
Велосипед 26" Pride GLIDER 6.2 2025 темно-сірий
21 420 ₴
- В наявності
- Код: SKD-44-91
+380 (96) 213-41-82
продавець-консультант- +380 (97) 940-76-51Консультант по вело запчастинам
- +380 (98) 462-86-16Обмін та повернення товару
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Велосипеди Pride GLIDER вони дуже зручні, легко керуються й не потребують великих зусиль, щоб зрушитися з місця, навіть під час першого в житті поїздки. Модель GLIDER 6.2 є вдосконаленою версією з дисковими гальмами та прохіднішими покришками. Велосипед зібраний на якісних і довговічних комплектуючих, а в його основі одна з найлегших рам на ринку. Цей байк призначений для юних велосипедистів зі зростом від 150 до 165 см.
Рама та вилка зроблені зі сплаву алюмінію 6061T. Це міцний і надійний матеріал, а головне, він дуже легкий. Рама розкрита міцним лакофарбовим покриттям, яке досить складно пошкодити. Це гарантує привабливий зовнішній вигляд надовго. Скошена верхня труба убезпечить дитину від травм у разі неакуратного стриження із сідла.
Колеса мають класичне компонування з алюмінієвих втулок і ободів, з'єднаних сталевими спицями. Вони на лад міцніші та ремонтніше за литі диски. Втулки коліс обладнані промисловими підшипниками, які неймовірно легко котяться й не потребують обслуговування впродовж усього терміну експлуатації. Взути колеса в універсальні покришки Kenda розміром 26х1,75", які добре підійдуть як для лісових ґрунтовок, так і для асфальтованих міських доріжок. Задній перемикач на 9 швидкостей обладнаний курковою ручкою перемикання, як на дорослих велосипедах, що допомагає швидко та точно вмикати необхідне передавання. Ланцюг закритий щитком, що захищає штани від забруднення мастилом із ланцюга. Гальмує байк за допомогою гідравлічних дискових гальм. Вони набагато потужніші за обідні гальма, не бояться вісімок на колесі, безвідмовно працюють у дощовиту погоду й набагато легше натискаються гальмівні ручки, даючи змогу точніше контролювати силу гальмування.
Легкий і надійний Pride GLIDER 6.2 здатний втягнути в велосипедний світ із першої поїздки!
Рама та вилка зроблені зі сплаву алюмінію 6061T. Це міцний і надійний матеріал, а головне, він дуже легкий. Рама розкрита міцним лакофарбовим покриттям, яке досить складно пошкодити. Це гарантує привабливий зовнішній вигляд надовго. Скошена верхня труба убезпечить дитину від травм у разі неакуратного стриження із сідла.
Колеса мають класичне компонування з алюмінієвих втулок і ободів, з'єднаних сталевими спицями. Вони на лад міцніші та ремонтніше за литі диски. Втулки коліс обладнані промисловими підшипниками, які неймовірно легко котяться й не потребують обслуговування впродовж усього терміну експлуатації. Взути колеса в універсальні покришки Kenda розміром 26х1,75", які добре підійдуть як для лісових ґрунтовок, так і для асфальтованих міських доріжок. Задній перемикач на 9 швидкостей обладнаний курковою ручкою перемикання, як на дорослих велосипедах, що допомагає швидко та точно вмикати необхідне передавання. Ланцюг закритий щитком, що захищає штани від забруднення мастилом із ланцюга. Гальмує байк за допомогою гідравлічних дискових гальм. Вони набагато потужніші за обідні гальма, не бояться вісімок на колесі, безвідмовно працюють у дощовиту погоду й набагато легше натискаються гальмівні ручки, даючи змогу точніше контролювати силу гальмування.
Легкий і надійний Pride GLIDER 6.2 здатний втягнути в велосипедний світ із першої поїздки!
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Pride |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 11.4 кг |
| Тип | Велосипед |
| Вилка | PRIDE алюміній 26'' |
| Втулки | пром. підшипник, алюміній 28 спиці |
| Габаритний товар | Да |
| Рік | 2025 |
| Діаметр колеса | 26" |
| Задній перемикач | RD-M619M Microshift ADVENT 9 sp. |
| Картинки | 16689139,16689140,16689141 |
| Касета | Microshift CS-H093 11-46T |
| Категорія велосипеда | Підліткові |
| Матеріал рами | Алюміній |
| Модельний ряд | Pride Glider |
| Модельний ряд внутр. асорт. | 26" Glider |
| Найменування Укр | Велосипед 26" Pride GLIDER 6.2 2025 темно-сірий |
| Не оплачувати бонусами | Немає |
| Не показувати на сайті | Немає |
| Підсідельний штир | 25,4х350мм, алюміній, ексцентрик |
| Покришки | Kenda 26х1,75" |
| Стать | Чоловічий,Женський, Унісекс |
| Порядок сортування | 4.5 |
| Розмір рами | One size |
| Рама | PRIDE алюміній 26'' |
| Рост | 150-165 см |
| Кермо | PRIDE 600мм, алюміній |
| Тип вилки | ригідна |
| Тип гальма | дискові гідравліки |
| Гальма | Shimano MT200 дискові гідравлічні |
| Трансмісія | Механічна |
| Колір велосипеда | Темно-сірий |
| Шатуни | Prowheel C10Y-NW алюміній, 152MM |
Інформація для замовлення
- Ціна: 21 420 ₴



