
Велосипед 28" Cannendale TOPSTONE 3 рами — XL 2025 SMC
52 920 ₴
- В наявності
- Код: SKE-19-92
+380 (96) 213-41-82
продавець-консультант- +380 (97) 940-76-51Консультант по вело запчастинам
- +380 (98) 462-86-16Обмін та повернення товару
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Cannondale |
| Користувальницькі характеристики | |
| SKU | C15215U |
| Тип | Велосипед |
| Вилка | Topstone Carbon, 1-1/8" to 1.5" steerer, 55mm OutFront offset, flat mount disc, internal routing, 12x100 thru-axle, triple bottle/gear mounts, fender |
| Втулки | Shimano TC500, 12x100mm/12x142mm centerlock |
| Вынос | Cannondale 3, 6061 Alloy, 31.8, 7° |
| Рік | 2025 |
| Грипси | Cannondale KnurlCork, 2.7mm |
| Діаметр колеса | 28"/700С |
| Додаткові опції | Tubeless valves |
| Задній перемикач | microSHIFT Sword |
| Каретка | FSA cartridge, square taper |
| Картинки | 16725890,16725891,16725892,16725893,16725894,16725895,16725896 |
| Касета | MicroSHIFT, 11-48, 10-speed |
| Категорія велосипеда | Гравійні |
| Матеріал рами | Алюміній |
| Модельний ряд | Cannondale Topstone |
| Модельний ряд внутр. асорт. | Topstone 3 |
| Найменування Укр | Велосипед 28" Cannendale TOPSTONE 3 рами — XL 2025 SMC |
| Не оплачувати бонусами | Немає |
| Не показувати на сайті | Немає |
| Ободи | GXD 1.0, 28h, 23mm internal width, tubeless ready |
| Підсідельний штир | Cannondale 3, 6061 Alloy, 27.2x350mm |
| Покришки | WTB Riddler TCS Light, 700x37c, tubeless ready |
| Стать | Чоловічий, Унісекс |
| Порядок сортування | 3.5 |
| Розмір рами | XL |
| Рама | Topstone, lightweight SmartForm C2 Alloy, 12x142 thru-axle, tapered headtube, BSA threaded BBm flat mount disc, StraightShot internal cable routing, m |
| Рост | 190-203 см |
| Кермова колонка | Integrated, 1-1/8" - 1.5" |
| Кермо | Cannondale 3, butted 6061 Alloy, 16 deg flare drop |
| Ручки перемикання | microSHIFT Sword, 10-speed |
| Сідло | Selle Royal SRX Open |
| Спиці | Stainless Steel, 14g |
| Тип вилки | ригідна |
| Тип гальма | дискові механіки |
| Гальма | Promax Decoder R mechanical disc, 160/160mm centerlock rotors |
| Гальмівні ручки | microSHIFT Sword |
| Трансмісія | Механічна |
| Колір велосипеда | Блакитний |
| Цепь | KMC X10, 10-speed |
| Шатуни | Prowheel Charm, 40T |
Інформація для замовлення
- Ціна: 52 920 ₴
