
Велосипед 28" Pride ROCX 8.1 рама — S 2025 зелений
25 620 ₴
- В наявності
- Код: SKE-82-98
+380 (96) 213-41-82
продавець-консультант- +380 (97) 940-76-51Консультант по вело запчастинам
- +380 (98) 462-86-16Обмін та повернення товару
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Pride Rocx можна справедливо назвати «народним гравійником». Його можна натрапити на лісових стежках у компанії з кантриніками, він може нестися міськими вуличками та протискуватися в щільному автомобільному трафікі, він переміг уже десятки і сотні тисяч кілометрів повісяний багажниками та сумками з провізією. У якому б амплуа ви не зустріли на вулиці Rocx, одне буде незмінним — щира усмішка райдера, що сидить на ньому!
Нова генерація Rocx отримала повністю перероблену геометрію, спрямовану на більший комфорт і стабільність велосипеда. Оновлена вилка дістала згладжені форми, що наближає її вигляд до карбонових. Задній трикутник отримав низькі верхні пера та більш мінімалістичне кріплення каліпера на нижньому пере. Втулки коліс тепер мають картриджні підшипники. Трансмісія замінена з 2х8 на 1х9, що не тільки спрощує користування велосипедом і догляд за ним, але й збільшує кліренс і зменшує загальну вагу, а жорсткіша конструкція перемикача зменшує ризик падіння ланцюга.
Ключові особливості:
Рама та вилка зроблені зі сплаву алюмінію 6061Т
Геометрія велосипеда призначена для тривалої та помірно динамічної їзди
Велика кількість бонок на рамі та виделці для багажників, сумок і додаткових аксесуарів
Можна встановити повнорозмірні крила
Фреймсет підтримує покришки 700х47С
Трансмісія 1х9 із касетою 11-46Т і передньою зіркою 40T
Колеса на втулках із картриджними підшипниками
Нова генерація Rocx отримала повністю перероблену геометрію, спрямовану на більший комфорт і стабільність велосипеда. Оновлена вилка дістала згладжені форми, що наближає її вигляд до карбонових. Задній трикутник отримав низькі верхні пера та більш мінімалістичне кріплення каліпера на нижньому пере. Втулки коліс тепер мають картриджні підшипники. Трансмісія замінена з 2х8 на 1х9, що не тільки спрощує користування велосипедом і догляд за ним, але й збільшує кліренс і зменшує загальну вагу, а жорсткіша конструкція перемикача зменшує ризик падіння ланцюга.
Ключові особливості:
Рама та вилка зроблені зі сплаву алюмінію 6061Т
Геометрія велосипеда призначена для тривалої та помірно динамічної їзди
Велика кількість бонок на рамі та виделці для багажників, сумок і додаткових аксесуарів
Можна встановити повнорозмірні крила
Фреймсет підтримує покришки 700х47С
Трансмісія 1х9 із касетою 11-46Т і передньою зіркою 40T
Колеса на втулках із картриджними підшипниками
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Pride |
| Колір | Зелений |
| Користувальницькі характеристики | |
| SKU | ROCX8125 |
| Тип | Велосипед |
| Вилка | PRIDE алюміній 6061T, жорстка, конусна |
| Втулки | Pride, алюміній, 32 сп., промпідшипник, ексцентрик |
| Вынос | PRIDE, S= 60мм, M= 75мм, L\XL= 90мм, алюміній |
| Габаритний товар | Да |
| Рік | 2025 |
| Діаметр колеса | 28"/700С |
| Задній перемикач | MICROSHIFT RD-M619L ADVENT 9 SPEED LONG CAGE 42-46T |
| Картинки | 16728818,16728819 |
| Касета | MICROSHIFT CS-H093 11-46T ADVENT H-Series 9 Speed Cassette 11-46T |
| Категорія велосипеда | Гравійні |
| Матеріал рами | Алюміній |
| Модельний ряд | Pride ROCX |
| Модельний ряд внутр. асорт. | Rocx 8.1 |
| Найменування Укр | Велосипед 28" Pride ROCX 8.1 рама - S 2025 зелений |
| Не оплачувати бонусами | Немає |
| Не показувати на сайті | Немає |
| Ободи | Алюмінієві, подвійні, 19мм |
| Підсідельний штир | 27,2x350мм, алюміній |
| Покришки | Kenda K1109 KICK-BACK 700x40c |
| Стать | Чоловічий, Унісекс |
| Порядок сортування | 3.5 |
| Розмір рами | S |
| Рама | PRIDE алюміній 6061Т, 700с, конус, внутрішня проводка |
| Рост | 165-175 см |
| Кермо | PRIDE, 31,8, ширина S/M=400, L= 420, XL= 440мм, компакт, алюміній |
| Ручки перемикання | MICROSHIFT SB-M090 ADVENT 1×9 |
| Тип вилки | ригідна |
| Тип гальма | дискові механіки |
| Гальма | Tektro MD-C310, дискові механічні |
| Трансмісія | Механічна |
| Колір велосипеда | Зелений |
| Шатуни | Prowheel RPL, S\M=170, L\XL 175мм, , 40Т, алюміній, під квадрат |
Інформація для замовлення
- Ціна: 25 620 ₴
