
Велосипед 29" GT Zaskar LT Comp рама - L JDE
38 640 ₴
- В наявності
- Код: SKE-96-93
+380 (96) 213-41-82
продавець-консультант- +380 (97) 940-76-51Консультант по вело запчастинам
- +380 (98) 462-86-16Обмін та повернення товару
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Zaskar пройшов довге життя від універсального олл-маунтин хардтейлу 1990-х і до швидкого кантриніка 2010-х, для того, щоб переродитися в трейловий байк для фанової їзди лісовими стежками!
Велосипед отримав оновлену технологію «тритього трикутника» Triple Triangle Float Seat Stays. Це свіжий погляд на класичний для GT потрійний трикутник, спрямований не тільки на жорсткість, але й на комфорт. Те, що немає зварювання в зоні підсідельної труби та верхніх пір'я, зробило пір'я пружнішим, що дає змогу їм виконувати функцію мікроамортизації, водночас спеціальна форма труб дає змогу пір'ям вигинатися тільки у вертикальному напрямку. Завдяки цьому їзда нерівною дорогою та перетятій місцевості стала комфортнішою, зберігаючи чіткість керування й динамічність прискорень.
Ключові особливості:
Легка та жорстка рама з алюмінієвого сплаву 6061 T6 не піддається корозії
Ковані дропаути під втулки стандарту Boost зі наскрізними осями для більшої міцності конструкції
Оновлена технологія Triple Triangle FSS виконує роль мікропідвіски для комфортнішої їзди
Виделка SR Suntour XCR має хід 130 мм, товсті ноги 34 мм і дропаути під втулки стандарту Boost зі наскрізними осями
Трансмісія MicroSHIFT Advent-X на 10 швидкостей, що зарекомендувала себе трансмісією, з великою касетою 11-48T і шатунами із зіркою 30T дасть змогу як розігнатися по прямій, так і заїхати в затяжній апхіл
Гідравлічні гальма Tektro M275 з роторами 180 мм мають гарну модуляцію й достатнє гальмівне зусилля, щоб прогнозовано та контрольовано зупиняти байк
Широкі покришки Maxxis Rekon 2.4", які мають гарний зачіп як на утрамбованому, так і на пухкому ґрунті
Велосипед отримав оновлену технологію «тритього трикутника» Triple Triangle Float Seat Stays. Це свіжий погляд на класичний для GT потрійний трикутник, спрямований не тільки на жорсткість, але й на комфорт. Те, що немає зварювання в зоні підсідельної труби та верхніх пір'я, зробило пір'я пружнішим, що дає змогу їм виконувати функцію мікроамортизації, водночас спеціальна форма труб дає змогу пір'ям вигинатися тільки у вертикальному напрямку. Завдяки цьому їзда нерівною дорогою та перетятій місцевості стала комфортнішою, зберігаючи чіткість керування й динамічність прискорень.
Ключові особливості:
Легка та жорстка рама з алюмінієвого сплаву 6061 T6 не піддається корозії
Ковані дропаути під втулки стандарту Boost зі наскрізними осями для більшої міцності конструкції
Оновлена технологія Triple Triangle FSS виконує роль мікропідвіски для комфортнішої їзди
Виделка SR Suntour XCR має хід 130 мм, товсті ноги 34 мм і дропаути під втулки стандарту Boost зі наскрізними осями
Трансмісія MicroSHIFT Advent-X на 10 швидкостей, що зарекомендувала себе трансмісією, з великою касетою 11-48T і шатунами із зіркою 30T дасть змогу як розігнатися по прямій, так і заїхати в затяжній апхіл
Гідравлічні гальма Tektro M275 з роторами 180 мм мають гарну модуляцію й достатнє гальмівне зусилля, щоб прогнозовано та контрольовано зупиняти байк
Широкі покришки Maxxis Rekon 2.4", які мають гарний зачіп як на утрамбованому, так і на пухкому ґрунті
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | GT |
| Користувальницькі характеристики | |
| SKU | G26303M |
| Тип | Велосипед |
| Вилка | SR Suntour XCR34, 130mm, Coil, 15x110mm |
| Втулки | Formula, 15x110mm / Formula, 12x148mm |
| Вынос | GT Alloy, 45mm |
| Габаритний товар | Да |
| Рік | 2025 |
| Грипси | GT MTB |
| Діаметр колеса | 29" |
| Задній перемикач | MicroSHIFT Advent-X |
| Картинки | 16712994,16712995 |
| Касета | MicroSHIFT, 11-48, 10-speed |
| Категорія велосипеда | Гірські |
| Матеріал рами | Алюміній |
| Модельний ряд | GT Zaskar |
| Модельний ряд внутр. асорт. | Zaskar |
| Найменування Укр | Велосипед 29" GT Zaskar LT Comp рама - L JDE |
| Не оплачувати бонусами | Немає |
| Не показувати на сайті | Немає |
| Ободи | WTB STX i25, 32h |
| Підвіска | хардтейл |
| Підсідельний штир | TranzX Dropper, Internal Routing, 31.6mm |
| Покришки | Maxxis Rekon, 29 x 2.4”, Wire 60TPI Exo |
| Стать | Чоловічий, Унісекс |
| Порядок сортування | 4.5 |
| Розмір рами | L |
| Рама | Zaskar LT 29” Frame, BSA 73mm, Tapered Head Tube, Boost 12x148 Thru-Axle, SRAM UDH |
| Рост | 178-188 см |
| Кермова колонка | FSA No.42E, Integrated |
| Кермо | GT Alloy Riser Bar, 20mm Rise, 780mm Wide, 5° Rise, 8° Back |
| Ручки перемикання | microSHIFT Advent X, 10-Speed |
| Сідло | GT MTB |
| Тип вилки | пружинно-оливна |
| Тип гірського велосипеда | трейловий |
| Тип гальма | дискові гідравліки |
| Гальма | Tektro M275 Hydro Disc, 180/180mm Rotors |
| Трансмісія | Механічна |
| Колір велосипеда | Бірюзовий |
| Цепь | KMC X10, 10-speed |
| Шатуни | Prowheel Charm, 30T |
Інформація для замовлення
- Ціна: 38 640 ₴


