
Велосипед 29" Krook 29 2025 чорний
11 970 ₴
- В наявності
- Код: SKE-01-45
+380 (96) 213-41-82
продавець-консультант- +380 (97) 940-76-51Консультант по вело запчастинам
- +380 (98) 462-86-16Обмін та повернення товару
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Велосипед з алюмінієвою рамою та комплектуючими початкового рівня. Підійде як новачкам, як перший велосипед, так і тим, хто шукає простий в обслуговуванні велосипед на кожен день і неквапливих виїздів за місто на вихідних.
Особливості:
Алюмінієва рама
Амортизаційна вилка з блокуванням
Трансмісія на 7 швидкостей
Гідравлічні дискові гальма
Покришки з універсальним протектором
Особливості:
Алюмінієва рама
Амортизаційна вилка з блокуванням
Трансмісія на 7 швидкостей
Гідравлічні дискові гальма
Покришки з універсальним протектором
Характеристики
| Користувальницькі характеристики | |
|---|---|
| SKU | Krook2925 |
| Виробник | Krook |
| Тип | Велосипед |
| Вилка | Амортизаційна з блокуванням |
| Втулки | Трещітка, під дискові гальма, 32 спиці, |
| Габаритний товар | Да |
| Рік | 2025 |
| Діаметр колеса | 29" |
| Задній перемикач | Shimano Tourney TZ 500 |
| Каретка | промпідшипники |
| Картинки | 16729958,16729959 |
| Категорія велосипеда | Гірські |
| Матеріал рами | Алюміній |
| Модельний ряд | Krook |
| Найменування Укр | Велосипед 29" Krook 29 2025 чорний |
| Не оплачувати бонусами | Немає |
| Не показувати на сайті | Немає |
| Передній перемикач | SHIMANO Tourney TX30-7 |
| Підвіска | хардтейл |
| Підсідельний штир | Алюмінієва, 28.6mm, довжина 300mm |
| Покришки | Wanda 29х2.125" |
| Стать | Чоловічий, Унісекс |
| Порядок сортування | 3.5 |
| Розмір рами | M-L |
| Рама | Гідроформована алюмінієва рама з внутрішньою проводкою тросів |
| Рост | 170-185 см |
| Кермо | Райзер ⌀31.8mm, ширина 620mm |
| Ручки перемикання | Shimano EF 50 7sp |
| Тип вилки | пружинно-еластомірна |
| Тип гірського велосипеда | прогулянковий |
| Тип гальма | дискові гідравліки |
| Гальма | Гідравлічні дискові |
| Трансмісія | Механічна |
| Колір велосипеда | Чорний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 11 970 ₴
