
Велосипед 16" Pride MARVEL 16 2025 блакитний
9 240 ₴
- В наявності
- Код: SKE-84-22
+380 (96) 213-41-82
продавець-консультант- +380 (97) 940-76-51Консультант по вело запчастинам
- +380 (98) 462-86-16Обмін та повернення товару
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Pride Marvel 16 — яскравий і дуже зручний велосипед для дуже активних дітей зі зростом 90-110 см. Форма рами та деякі технічні рішення роблять його схожим на більш дорослі моделі велосипедів, що допомагає легше пересаджуватися на них, коли дитина підросте.
Рама та вилка зроблені з легкого та міцного алюмінієвого сплаву 6061 і практично не схильні до корозії. Рама має низьку форму, щоб було легше залазити на сідло та слазити назад. Не сильно високе й ширше кермо, а також форма рами роблять посадку більш спортивною, ніж на класичному велосипеді. Таке рішення дає змогу зробити швидку їзду безпечнішою завдяки поліпшеному контролю над керуванням велосипедом. Комплектні пластикові крила допоможуть проїхати калюжами після дощу та залишитися сухим. Тренувальні колеса, які також входять до комплекту, допоможуть дитині абсолютно безпечно навчитися їзди на велосипеді. А коли кручення педалей і рулечка будуть освоєні, коліщатка можна від'єднати та почати освоювати баланс.
Колеса складаються із широких алюмінієвих ободів і міцних сталевих втулок, а взуті вони в універсальні покришки Innova 2.1". Така ширина краще згладжує їзду, поглинаючи дрібну тряску на кам'янистих ділянках дороги, завдяки великому об'єму. За зупинку велосипеда відповідають два обідні гальма, що дають змогу відразу вчитися використовувати гальмівні ручки на кермі, щоб легше перейти на доросліші моделі. Ручка гальма має зменшений важіль, яким дітям набагато зручніше користуватися, ніж класичними ручками. Трансмісія має лише одну швидкість. Це дасть змогу швидше навчитися повертати, гальмувати та тримати рівновагу на велосипеді, не відвертаючи уваги на перемикачі та не ризикуючи пошкодити їх у разі падіння. Співвідношення передньої й задньої зірки підбиралася так, щоб дитина могла легко стартувати без сторонньої допомоги, а додатково цьому сприяє каретка на промислових підшипниках, завдяки якій дітям дуже легко обертати педалі. Педалі ж підходили спеціально під дитячий розмір ноги.
Pride Marvel 16 — чудовий варіант, щоб почати безпечно освоювати їзду на велосипеді без потреби переучуватися під іншу посадку та інші гальма на дорослих моделях.
Рама та вилка зроблені з легкого та міцного алюмінієвого сплаву 6061 і практично не схильні до корозії. Рама має низьку форму, щоб було легше залазити на сідло та слазити назад. Не сильно високе й ширше кермо, а також форма рами роблять посадку більш спортивною, ніж на класичному велосипеді. Таке рішення дає змогу зробити швидку їзду безпечнішою завдяки поліпшеному контролю над керуванням велосипедом. Комплектні пластикові крила допоможуть проїхати калюжами після дощу та залишитися сухим. Тренувальні колеса, які також входять до комплекту, допоможуть дитині абсолютно безпечно навчитися їзди на велосипеді. А коли кручення педалей і рулечка будуть освоєні, коліщатка можна від'єднати та почати освоювати баланс.
Колеса складаються із широких алюмінієвих ободів і міцних сталевих втулок, а взуті вони в універсальні покришки Innova 2.1". Така ширина краще згладжує їзду, поглинаючи дрібну тряску на кам'янистих ділянках дороги, завдяки великому об'єму. За зупинку велосипеда відповідають два обідні гальма, що дають змогу відразу вчитися використовувати гальмівні ручки на кермі, щоб легше перейти на доросліші моделі. Ручка гальма має зменшений важіль, яким дітям набагато зручніше користуватися, ніж класичними ручками. Трансмісія має лише одну швидкість. Це дасть змогу швидше навчитися повертати, гальмувати та тримати рівновагу на велосипеді, не відвертаючи уваги на перемикачі та не ризикуючи пошкодити їх у разі падіння. Співвідношення передньої й задньої зірки підбиралася так, щоб дитина могла легко стартувати без сторонньої допомоги, а додатково цьому сприяє каретка на промислових підшипниках, завдяки якій дітям дуже легко обертати педалі. Педалі ж підходили спеціально під дитячий розмір ноги.
Pride Marvel 16 — чудовий варіант, щоб почати безпечно освоювати їзду на велосипеді без потреби переучуватися під іншу посадку та інші гальма на дорослих моделях.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Pride |
| Колір | Блакитний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 8.8 кг |
| Тип | Велосипед |
| Вилка | PRIDE алюміній ригідна |
| Втулки | Алюміній+сталь, 20спиць, ексцентрик |
| Габаритний товар | Да |
| Рік | 2025 |
| Діаметр колеса | 16" |
| Додаткові опції | Тренувальні колеса |
| Картинки | 16641378,16641379,16641380 |
| Матеріал рами | Алюміній |
| Модельний ряд | Pride Marvel |
| Модельний ряд внутр. асорт. | Pride 16" |
| Найменування Укр | Велосипед 16" Pride MARVEL 16 2025 блакитний |
| Не оплачувати бонусами | Немає |
| Не показувати на сайті | Немає |
| Підсідельний штир | 27.2×200mm, QR, алюміній |
| Покришки | Innova 16’’х2,1 |
| Стать | Чоловічий,Женський, Унісекс |
| Порядок сортування | 4.5 |
| Розмір рами | One size |
| Рама | PRIDE алюміній 16’’ |
| Рост | 90-110 см |
| Кермо | PRIDE 540 мм, сталь |
| Тип вилки | ригідна |
| Тип гальма | обідні |
| Гальма | V-Brake |
| Трансмісія | одношвидкісна |
| Колір велосипеда | Блакитний |
| Шатуни | 32T*100MM, сталь |
Інформація для замовлення
- Ціна: 9 240 ₴



