виконує роль мікропідвіски для комфортнішої їзди
Вилка SR Suntour XCM-DS має хід 80 мм, що робить їзду безпечнішою та комфортнішою, адже колесо має більше зчеплення з поверхнею
Для легшої їзди вгору або асфальтом вилка має гідравлічний локаут
КОМПЛЕКТАЦІЯ
Трансмісія початкового рівня на 3х8 швидкостей від японського бренда Shimano
Розрахунок зірок 42/34/24 спереду та 12-32 ззаду дасть змогу як розігнатися по прямій, так і заїхати в затяжний апхіл
Гідравлічні гальма Tektro M275 з роторами 160 мм впевнено зупиняють байк під час їзди бездоріжжям
Подвійні алюмінієві обідки WTB SX19 заспицовані на 32 спиці
Універсальні покришки для бездоріжжя WTB Ranger Comp 2.25" забезпечують гарний накат рівною поверхнею та впевнене зчеплення на сухому ґрунті
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | GT |
| Користувальницькі характеристики | |
| SKU | G28101M25 |
| Тип | Велосипед |
| Вилка | SR Suntour XCM-DS, 80mm, Hydraulic Lockout and Preload, Coil |
| Вынос | GT All Terra, 6061 Alloy, 31.8, 8° |
| Габаритний товар | Да |
| Рік | 2025 |
| Грипси | GT Statement |
| Діаметр колеса | 29" |
| Задній перемикач | Shimano Tourney |
| Касета | Shimano Acera, 12-32, 8-speed |
| Категорія велосипеда | Гірські |
| Матеріал рами | Алюміній |
| Модельний ряд | GT Aggressor |
| Модельний ряд внутр. асорт. | Aggressor |
| Найменування Укр | Велосипед 29" GT Aggressor Expert рама — L BLK |
| Не оплачувати бонусами | Немає |
| Не показувати на сайті | Немає |
| Ободи | WTB SX19, 32h |
| Педалі | GT Slim Line Flat Pedal |
| Передній перемикач | Shimano Tourney, 31.8 Clamp |
| Підвіска | хардтейл |
| Підсідельний штир | GT All Terra Two Bolt Alloy |
| Покришки | WTB Ranger Comp, 27.5/29 x 2.25", DNA Compound |
| Стать | Чоловічий, Унісекс |
| Порядок сортування | 4.5 |
| Розмір рами | L |
| Рама | GT 6061 T6 Aluminum Frame, Triple Triangle w/ Floating Seat Stays, Forged Drop-outs w/ Disc Brake Mounts, Zero Stack 1 1/8" Head Tube, 27.5/29" Wheels |
| Рост | 178-185 см |
| Кермова колонка | Semi-integrated, Sealed Cartridge |
| Кермо | GT All Terra Alloy Riser, 25mm Rise, 8° Sweep, 6° Rise, 720mm Width |
| Ручки перемикання | Shimano SL-M315, 8-speed |
| Сідло | GT MTB |
| Спиці | Stainless Steel, 14g |
| Тип вилки | пружинно-оливна |
| Тип гірського велосипеда | прогулянковий |
| Тип гальма | дискові гідравліки |
| Гальма | Tektro M275 Hydro Disc, 160/160mm Rotor |
| Трансмісія | Механічна |
| Колір велосипеда | Чорний |
| Цепь | KMC Z8.3, 8-speed |
| Шатуни | Shimano TY301, 42/34/24t |
Інформація для замовлення
- Ціна: 23 940 ₴
