
Велосипед 29" GT Aggressor Expert рама - XL SLT
25 080 ₴
- В наявності
- Код: SKE-22-27
+380 (96) 213-41-82
продавець-консультант- +380 (97) 940-76-51Консультант по вело запчастинам
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
КОМФОРТНА ЇЗДА БЕЗДОРІЖЖЯМ Хардтейл Aggressor – це гірський велосипед для прогулянок і фітнес тренувань по парках і лісових стежках. Спортивна, але не гоночна, посадка дозволить швидко їздити по помірному бездоріжжю або ж викортистовувати велосипед як швидкий ком’ютер, якщо вам більше до вподоби їзда навпростець. Також цей велосипед може стати чудовим придбанням для новачків, що тільки обирають собі перший гірський байк. Aggressor отримав оновлену технологію «третього трикутника» Triple Triangle Float Seat Stays. Це свіжий погляд на класичний для GT потрійний трикутник, що спрямований не лише на жорсткість, а ще й на комфорт. Відсутність зварювання в районі підсідельної труби і верхніх пер, зробила пера більш пружними, що дозволяє їм виконувати функцію мікроамортизації, при цьому спеціальна форма труб дозволяє перам згинатися тільки у вертикальному напрямку. Завдяки цьому їзда по нерівній дорозі та пересіченій місцевості стала комфортнішою, зберігаючи чіткість керування та динамічність прискорень. РАМА ТА ВИЛКА Легка та жорстка рама з алюмінієвого сплаву 6061 T6 не схильна до корозії Ковані дропаути для більшої та міцності конструкції Оновлена технологія Triple Triangle FSS виконує роль мікропідвіски для комфортнішої їзди Вилка SR Suntour XCM-DS має хід 80 мм, що робить їзду бездоріжжям безпечнішою та комфортнішою, адже колесо має більше зчеплення з поверхнею Для легшої їзди вгору чи по асфальту, вилка має гідравлічний локаут, КОМПЛЕКТАЦІЯ Трансмісія початкового рівня на 3х8 швидкостей від японського бренду Shimano Розрахунок зірок 42/34/24 спереду та 12-32 позаду дозволить як розігнатись по прямій так і заїхати в затяжний апхіл Гідравлічні гальма Tektro M275 з роторами 160 мм впевнено зупиняють байк при їзді по бездоріжжю Подвійні алюмінієві ободи WTB SX19 заспицьовані на 32-ма спицями Універсальні покришки для бездоріжжя WTB Ranger Comp 2.25” забезпечують гарний накат по рівній поверхні та впевнене зчеплення на сухому ґрунті
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | GT |
| Користувальницькі характеристики | |
| SKU | G28101M |
| Тип | Велосипед |
| Вилка | SR Suntour XCM-DS, 80mm, Hydraulic Lockout and Preload, Coil |
| Вынос | GT All Terra, 6061 Alloy, 31.8, 8° |
| Габаритний товар | Да |
| Год (модельний) | 2023 |
| Грипси | GT Statement |
| Діаметр колеса | 29 " |
| Задній перемикач | Shimano Tourney |
| Картинки | 23823678 |
| Касета | Shimano Acera, 12-32, 8-speed |
| Матеріал рами | Алюміній |
| Модельний ряд | GT Aggressor |
| Модельний ряд внутр. асорт. | Aggressor |
| Найменування Укр | Велосипед 29" GT Aggressor Expert рама — XL SLT |
| Не оплачувати бонусами | Немає |
| Не показувати на сайті | Немає |
| Ободи | WTB SX19, 32h |
| Педалі | GT Slim Line Flat Pedal |
| Передній перемикач | Shimano Tourney, 31.8 Clamp |
| Підсідельний штир | GT All Terra Two Bolt Alloy |
| Покришки | WTB Ranger Comp, 27.5/29 x 2.25", DNA Compound |
| Стать | Чоловічий, Унісекс |
| Порядок сортування | 4.5 |
| Розмір рами | XL |
| Рама | GT 6061 T6 Aluminum Frame, Triple Triangle w/ Floating Seat Stays, Forged Drop-outs w/ Disc Brake Mounts, Zero Stack 1 1/8" Head Tube, 27.5/29" Wheels |
| Рост | 185-196 см |
| Кермова колонка | Semi-integrated, Sealed Cartridge |
| Кермо | GT All Terra Alloy Riser, 25mm Rise, 8° Sweep, 6° Rise, 720mm Width |
| Ручки перемикання | Shimano SL-M315, 8-speed |
| Сідло | GT MTB |
| Спиці | Stainless Steel, 14g |
| Тип амортизації | Хардтейл |
| Тип велосипеда | Гірські |
| Тип вилки | пружинно-оливна |
| Тип гірського велосипеда | прогулянковий |
| Тип рансмісії | механічна |
| Тип гальм | дискові гідравліки |
| Гальма | Tektro M275 Hydro Disc, 160/160mm Rotor |
| Колір велосипеда | Морська хвиля |
| Цепь | KMC Z8.3, 8-speed |
| Шатуни | Shimano TY301, 42/34/24t |
Інформація для замовлення
- Ціна: 25 080 ₴


