
Велосипед 29" Cannondale SCALPEL HT Carbon 3 рама — S 2025 IBL
108 360 ₴
- В наявності
- Код: SKE-34-04
+380 (96) 213-41-82
продавець-консультант- +380 (97) 940-76-51Консультант по вело запчастинам
- +380 (98) 462-86-16Обмін та повернення товару
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Cannondale |
| Користувальницькі характеристики | |
| SKU | C25035U |
| Тип | Велосипед |
| Вилка | RockShox Recon Silver RL, 110mm, DebonAir, 15x110mm thru-axle, tapered steerer, 44mm offset, remote lockout |
| Втулки | (F) Shimano TC500, 15x110mm / (R) Shimano TC500, 12x148mm, MicroSpline, centerlock |
| Вынос | Cannondale C2, 6061 Alloy, 31.8, 7° |
| Габаритний товар | Да |
| Рік | 2025 |
| Грипси | SRAM Silicone |
| Діаметр колеса | 29" |
| Задній перемикач | Shimano Deore M6100 SGS |
| Картинки | 16725909,16725910,16725911,16725912,16725913 |
| Касета | Shimano Deore M6100, 10-51, 12-speed |
| Категорія велосипеда | Гірські |
| Матеріал рами | Карбон |
| Модельний ряд | Cannondale Scalpel HT |
| Модельний ряд внутр. асорт. | Scalpel HT crb 3 |
| Найменування Укр | Велосипед 29" Cannondale SCALPEL HT Carbon 3 рама — S 2025 IBL |
| Не оплачувати бонусами | Немає |
| Не показувати на сайті | Немає |
| Ободи | WTB ST i25 TCS, 32h, tubeless ready |
| Підвіска | хардтейл |
| Підсідельний штир | RaceFace Ride, internal routing, 27.2, 90mm |
| Покришки | (F) Maxxis Rekon Race WT, 29x2.4", EXO Protection, tubeless ready / (R) Maxxis Aspen WT, 29x2.4", EXO Protection, tubeless ready |
| Стать | Чоловічий, Унісекс |
| Порядок сортування | 3.5 |
| Розмір рами | S |
| Рама | Scalpel HT Carbon, Proportional Response Design, PF30-83, tapered head tube, 55mm chainline, Speed Release 12mm thru axle w/UDH hanger |
| Рост | 154-165 см |
| Кермова колонка | Integrated Sealed Bearing, Tapered |
| Кермо | Cannondale 2 Flat, butted 2014 Alloy, 31.8mm, 3° rise, 8° sweep, 760mm |
| Ручки перемикання | Shimano Deore M6100, 12-speed |
| Спиці | Stainless Steel, 14g |
| Тип вилки | повітряно-оливна |
| Тип гірського велосипеда | крос-кантрі |
| Тип гальма | дискові гідравліки |
| Гальма | Shimano MT400 4-piston hydraulic disc, 180/160mm RT54 rotors |
| Гальмівні ручки | Shimano MT400 hydraulic disc |
| Трансмісія | Механічна |
| Колір велосипеда | Чорно-синій |
| Цепь | Shimano Deore M6100, 12-Speed |
Інформація для замовлення
- Ціна: 108 360 ₴
