
Вилка 29" Cannondale Lefty Ocho 100мм алюминий, черная (CP9200U1029)
58 960 ₴
- В наявності
- Код: FRK-64-39
+380 (96) 213-41-82
продавець-консультант- +380 (97) 940-76-51Консультант по вело запчастинам
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Створена для точності, контролю та ефективності на змаганнях та складних трасах. Cannondale Lefty Ocho для коліс 29 дюймів - це лівостороння алюмінієва вилка з одинарною короною, яка почувається як удома в перегонах по пересіченій місцевості. Замість втулок ковзання три ряди голчастих підшипників забезпечують майже безперебійну роботу. Демпфер Chamber відрізняється не тільки плавним демпфуванням, але й самопрокачуванням та чудовим регулюванням температури. Коли ви знімаєте колесо, кріплення каліпера гальма StopLock спрощує зняття каліпера гальма: просто утримуйте кнопку та поверніть гвинт на 180 градусів за допомогою шестигранного ключа на 5 мм. У комплект входить виносний важіль керування RockShox для регулювання блокування, так що ви можете миттєво перемикатися між спуском та підйомом під час їзди. Характеристики: Застосування: Cross Country Розмір колеса: 29" Тип підвіски: повітряна Хід: 100 мм Рульова труба: 1 1/8 - 1,5" конічна Тип осі: Lefty 60 Стандарт колеса: Lefty 60 Кріплення гальма: дисковий PM6 (direct mount 160 мм) Offset: 55 мм Діаметр кермової труби (винос): 28,6 мм Діаметр кермової труби (корона): 40 мм Від осі до корони: 510 мм Матеріал штока: алюміній Матеріал корони: алюміній Матеріал штанини: алюміній Матеріал нижньої труби: алюміній Регулювання компресії: так Регулювання відскоку: так Жорсткість підвіски: регулювання тиску повітря Регулювання ходу: ні Виносний локаут: так Розмір ротора (макс.): 180 мм Вага: 1735 р Обмеження за вагою: 138 кг Ширина шини (макс.): 63 мм Примітка: коли вилка повністю стиснута, зазор шини до корони вилки повинен бути не менше 3 мм. Особливості: Легкі алюмінієві штанина та нижня нога вилки Високопотоковий демпфер камери з пневматичною пружиною, що самобалансується Система пружин OppO: регулювання повітря без механічних частин Виносний важіль блокування Швидкознімне кріплення каліпера гальма StopLock для легкої та швидкої установки та зняття каліпера гальма, наприклад, при заміні колеса (потрібний шестигранний ключ 5 мм) Delta Cage: три ряди голчастих підшипників для особливо низького тертя Офсет OutFront 55 мм оптимізовано для більш плоских кутів кермової труби Повітряний клапан SideCar для накачування збоку Комплектація: 1 х Cannondale Lefty Ocho 29" амортизаційна вилка 1 х RockShox OneLoc виносний локаут 1 х трос 1 х сорочка троса 2 х кінцеві заглушки 1 х зіркоподібна гайка 1 х верхня заглушка 1 х болт
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Cannondale |
| Хід вилки | 100 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип | Вилка |
| Діаметр колеса | 29 " |
| Діаметр штока вилки | 1"1/8 - 1"1/2 |
| Призначення вилки | Гірські |
| Найменування Укр | Вилка 29" Cannondale Lefty Ocho 100мм алюміній, чорна (CP9200U1029) |
| Наявність блокування | Да |
| Не оплачувати бонусами | Немає |
| Не показувати на сайті | Немає |
| Порядок сортування | 4.5 |
| Тип вилки | повітряно-оливна |
| Тип кріплення колеса | Ось |
| Тип кріплення гальма | Диск |
| Тип штока вилки | Безнарізний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 58 960 ₴

