
Велосипед 29" GT Avalanche Sport рама - XL RED
26 040 ₴
- В наявності
- Код: SKE-40-38
+380 (96) 213-41-82
продавець-консультант- +380 (97) 940-76-51Консультант по вело запчастинам
- +380 (98) 462-86-16Обмін та повернення товару
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | GT |
| Користувальницькі характеристики | |
| SKU | G27304M |
| Тип | Велосипед |
| Вилка | SR Suntour XCT30, 100mm, Hydraulic Lockout and Preload adjust, Coil |
| Втулки | Alloy Disc, QRx100 / Alloy Disc, QRx141 |
| Вынос | GT All Terra, 6061 Alloy, 31.8, 8° |
| Габаритний товар | Да |
| Рік | 2025 |
| Грипси | GT Statement |
| Діаметр колеса | 29" |
| Задній перемикач | Shimano CUES 9s |
| Каретка | квадрат |
| Касета | Shimano CS-LG400 11-46 |
| Категорія велосипеда | Гірські |
| Матеріал рами | Алюміній |
| Модельний ряд | GT Avalanche |
| Модельний ряд внутр. асорт. | Avalanche |
| Найменування Укр | Велосипед 29" GT Avalanche Sport рама - XL RED |
| Не оплачувати бонусами | Немає |
| Не показувати на сайті | Немає |
| Ободи | WTB SX19, 32h |
| Підвіска | хардтейл |
| Підсідельний штир | GT All-Terra Micro Adjust Alloy Seat Post, 31.6mm |
| Покришки | WTB Ranger Comp, 2.25” |
| Стать | Чоловічий, Унісекс |
| Порядок сортування | 4.5 |
| Розмір рами | XL |
| Рама | GT 6061 T6 Aluminum Frame, Triple Triangle w/ Floating Seat Stays, Internal Cable Routing, Dropper Post Routing, Boost 141 Forged Drop-outs w/ Disc Br |
| Рост | 185-196 см |
| Кермова колонка | Semi-integrated, Sealed Cartridge, Tapered |
| Кермо | GT All Terra Alloy Riser, 25mm Rise, 8° Sweep, 6° Rise, 720mm Width |
| Ручки перемикання | Shimano CUES 9s |
| Сідло | GT MTB |
| Тип вилки | пружинно-оливна |
| Тип гірського велосипеда | крос-кантрі |
| Тип гальма | дискові гідравліки |
| Гальма | Shimano MT200 Hydro Disc, 160/160mm Rotors |
| Трансмісія | Механічна |
| Колір велосипеда | Червоний |
| Цепь | Shimano CN-LG500 |
| Шатуни | Prowheel Charm 32Т |
Інформація для замовлення
- Ціна: 26 040 ₴
