
Велосипед 29" GT Zaskar LT Elite рама - XL BLK
58 380 ₴
- В наявності
- Код: SKE-38-80
+380 (96) 213-41-82
продавець-консультант- +380 (97) 940-76-51Консультант по вело запчастинам
- +380 (98) 462-86-16Обмін та повернення товару
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Zaskar пройшов довге життя від універсального олл-маунтин хардтейлу 1990-х і до швидкого кантриніка 2010-х, для того, щоб переродитися в трейловий байк для фанової їзди лісовими стежками!
Велосипед отримав оновлену технологію «тритього трикутника» Triple Triangle Float Seat Stays. Це свіжий погляд на класичний для GT потрійний трикутник, спрямований не тільки на жорсткість, але й на комфорт. Те, що немає зварювання в зоні підсідельної труби та верхніх пір'я, зробило пір'я пружнішим, що дає змогу їм виконувати функцію мікроамортизації, водночас спеціальна форма труб дає змогу пір'ям вигинатися тільки у вертикальному напрямку. Завдяки цьому їзда нерівною дорогою та перетятій місцевості стала комфортнішою, зберігаючи чіткість керування й динамічність прискорень.
Ключові особливості:
Легка та жорстка рама з алюмінієвого сплаву 6061 T6 не схильна до корозії
Ковані дропаути під втулки стандарту Boost зі наскрізними осями для більшої міцності конструкції
Оновлена технологія Triple Triangle FSS виконує роль мікропідвіски для комфортнішої їзди
Вилка RockShox 35 Silver R має хід 130 мм, товсті ноги 35 мм, м'яку пружину та дропаути під втулки стандарту Boost зі наскрізними осями
Новітня трансмісія Shimano CUES на 11 швидкостей із великою касетою 11-50Т і шатунами із зіркою 32T дасть змогу як розігнатися по прямій, так і заїхати в затяжний апхіл
Гідравлічні гальма Shimano MT400 з роторами 180 мм має гарну модуляцію та потужне гальмівне зусилля, щоб впевнено зупинити байк на бездоріжжі
Міцні алюмінієві безкамерні ободи WTB ST i30 TCS 2.0 взуті в широкі покришки Maxxis Rekon 2.4", які мають гарний зачіп як на утрамбованому, так і на пухкому ґрунті
Велосипед отримав оновлену технологію «тритього трикутника» Triple Triangle Float Seat Stays. Це свіжий погляд на класичний для GT потрійний трикутник, спрямований не тільки на жорсткість, але й на комфорт. Те, що немає зварювання в зоні підсідельної труби та верхніх пір'я, зробило пір'я пружнішим, що дає змогу їм виконувати функцію мікроамортизації, водночас спеціальна форма труб дає змогу пір'ям вигинатися тільки у вертикальному напрямку. Завдяки цьому їзда нерівною дорогою та перетятій місцевості стала комфортнішою, зберігаючи чіткість керування й динамічність прискорень.
Ключові особливості:
Легка та жорстка рама з алюмінієвого сплаву 6061 T6 не схильна до корозії
Ковані дропаути під втулки стандарту Boost зі наскрізними осями для більшої міцності конструкції
Оновлена технологія Triple Triangle FSS виконує роль мікропідвіски для комфортнішої їзди
Вилка RockShox 35 Silver R має хід 130 мм, товсті ноги 35 мм, м'яку пружину та дропаути під втулки стандарту Boost зі наскрізними осями
Новітня трансмісія Shimano CUES на 11 швидкостей із великою касетою 11-50Т і шатунами із зіркою 32T дасть змогу як розігнатися по прямій, так і заїхати в затяжний апхіл
Гідравлічні гальма Shimano MT400 з роторами 180 мм має гарну модуляцію та потужне гальмівне зусилля, щоб впевнено зупинити байк на бездоріжжі
Міцні алюмінієві безкамерні ободи WTB ST i30 TCS 2.0 взуті в широкі покришки Maxxis Rekon 2.4", які мають гарний зачіп як на утрамбованому, так і на пухкому ґрунті
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | GT |
| Користувальницькі характеристики | |
| SKU | G26203M |
| Тип | Велосипед |
| Вилка | RockShox 35 Silver R, 130mm, 15x110mm, Tapered Steerer, 44mm OffSet |
| Втулки | Formula, 15x110mm / Formula, 12x148mm |
| Вынос | GT Alloy, 45mm |
| Габаритний товар | Да |
| Рік | 2025 |
| Грипси | GT MTB |
| Діаметр колеса | 29" |
| Задній перемикач | Shimano CUES U6000 |
| Картинки | 16715987,16715988 |
| Касета | Shimano CUES LG400, 11-50, 11-speed |
| Категорія велосипеда | Гірські |
| Матеріал рами | Алюміній |
| Модельний ряд | GT Zaskar |
| Модельний ряд внутр. асорт. | Zaskar |
| Найменування Укр | Велосипед 29" GT Zaskar LT Elite рама - XL BLK |
| Не оплачувати бонусами | Немає |
| Не показувати на сайті | Немає |
| Ободи | WTB ST i30 TCS 2.0, 32h, Tubeless Ready |
| Підвіска | хардтейл |
| Підсідельний штир | TranzX Dropper, Internal Routing, 31.6mm |
| Покришки | Maxxis Rekon, 29 x 2.4”, Wire 60TPI Exo |
| Стать | Чоловічий, Унісекс |
| Порядок сортування | 4.5 |
| Розмір рами | XL |
| Рама | Zaskar LT 29” Frame, BSA 73mm, Tapered Head Tube, Boost 12x148 Thru-Axle, SRAM UDH |
| Рост | 185-198 см |
| Кермова колонка | FSA No.42E, Integrated |
| Кермо | GT Alloy Riser Bar, 30mm Rise, 780mm Wide, 5° Rise, 8° Back |
| Ручки перемикання | Shimano CUES U6000, 11-Speed |
| Сідло | WTB Silverado Sport |
| Суперкенбек | Немає |
| Тип вилки | пружинно-оливна |
| Тип гірського велосипеда | трейловий |
| Тип гальма | дискові гідравліки |
| Гальма | Shimano MT400 Hydro Disc, 180/180mm Rotors |
| Трансмісія | Механічна |
| Колір велосипеда | Чорний |
| Цепь | Shimano LG500, 11-speed |
| Шатуни | Prowheel MPX, 32T |
Інформація для замовлення
- Ціна: 58 380 ₴


