
Велосипед 29" GT Zaskar FS Sport рама - XL BLK
57 960 ₴
- В наявності
- Код: SKE-21-62
+380 (96) 213-41-82
продавець-консультант- +380 (97) 940-76-51Консультант по вело запчастинам
- +380 (98) 462-86-16Обмін та повернення товару
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Zaskar пройшов довге життя від універсального олл-маунтин хардтейлу 1990-х і до швидкого кантриніка 2010-х, для того, щоб переродитися в трейловий байк для фанової їзди лісовими стежками!
Геометрія велосипеда ідеально заточена для швидких і точних проходжень синглтреків на межі можливостей, отримуючи від цього максимум задоволення. Кут кермової труби становить 65 градусів, що дає байку стабільність на спусках і технічних ділянках, а кут підсідельної труби 78 градусів дає змогу швидко залітати в підйоми майже як на кантрионі. Система підвіски Linkage Tuned Suspension з 4 важелями ефективно відпрацьовує рельєф, залишаючи байк «приклеєним» до поверхні під час активного педалювання та різкого гальмування, а також не дає велосипеду скинути райдера під час жорстких приземлень.
Ключові особливості:
Легка та жорстка рама з алюмінієвого сплаву 6061 T6 під втулки стандарту Boost із наскрізними осями
Геометрія заточена під технічні та швидкі синглтреки
Сережки перемикача уніфікованого стандарту SRAM UDH
Підвіска Linkage Tuned Suspension з чотирма важелями має хід 120 мм
Виделка SR Suntour XCR має хід 130 мм, товсті ноги 34 мм і дропаути під втулки стандарту Boost зі наскрізними осями
Трансмісія MicroSHIFT Advent-X на 10 швидкостей, що зарекомендувала себе трансмісією, з великою касетою 11-48T і шатунами із зіркою 32T дасть змогу як розігнатися по прямій, так і заїхати в затяжній апхіл
Гідравлічні гальма Tektro M275 з роторами 160 мм мають гарну модуляцію й достатнє гальмівне зусилля, щоб прогнозовано та контрольовано зупиняти байк
Міцні алюмінієві безкамерні обідки WTB STX i25 TCS підтримують безкамерне встановлення покришок
Покришки WTB Breakout Comp 2.3" мають чіпкий протектор, що добре показує себе на змішаному покритті
Геометрія велосипеда ідеально заточена для швидких і точних проходжень синглтреків на межі можливостей, отримуючи від цього максимум задоволення. Кут кермової труби становить 65 градусів, що дає байку стабільність на спусках і технічних ділянках, а кут підсідельної труби 78 градусів дає змогу швидко залітати в підйоми майже як на кантрионі. Система підвіски Linkage Tuned Suspension з 4 важелями ефективно відпрацьовує рельєф, залишаючи байк «приклеєним» до поверхні під час активного педалювання та різкого гальмування, а також не дає велосипеду скинути райдера під час жорстких приземлень.
Ключові особливості:
Легка та жорстка рама з алюмінієвого сплаву 6061 T6 під втулки стандарту Boost із наскрізними осями
Геометрія заточена під технічні та швидкі синглтреки
Сережки перемикача уніфікованого стандарту SRAM UDH
Підвіска Linkage Tuned Suspension з чотирма важелями має хід 120 мм
Виделка SR Suntour XCR має хід 130 мм, товсті ноги 34 мм і дропаути під втулки стандарту Boost зі наскрізними осями
Трансмісія MicroSHIFT Advent-X на 10 швидкостей, що зарекомендувала себе трансмісією, з великою касетою 11-48T і шатунами із зіркою 32T дасть змогу як розігнатися по прямій, так і заїхати в затяжній апхіл
Гідравлічні гальма Tektro M275 з роторами 160 мм мають гарну модуляцію й достатнє гальмівне зусилля, щоб прогнозовано та контрольовано зупиняти байк
Міцні алюмінієві безкамерні обідки WTB STX i25 TCS підтримують безкамерне встановлення покришок
Покришки WTB Breakout Comp 2.3" мають чіпкий протектор, що добре показує себе на змішаному покритті
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | GT |
| Користувальницькі характеристики | |
| SKU | G26402U |
| Тип | Велосипед |
| Вилка | SR Suntour XCR34 Coil, 130mm, 15x110mm |
| Втулки | Formula, 15x110mm / Formula 12x148mm, HG Freehub Body |
| Вынос | GT Alloy, 45mm |
| Габаритний товар | Да |
| Рік | 2025 |
| Грипси | GT MTB |
| Діаметр колеса | 29" |
| Задній амортизатор | SR Suntour Raidon R, 190x140mm |
| Задній перемикач | MicroSHIFT Advent-X |
| Картинки | 16720792,16720793 |
| Касета | MicroSHIFT, 11-48, 10-speed |
| Категорія велосипеда | Гірські, Двохпідвіси |
| Матеріал рами | Алюміній |
| Модельний ряд | GT Zaskar |
| Модельний ряд внутр. асорт. | Zaskar |
| Найменування Укр | Велосипед 29" GT Zaskar FS Sport рама - XL BLK |
| Не оплачувати бонусами | Немає |
| Не показувати на сайті | Немає |
| Ободи | WTB STX i25 TCS, 32h, tubeless ready |
| Підвіска | двопідвіс |
| Підсідельний штир | GT Alloy, 31.6mm |
| Покришки | WTB Breakout Comp, DNA Compound, 29x2.3 |
| Стать | Чоловічий, Унісекс |
| Порядок сортування | 4.5 |
| Розмір рами | XL |
| Рама | Zaskar FS 29” Frame, 120mm Travel, BSA 73mm, Tapered Head Tube, Boost 12x148mm, Thru-Axle, SRAM UDH, 190x40mm, Shock Mount |
| Рост | 185-198 см |
| Кермова колонка | FSA No.57E |
| Кермо | GT Alloy Riser Bar, 20mm Rise, 780mm Wide, 5° Rise, 8° Back |
| Ручки перемикання | microSHIFT Advent X, 10-Speed |
| Сідло | WTB Silverado |
| Тип вилки | пружинно-оливна |
| Тип гірського велосипеда | трейловий |
| Тип гальма | дискові гідравліки |
| Гальма | Tektro M275 Hydro Disc, 160/160mm Rotors |
| Трансмісія | Механічна |
| Колір велосипеда | Чорно-сірий |
| Цепь | KMC X10, 10-speed |
| Шатуни | Prowheel MPX, 32T |
Інформація для замовлення
- Ціна: 57 960 ₴


