
Велосипед 26" Pride GLIDER 6.1 2025 серо-лазурный
19 530 ₴
- В наявності
- Код: SKD-84-30
+380 (96) 213-41-82
продавець-консультант- +380 (97) 940-76-51Консультант по вело запчастинам
- +380 (98) 462-86-16Обмін та повернення товару
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
ЛЕГКИЙ І НАДІЙНИЙ БАЙК, СПОСОДИНИЙ ВУХОДИНЬ У ВЕЛОСІПЕДНИЙ СВІТ ЗПЕРВОЇ ЗІЗДКИ
Легко керується й не вимагає великих зусиль, щоб зрушитися з місця, навіть під час першої поїздки.
Зібраний із якісних і довговічних комплектуючих, а в його основі одна з найлегших рам на ринку.
Призначений для юних велосипедистів зі зростом від 150 до 165 см.
Виразний і сучасний дизайн не залишить байдужих серед дітей і батьків.
РАМА І ВИЛИКА
Рама та вилка зроблені зі сплаву алюмінію 6061T. Це міцний і надійний матеріал, а головне, він дуже легкий.
Геометрія велосипеда проєктувалася з урахуванням багаторічного досвіду створення велосипедів і відгуків користувачів.
Міцне лакофарбове покриття досить складно пошкодити. Це гарантує привабливий зовнішній вигляд надовго.
Скошена верхня труба убезпечить дитину від травм у разі неакуратного стриження із сідла.
Підтримує встановлення повноцінних крил і багажника.
КОМПЛЕКТАЦІЯ
Колеса мають класичне компонування з алюмінієвих втулок і ободів, з'єднаних сталевими спицями. Вони на лад міцніші та ремонтопридатніші за литі диски.
Втулки коліс обладнані промисловими підшипниками, які неймовірно легко котяться й не вимагають обслуговування впродовж усього терміну експлуатації.
Взуті колеса в напівслітні покришки Kenda розміром 26х1,75". Їх протектор дає змогу без зусиль їхати сухим і мокрим асфальтом, а також по накатаних лісових стежках і ґрунтовці.
Задній перемикач на 8 швидкостей Microshift ACOLYTE обладнаний курковою ручкою перемикання, як на дорослих велосипедах, що допомагає швидко та точно вмикати необхідне передавання.
Гальма на байці обідні, типу V-Brake. Вони зупиняють велосипед, притискаючи гальмівні колодки з обох боків обода. Це досить потужне гальмо, водночас їхня конструкція досить проста, що гарантує їхню надійність.
Легко керується й не вимагає великих зусиль, щоб зрушитися з місця, навіть під час першої поїздки.
Зібраний із якісних і довговічних комплектуючих, а в його основі одна з найлегших рам на ринку.
Призначений для юних велосипедистів зі зростом від 150 до 165 см.
Виразний і сучасний дизайн не залишить байдужих серед дітей і батьків.
РАМА І ВИЛИКА
Рама та вилка зроблені зі сплаву алюмінію 6061T. Це міцний і надійний матеріал, а головне, він дуже легкий.
Геометрія велосипеда проєктувалася з урахуванням багаторічного досвіду створення велосипедів і відгуків користувачів.
Міцне лакофарбове покриття досить складно пошкодити. Це гарантує привабливий зовнішній вигляд надовго.
Скошена верхня труба убезпечить дитину від травм у разі неакуратного стриження із сідла.
Підтримує встановлення повноцінних крил і багажника.
КОМПЛЕКТАЦІЯ
Колеса мають класичне компонування з алюмінієвих втулок і ободів, з'єднаних сталевими спицями. Вони на лад міцніші та ремонтопридатніші за литі диски.
Втулки коліс обладнані промисловими підшипниками, які неймовірно легко котяться й не вимагають обслуговування впродовж усього терміну експлуатації.
Взуті колеса в напівслітні покришки Kenda розміром 26х1,75". Їх протектор дає змогу без зусиль їхати сухим і мокрим асфальтом, а також по накатаних лісових стежках і ґрунтовці.
Задній перемикач на 8 швидкостей Microshift ACOLYTE обладнаний курковою ручкою перемикання, як на дорослих велосипедах, що допомагає швидко та точно вмикати необхідне передавання.
Гальма на байці обідні, типу V-Brake. Вони зупиняють велосипед, притискаючи гальмівні колодки з обох боків обода. Це досить потужне гальмо, водночас їхня конструкція досить проста, що гарантує їхню надійність.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Pride |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 10.6 кг |
| Тип | Велосипед |
| Вилка | PRIDE алюміній 26'' |
| Втулки | пром. підшипник, алюміній 28 спиці |
| Габаритний товар | Да |
| Рік | 2025 |
| Діаметр колеса | 26" |
| Задній перемикач | Microshift ACOLYTE RD-M5180M 8шв |
| Картинки | 16333591,16333592,16333593 |
| Касета | Microshift CS-H083 12-42T |
| Категорія велосипеда | Підліткові |
| Матеріал рами | Алюміній |
| Модельний ряд | Pride Glider |
| Модельний ряд внутр. асорт. | 26" Glider |
| Найменування Укр | Велосипед 26" Pride GLIDER 6.1 2025 сіро-блакитний |
| Не оплачувати бонусами | Немає |
| Не показувати на сайті | Немає |
| Підсідельний штир | 25,4х350мм, алюміній, ексцентрик |
| Покришки | Полуслік Kenda 26х1,75" |
| Стать | Чоловічий,Женський, Унісекс |
| Порядок сортування | 2.5 |
| Розмір рами | One size |
| Рама | PRIDE алюміній 26'' |
| Рост | 150-165 см |
| Кермо | PRIDE 600мм, алюміній |
| Тип вилки | ригідна |
| Тип гальма | обідні |
| Гальма | V-Brake |
| Трансмісія | Механічна |
| Колір велосипеда | Блакитний |
| Шатуни | Prowheel C10Y-NW алюміній, 152MM |
Інформація для замовлення
- Ціна: 19 530 ₴



